Skocz do zawartości

Umowa na Polsat Box - pytania, problemy i komentarze


Condor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

umowa jest od lipca 2010. Najpier miałem kilka chyba 4 lub 6 mc gratis. Odnośnie HD to raczej nic nie mówili żeby to było konieczne. Z tego co pamietam to konieczne (żęby mieć miesiace gratis) było abym miał chyba HBO (o ile dobrze pamietam).

 

Ta nowa strona CP jest dla mnie narazie troche ciężka i nie widzę czy przy nowych umowach są miesiace gratis i o co chodzi z tym dyskiem który można dokupić?

 

np. wybrałem tak:

Pakiet Familijny HD + 3 pakiety dodatkowe

89.88 zł

miesięcznie

Dekoder HD DVR

5.00 zł

miesięcznie

0.50 zł

aktywacja

Wymienny dysk twardy na własność

0.50 zł

jednorazowo

 

W prezencie otrzymujesz:

6 miesięcy Pakietu Familijnego HD z 3 pakietami dodatkowymi: Ekstra HD + Sport HD + Katalog Filmów VOD

Razem1.00 zł 94.88 zł

 

czyli że za te 94 zł , umowa na 29 mcy, mam 6 mc gratis i dysk twardy na własność?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym układzie nie masz HBO. Przez 6 miesięcy gratis masz Familijny HD oraz te 3 pakiety dodatkowe, które możesz potem dodawać lub odejmować raz na miesiąc wedle potrzeb. Familijny HD - 39,90, Familijny HD + 1 pakiet dod. - 59,90, Familijny HD + 2 pakiety dod. - 79,90, Familijny HD + 3 pakiety dod. - 89,88. Umowę podpisujesz albo, że nie musisz zachowywać ani jednego pakietu dod. albo ze zobowiązaniem, ze przez całą umowę musisz mieć co najmniej jedne pakiet dod. (obojętnie który). W tym pierwszym wariancie opłata jednorazowa za dekoder HD PVR to 49 zł, w drugim - 1 zł. W obu przypadkach po 6 miesiącach płacisz jeszcze wynajem - 5 zł./mies. Dysk twardy wymienny na własność, ale dekoder na użyczenie (taki paradoks).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CP normalnie robi sobie jaja z ludzi. Majac teraz pakiet Relax Min place 60 zł i mam to co chce. Teraz gdy skonczy mi sie umowa za TO SAMO bede musial placic 89 zł ( 30 zl wiecej !! ). Przeciez to jest parodia! Dodali do pakietów jakies nedzne kanaly pseudoHD, ktory jakosc nie ma nic wspolnego ze znaczkiem HD i oczekuja, że zaplace 30zł wiecej. Do tego te badziewne kanaly HD emituja to samo co ich nędzne odpowiedniki w SD. Czyli za co place wiecej, bo nie rozumiem? Na szczescie podziekuje tej platformie, ktora normalnie robi se jaja z ludzi i na pozcatku lutego kupuje Cyfre+ z pakietem Optimim i paczka Canal+. Nareszcie uwolnie sie od tych zlodziei. Zycze CP jak najgorzej, bo to co oni robia z klientami to normalne jaja. Aż wstyd, żeby taka platforma istniala na polskim rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było o tym wcześniej, nie musisz więcej płacić, przedłużyć umowę możesz na tych samych warunkach. Poczytaj odpowiedzi kolegow na moje zapytanie a dowiesz się ze trochę więcej trzeba by płacić w wypadku korzystania dalej z CP bez zadnej umowy jako użytkownik a nie abonent, bez zobowiązań terminowych. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie

wypowiedzenie wysłałem 31 stycznia czekam na potwierdzenie (potwierdzenie odbioru polecony) i teraz mam takie pytanie umowa była zawarta na stare pakiety F+RM i teraz siostra której użyczyłem polsat (bo też mam cyfrę+ polsat wziąłem ze względu na polsaty ale 1.09.10 Cyfra włączyła polsat do swojej oferty programowej kanały polsatu i stwierdziłem że oddam go polsat siostrze płacony do listopada a później za 50% miesięcznie całego abonamentu F+RM) Teraz jest taki myk że siostra chce zostać przy polsacie. Wiadomo są nowe pakiety w CP lecz ona nie telewizora HD ma 32 cale plaski LG.Doradźcie mi Drodzy Moi co mamy zrobić? Czy rozwiązać umowę całkowicie i iść do innego operatora? Czy teraz jak się zacznie bombardowanie telefonami z propozycją przedłużenia umowy to przyjąć warunki

 

Ją interesuje umowa na 29 miesięcy:

 

- Familijny + RelaxMix ( z jakąś zniżką przez jakiś czas)

- Pakiet HBO (gratis przez 3 lub 4 miesiące na próbę z możliwością odłączenia po tym okresie) następnie 20zł\na miesiąc

 

Co nam radzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gursonek

Miałeś szansę podpisać umowę z Cyfrą+ , promocja dla zmieniających operatora . Ja podpisałem na Optimum HD + multirom . Dostajesz dwie karty i dwa tunery i oglądasz na dwóch tunerach dwa abonenty , a płacisz za jeden .

