Skocz do zawartości

Umowa na Polsat Box - pytania, problemy i komentarze


Condor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam, mam teraz umowę na czas nieokreślony i płacę za pakiet familijny 37.90 zł/m-c i teraz chcę nadal płacić tyle samo, czyli muszę podpisać i odesłać umowę do CP, jeśli nie podpiszę i nie odeślę to nadal będę miał umowę na czas nieokreślony ale będę płacił 39.90 zł/m-c i dotąd wszystko rozumie

 

to co nie rozumie jest na umowie opisane jako

 

- Okres podstawowy 12, czyli podpisuję umowę na rok z gwarancją zachowania dotychczasowej ceny oraz akceptuje trzy miesięczny okres wypowiedzenia umowy,

 

- okres dodatkowy 12, tego nie rozumie, co to oznacza??

 

na jaki okres podpisuje w końcu tą umowę na rok czy na dwa lata

 

- co oznacza ulga przyznana abonentowi w okresie podstawowym 24 zł??

 

bardzo proszę o wyjaśnienia bo chciałbym to jutro odesłać i mieć to z głowy.

 

:D

 

 

edit:

 

już wiem o co biega, :oops:

 

wystarczy przeczytać drugą stronę umowy.

 

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- okres dodatkowy 12, tego nie rozumie, co to oznacza??

na jaki okres podpisuje w końcu tą umowę na rok czy na dwa lata

Umowa jest na 24 miesiące, na który składają się: 12 miesięcy okresu podstawowego (37,90 zł) + 12 miesięcy okresu dodatkowego (39,90 zł).

 

- co oznacza ulga przyznana abonentowi w okresie podstawowym 24 zł??

39,90 zł - 37,90 zł = 2 zł x 12 miesięcy = 24 zł :wink: To jest ta ulga, czyli 2 zł pomnożone przez te 12 miesięcy okresu podstawowego tej umowy, tyle zaoszczędzisz podczas tych 24 miesięcy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od 21 grudnia do 31 grudnia jest promocja dla tych którzy maja telewizory HD!!!

1.6 miesięcy pełnej oferty w prezencie,

albo 2.pakiet familijny + super film + kanały HD niezmiennie do końca umowy za 1 zł miesięcznie!!! i to jeszcze nie wszystko dekoder HD gratis!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej tak bo sie nie zgadzasz z nowym regulaminem.

 

poczytałem sobie to co mi przysłali z nowym regulaminem i nie jestem pewny czy można wypowiedzić umowę ze względu na nowy regulamin bo jest napisane coś takiego "Nowy regulamin świadczenia usług i cennik, zamieszczony w niniejszej korespondencji, będą Państwa obowiązywały w przypadku, w którym skorzystacie z powyższej oferty." i co wy na to ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Data podpisania umowy chyba do końca nie jest taka ważna. Ważniejsza jest sama umowa - warunki na jakich ją podpiszesz i jakie będziesz miał okres wypowiedzenia. Nawet umowy na czas określony winny być wypowiedzone w odpowiednim czasie, bo inaczej przejdą na czas nieokreślony i tutaj zawsze obowiązuje 3 miesięczne wypowiedzenie. Pzdr/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj CP mnie docenił i dostałam nowy regulamin. Jaka radość mnie ogarnęła! Wkońcu zostałam zauważona od 3lat. Odrazu zrobiło mi się lepiej. No ale wierność zobowiązuje i nie odchodzę ale też nie podpisze im tego cyrografu. Stać mnie ;) mogę płacić 3zł więcej. Zobaczę dalej w jakim kierunku będą podążać Ci na górze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wykupionego Samsunga 305-g i umowę przedłużoną na czas nieokreślony. Też wczoraj dostałem nowy regulamin i nie wiem co zrobić. Jak go podpiszę a pźniej zrezygnuję, to CP chce zwrotu karty a jak im odeślę to nie będę mógł odbierać FTA i zostanie mi złom, chyba, że źle myślę? W pierwszej umowie był par. 3, pkt. 6 ...Dekoder wraz z udostępnioną kartą umożliwi odbiór programów ogólnodostępnych..., oczywiście po właściwym rozwiązaniu umowy. Teraz nie ma takiego zapisu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Watpie ale zadzwon do CP, jak bys rezygnowal to by ci dali kilka miesiecy za free. :mrgreen:

 

Czy jak mam podpisana umowe na pakiet relax mix do czerwca 2010r. :mrgreen: jest mozliwosc podmiany dekodera, SD na HD w tym czasie. :?::mrgreen: Bo jak dzwonilem do CP pani mi powiedziala ze jak chce podmienic dekoder to musi sie skonczyc umowa na relax mix.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola24, tak - można, obowiązuje 3-miesięczny okres wypowiedzenia.

Ponieważ dostałaś pocztą propozycję przedłużenia umowy i regulamin to możesz złożyć wypowiedzenie umowy w trybie natychmiastowym z powodu zmian w regulaminie (których nie musisz akceptować) do daty, która jest podana w tym piśmie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Podpisujesz umowę na pakiet Familijny+RelaxMix np. na trzynaście miesięcy(jest także możliwość na 29 miesięcy). Do trzeciego miesiąca możesz zrezygnować z pakietu RelaxMix i cieszyć się samym pakietem Familijnym. Do tego dzierżawa modułu za 1 zł i aktywacja 98 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jesli bym chcial dokupic do swojej cyfry pakiet familijny polsatu to czy jest opcja bez dekodera anteny itd i na ile trzeba podpisac umowe??

Jeżeli pisząc: "czy jest opcja bez dekodera anteny itd" masz na myśli to, czy można wziąść samą kartę, to nie ma takiej opcji. CP udostępnia tylko zestaw: dekoder + karta oraz moduł CI + karta i ta druga opcja (tzn. moduł + karta) jest ciekawsza, bo możesz wtedy korzystać z własnego dekodera. Anteny od CP nie musisz brać, jeśli już masz swoją, conajwyżej jeśli weźmiesz dekoder od CP można byłoby wymienić konwerter Single na konwerter Twin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam swoj dekoder i konwenter twin od cyfry narazie nei bede uzywal multiroom dekoder tez mam swoj wiec nie potrzebuje od nich kurcze to musze sie zastanowic nad tym polsatem chyba ze najtanszy dekoder wezme kolego Boratini widze ze ty masz podobnie jak to rozwiazales?? mamynawet ten sam tuner wiec pytanko jak to by sie odbywalo musial bym cos przelaczac z cyfry na polsat?? czy beda 2 platformy na raz??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Nie do końca ten sam, bo z tego co wiem to Ty masz TS, ale wszystko będzie działać okej. Jedyne co musisz przełączać to kanały. Kanały z Cyfry+ i z CP są na tej samej liście. Cyfrowy Polsat i Cyfrę+ mam w modułach, a Ty jeśli korzystasz z softów producenta to też tak będziesz musiał poczynić, albo wgrać soft alternatywny, o ile go nie masz.

 

Nie na temat, ale niech będzie. W końcu trzeba pomagać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...