Skocz do zawartości

Umowa na Polsat Box - pytania, problemy i komentarze


Condor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, sl@veq napisał:

Dzień dobry.

Mam umowę na TV już na czas nieoznaczony. Umowa jest w SM 1. Mam jeden MR. Potrzebuje drugiego.

Czy można dodać dekoder bez podpisywania nowej umowy, np. na czas określony lub podpisać umowę tylko na sam, drugi SM.

Pozdrawiam. SK.

Witam,
nie ma możliwości, by dodać dekoder Multiroom do istniejącego kontraktu bez podpisania aneksu. Jeśli zależy Ci na nowym dekoderze i chcesz, aby Twój kontrakt pozostał bez zmian, to sugeruję zawarcie nowej umowy. Jeżeli jesteś zainteresowany, to napisz do mnie wiadomość prywatną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, lukasz149 napisał:

Panowie, przegapiłem wysłanie wypowiedzenia, umowa kończy mi się za 10 dni, teraz przejdzie na czas nieokreślony? Jak skonstruować formę wypowiedzenia, że kończę z okresem podstawowym, czy z zachowaniem czasu wypowiedzenia?

Witam. Wypowiadając umowę, obowiązuje Cię jednomiesięczny okres wypowiedzenia. W takim wypadku umowa przejdzie na czas nieokreślony. Może jesteś zainteresowany przedłużeniem kontraktu na atrakcyjnych warunkach? Jeśli tak, napisz do mnie wiadomość prywatną. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

12.12 kończy mi się pierwsza 24 miesięczna umowa CP. Przez bardzo wiele lat byłem w N i NC+. Przeszedłem do CP skuszony meczami LM. Niestety gdy podpisywałem umowę nikt mnie nie poinformował, że mecze LM będą transmitowane na nowych kanałach, których wtedy jeszcze nie było. Mam pakiet Premium Max. Płacę 104.99 zł. Załapałem się na promocję 6 miesięcy gratis. Dziś miałem rozmowę z konsultantem z DUK (sami do mnie zadzwonili).

Proponują mi umowę na 29/6 za 115 zł z jednym ML. W pakiecie wszystko oprócz Rozrywki i polskiej ligi :) (to akurat mnie nie interesuje) Umowa tak długa ponieważ przy kanałach Polsat Sport premium nie może być krótsza. Tak twierdzi konsultant. Mam pytanie do koleżanek i kolegów czy próbują mnie zrobić w balona? Jutro będą dzwonić. Nie mam zamiaru podpisywać tak długiej umowy. Czy najlepszym rozwiązaniem będzie wysłanie z początkiem listopada wypowiedzenia? Oferta dla nowego klienta z pakietem sportowym za 80 zł plus HBO i jeden ML to 115 zł przy 24/3. Może lepiej poczekać do grudnia na ewentualne promocje Świąteczne. Pozdrawiam i proszę o opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premium Max z PSP na dwa dekodery. Mogę zapłacić 115 przy 24/6. Jeżeli powie mi, że nie mogą dać złożę wypowiedzenie. Mnie zależy na PSP, ale HBO GO i HBO przydałoby się dla reszty rodziny. W NC+ konsultanci mieli większe pole manewru. Gdyby nie LM to dalej byłbym u nich. Przy podpisywaniu umowy powiedziałem na czym mi zależy. Konsultant nawet się nie zająknął, ale jestem pewien, że już wiedzieli o nowych kanałach.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Jeżeli otrzymam negatywną odpowiedź złożę wypowiedzenie. Jutro lub w sobotę poinformuję szanowne koleżanki i kolegów jak zareagowali konsultanci na moją propozycję.

Teraz mam jeszcze jedno pytanie. Mój główny dekoder to EVOBOX PVR. Drugi to HD5500s. Jeżeli wymienię ML na taki z wi-fi to będą się parowały po sieci? Teraz muszę co pewien czas przenosić karty pomiędzy dekoderami?

3 minuty temu, wuzel napisał:

@ostatni43 wyślij wypowiedzenie umowy przez ICOK i czekaj na reakcję albo po kilku dniach dzwoń do DUK.Ewentualnie tutaj do kolegi wyżej poprzez PW.

Przez ICOK w zakładce "napisz do nas?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisaliście. Zadzwonił do mnie konsultant i stwierdził, ze może tylko zaproponować umowę na 29 miesięcy.

Wyślę wypowiedzenie przez ICOK.  Nie wiem tylko jaka forma będzie poprawna. Napisać wypowiedzenie, podpisać, zeskanować i dołączyć jako plik czy wystarczy tylko napisać wypowiedzenie w zakładce "napisz do nas" ?

Jeżeli jest na forum ktoś kto przeszedł ten etap to proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ostatni43 napisał:

Tak jak pisaliście. Zadzwonił do mnie konsultant i stwierdził, ze może tylko zaproponować umowę na 29 miesięcy.

Bo z infolinii nic innego praktycznie nie wyciągniesz- i nie jest to ich złośliwość tylko zakres jakim dysponują DUK ma znacznie rozszerzony zakres i robi wszystko byleby klient nie odszedł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze tato ma umowe do konca miesiaca na familijny max hd. No i zadzwonila pani z salonu i zaprosila go na rozmowe. Byl w piatek. Mowilem mu zeby nic nie podpisywal no ale jak to bywa dal sie przekonac na to samo za 10zl wiecej. Bo niby juz tej ofery co chce to nie ma. No i uwierzyl :( Mozna to teraz jakos odkrecic? Wiem ze jak przez internet umowa zawierana to 14 dni a stacjonarnie? Jutro 30 wiec jeszcze obowiazuje stara umowa. 

Edytowane przez mufex
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, mufex napisał:

Kurcze tato ma umowe do konca miesiaca na familijny max hd. No i zadzwonila pani z salonu i zaprosila go na rozmowe. Byl w piatek. Mowilem mu zeby nic nie podpisywal no ale jak to bywa dal sie przekonac na to samo za 10zl wiecej. Bo niby juz tej ofery co chce to nie ma. No i uwierzyl :( Mozna to teraz jakos odkrecic? Wiem ze jak przez internet umowa zawierana to 14 dni a stacjonarnie? Jutro 30 wiec jeszcze obowiazuje stara umowa. 

 

Nie ma możliwości odstąpienia od umowy zawartej w punkcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, mufex napisał:

Kurcze tato ma umowe do konca miesiaca na familijny max hd. No i zadzwonila pani z salonu i zaprosila go na rozmowe. Byl w piatek. Mowilem mu zeby nic nie podpisywal no ale jak to bywa dal sie przekonac na to samo za 10zl wiecej. Bo niby juz tej ofery co chce to nie ma. No i uwierzyl :( Mozna to teraz jakos odkrecic?

Za dwa lata- bo pewnie na tyle cyrograf podpisał a może i nawet na 29 miechów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...