Umowa była na 22 miesiące - 3 miesiące gratis . Cały koszt z multiromem 65 zł. miesięcznie , czyli jeden abonament wychodzi Ci po 32,50 zł.

Porównaj pakiet Optimum HD i pakiet z Polsatu , ilość i jakość kanałów , a sam zobaczysz co zrobić .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co CI mamy doradzać? masz dekoder HD? jak nie to nie ma co przepisywać i podpisywać umowę na 29 miesięcy na familijny HD, możliwe że niektóre kanały wkrótce nie będą w wersjach SD a na pewno niektóre kanały będą MPEG-4 SD (kanały TVP)

 

Przecież nie jestem sam. CP ma sporo abonentów z SD i nie prędko się to zmieni a nie wszyscy chcą iść w nowe technologie jak HD czy 3D nie którym wystarczy to co mają :jupi:

 

@Gursonek

Miałeś szansę podpisać umowę z Cyfrą+ , promocja dla zmieniających operatora . Ja podpisałem na Optimum HD + multirom . Dostajesz dwie karty i dwa tunery i oglądasz na dwóch tunerach dwa abonenty , a płacisz za jeden .

Umowa była na 22 miesiące - 3 miesiące gratis . Cały koszt z multiromem 65 zł. miesięcznie , czyli jeden abonament wychodzi Ci po 32,50 zł.

Porównaj pakiet Optimum HD i pakiet z Polsatu , ilość i jakość kanałów , a sam zobaczysz co zrobić .

 

Tylko jest jedno ale siostra nie mieszka ze mną i multiroom odpada niestety :( Mieszka z 15 km od domu rodzinnego. Nie chece mieć Cyfry+ bo uważa że to jest droga platforma a ona potrzebuje jedynie Polsatu bo tam jest Boomerang który jest tylko i wyłącznie w CP (jak narazie) Czyli nie mogę liczyć na opcję przedłużeniową na starych warunkach takich jak wcześniej wymieniłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro tak , to z propozycji , które przedstawi Ci Polsat ( będą dzwonili , jest to pewne jak w banku ) możesz wybrać sam familijny HD , bez dodatków i otrzymasz znowu kilka miesięcy gratisowych .

To że w pakiecie jest kilka kanałów HD wcale siostrze nie powinno przeszkadzać , przecież na każdym telewizorze kanały HD będą odbierały , a tuner HD może kiedyś się przydać .

Siostra nie powiedziała , że nigdy nie wymieni telewizora na inny . Czasy i technika idą do przodu i na zmianie tunera nic nie stracisz , a tylko zyskasz . Tuner bierz na wynajem i masz dozgonną gwarancję na niego .

Według mnie to proste i racjonalne rozwiązanie Twojego problemu , ale decyzja należy wyłącznie do Ciebie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, gdyby umowy mi nie rozwiązali jakimś cudem a już był miał enkę (bo jutro biorę enkę w APS i wysyłam wypowiedzenie polsatowi) to mogę jakoś zejść z familijnego do pakietu za 10 zł i z jednej anteny (z konwerterem Twin chociazby) pociągnąć kabel do innego TV w domu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Umowa na Pakiet Familijny HD z możliwością zejścia do Mini HD. Przejrzałem dokładnie umowę, PWU i regulamin i nigdzie nie mogę znaleźć składu pakietu Mini HD (skład Pakietu Familijnego HD jest dokładnie wyszczególniony) Samą możliwość zejścia znalazłem w stosownej tabelce. Czy rzeczywiście nigdzie nie ma składu Mini HD ? Niepokoi mnie to szczególnie w kontekście niejasności co do obecności Polsatu Sport w tym pakiecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Umowa na Pakiet Familijny HD z możliwością zejścia do Mini HD. Przejrzałem dokładnie umowę, PWU i regulamin i nigdzie nie mogę znaleźć składu pakietu Mini HD (skład Pakietu Familijnego HD jest dokładnie wyszczególniony) Samą możliwość zejścia znalazłem w stosownej tabelce. Czy rzeczywiście nigdzie nie ma składu Mini HD ? Niepokoi mnie to szczególnie w kontekście niejasności co do obecności Polsatu Sport w tym pakiecie.

 

Polsat Sport jest na pewno. MiniHD to stary MiniMax + Polsat HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...