Skocz do zawartości

Umowa na Polsat Box - pytania, problemy i komentarze


Condor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy można płacić abonament w APS?

Tak, można. W zależności od APS-u pojawia się prowizja za płatność w APS-ie. Płatności obsługuje Plusbank.

Przedłużając online nic nie podpisujesz, jest sama rozmowa + potwierdzenie warunków pocztą.

Przy dobraniu MR podpisuje umowę przy kurierze, a wtedy potrzebny jest abonent lub upoważniona przez abonenta osoba. Upoważnienie musi być wcześniej złożone (poczta/kurier) w CP na Łubinowej 4a. Jeśli nie masz na to czasu, to idź do APS-u podpisać umowę z MR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, chciałbym się tylko dowiedzieć czy jest szansa na przedłużenie umowy na warunkach mi odpowiadających (standardowa oferta) czy MUSZĘ wypowiedzieć umowę i zacząć od zera jako "nowy klient."

 

Co mam teraz: Familijny Max HD +Film/Sport/Cinemax za 59.99zł + 5zł za dekoder Evobox 

 

Co chcę mieć: Premium MAX za 99.99zł (z Evobox i 'On the Go' bez opłat miesięcznych)

 

Czy po min. okresie umowy mogą zrobić przedłużenie i uzyskać to co chcę? Wcześniej czytałem, że jeśli mam obecnie 5zł dzierżawy za dekoder to nie ma możliwości zniesienia tego. Tak więc pytanie czy dadzą mi Premium MAX za 94.99 aby z dekoderem wyszło 99.99zł, czy jedynie 104,99zł będą w stanie zaoferować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego, co widzę to w pakiecie Premium Max jest dostępny Pakiet VOD na okres 6 miesięcy bez opłat.

Jeśli więc ww. filmy będą emitowane na którymś z kanałów VOD wchodzących w skład Pakietu VOD to wówczas będą one dostępne. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem. Ja opieram się na tym, co Cyfrowy Polsat podaje na swojej stronie internetowej.

Oczywiście jest możliwe, że oferta w APS-ie może się różnić. Jeśli masz możliwość to podejdź jeszcze do innego APS-u i popytaj o to samo. ;)

Jak w innym APS-ie powiedzą to samo to jest prawdopodobne, że tak właśnie jest. Zresztą, @swojadroga może też tutaj się wypowiedzieć w tej kwestii. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...