Skocz do zawartości

Umowa na Polsat Box - pytania, problemy i komentarze


Condor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@ Laki 13 CP brałem 9 listopada 2007 i umowa wygasa mi 9 listopada 2009 to pewnie nie mam szans. Jak podpisywałem umowe to uważałem za bez sens brać dekoder HD dla jednego kanału i to w dodatku testowego jakim jest Polsat Sport HD a poza tym nie miałem TV z HD. Teraz uważam inaczej, gdyż oferta HD się powiększyła i do końca roku jeszcze zapewne się powiększy no i wymieniłem TV na HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak długo czeka sie na aktywację dekodera po podpisaniu umowy?

Przeważnie jest tak, że po podpisaniu umowy nie zdążysz wrócić do domu i dekoder jest już aktywny. Innym razem jest tak, że się czeka i czeka. Tu nie ma reguły, bo aktywacją, rządzi człowiek z Cyfrowego Polsatu :> :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 maja skończyła mi się umowa na CP i zablokowali mi dekoder bo jeszcze nie mają mojego wypowiedzenia w systemie. Mam zamiar wziąć nowego CP z dekoderem HD i mam pytanko czy mogę podpisać to porozumienie co mi przysłali na Relax Mix + HBO za 72.80 zł ?? i jakoś wymienić lub dostać za opłatą dekoder HD ?? Jak wezmę zrobię nową umowę to będę musiał płacić 77.80 miesięcznie + na starcie dać99 zł za aktywację :( Chcę ominąć tą opłatę :D Da się tak zrobić ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wezmę zrobię nową umowę to będę musiał płacić 77.80 miesięcznie + na starcie dać99 zł za aktywację :( Chcę ominąć tą opłatę :D Da się tak zrobić ??

Tak się nie da zrobić. Pamiętam, jak musiałem odesłać starego (sześcioletniego) Sagema, aby otrzymać stówę zwrotu kaucji. By znowu ponownie, podpisać całkiem nową umowę wraz z nowym dekoderem Samsung. A czy była w tym jakaś logika CP :roll: - ja jej tu nie znalazłem :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Dostałem dziś z Polsatu przesyłkę.Duża koperta,jakieś boisko i piłka na niej.Myślę sobie : umowa się kończy więc może jakaś promocja przygotowana dla mnie żebym przedłużył umowę.Nie ukrywam że chętnie bym zmienił mój stary tuner samsunga na coś nowszego (HD) na jakiś promocyjnych zasadach.Otwieram i co widzę?.Propozycję żeby wykupić kanały sportowe z powodu zbliżających się mistrzostw europy.No to po HD sobie myślę ale zaglądam dalej, a tam w umowie wyrażnie pisze że te kanały sportowe jak to było ujęte na początku to normalnie pakiet relax mix i to jeszcze na rok.Jakieś długie to euro się szykuje.Uważam że takie praktyki ze strony Polsatu to po prostu robienie z ludzi durniów.Zostało mi 3 miesiące do końca umowy ,ale teraz już wiem że jej nie przedłużę.Mam nadzieję że osoby które będą miały chęć na zakup "kanałów sportowych" sprawdzą co zawiera pozostała część przesyłki i nie dadzą się na to nabrać..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mam umowe z polsatem. To jakie są możliwości abym stal się posiadaczem dekodera HD.

Pewnie, że tak. Tym razem, należy podpisać kolejną nową umowę z dekoderem HD. Zaś starą umowę, na miesiąc przed końcem okresu obowiązkowego, można będzie rozwiązać za jednomiesięcznym wypowiedzeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer abonenta jest jednocześnie numerem Umowy. Potocznie, rozwiązując Umowę, piszemy i odnosimy się do numeru abonenta a nie do numeru Umowy. Przy nazwisku dopisujemy nr abonenta (po lewej stronie pisma wypowiadającego Umowę), a w tekście wypowiedzenia piszemy, że wypowiadam lub rozwiązuję Umowę z dnia.... za wypowiedzeniem jedno lub trzymiesięcznym w zależności od czasu trwania tej Umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Moj pierwszy post. Niestety zwracam sie z problemem. Kupilem dekoder CP Mini Pre-Paid za 199. Na czas EURO. Ale... Pomyslalem ze po okresie 1mc, podpisze "dowolna umowe", czyli pakiet MINI. Wlasnie aktywujac dekoder dowiedzialem sie ze nie moge tego uczynic. Musze kupic taki sam dekoder za 149 i wtedy podpisac umowe. Czyz nie jest to wprowadzanie klienta w blad?! Oferta "Ogladaj Euro bez dalszych zoobowiazan" mowi o podpisaniu "dowolnej umowy"?! Czy to mi sie tylko wydaje czy sytuacja jest kompletnie bez sensu?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje Ci się. Kupujesz na czas Euro i koniec, nie ma dalszych zobowiązań.

Jak chcesz korzystać znacznie dłużej to podpisz umowę terminową.

Do obecnego zakupu "pre-paid" po tym miesiącu możesz podpisać umowę terminową na pakiet nie niższy niż Familijny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dzisiaj otrzymałem dekoder mini w pre-paid na Euro. Na stronie polsatu napisane jest aby aktywować nie wcześniej niż 1 czerwca. Tymczasem ja po podłączeniu dekodera mam już wszystkie programy cyfrowego polsatu. Nie dokonywałem aktywacji ani nawet nie przeszukiwałem kanałów. Moje pytanie: czy to tylko jakaś "ukryta" promocja polsatu? czy też nie muszę nic aktywować i będę mógł oglądać wszystkie kanały przez 30 dni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...