Skocz do zawartości

Umowa na Polsat Box - pytania, problemy i komentarze


Condor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

poza tym zauważmy że pakiet familijny plus 3 pakiety bez konieczności zachowania ani jednego na 15 miesięcy z dekoderem HD na wypożyczenie w sumie z aktywacją z a niecałe 50zł jest bardzo dobrze przygotowaną ofertą i zapewne wybierze go dużo uciekinierów po likwiadacji BBC :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do ludzi, którzy podpisywali umowę na familijny w okresie wakacyjnym, ja podpisywałem w lipcu (tzn, wymieniałem dekoder i nowa umowa) no i czy dostali rozpiske z kanałami wchodzącymi w skład oferty? mnie się śni, że dostałem coś takiego, ale za choinkę nie potrafię tego znaleźć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie co do anteny (talerza CP), mam obecnie 60cm i dwie umowy z CP:

 

1. Czy mogę w punkcie normalnie sobie kupić 80cm? Ile to będzie kosztowało?

2. Czy jak kupię to 80cm to tą 60 mogę w punkcie odsprzedać czy nie mogę jej nigdzie sprzedać i staje się ona dla bezużyteczna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa na Familijny + RelaxMix kończy mi się 26.05.2011, używam zakupionego na własność do umowy modułu CP. Chciałbym po zakończeniu umowy dalej korzystać przynajmniej kilka miesięcy w roku z jakiejś oferty CP ale bez podpisywania nowego zobowiązania terminowego. proszę o podpowiedź czy jest to możliwe, kiedy mam wysłać wypowiedzenie, jakie są wtedy ewentualnie pakiety do wyboru i w jakich cenach. Na stronach CP niestety nic nie mogłem na ten temat znaleźć. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa na Familijny + RelaxMix kończy mi się 26.05.2011, używam zakupionego na własność do umowy modułu CP. Chciałbym po zakończeniu umowy dalej korzystać przynajmniej kilka miesięcy w roku z jakiejś oferty CP ale bez podpisywania nowego zobowiązania terminowego. proszę o podpowiedź czy jest to możliwe, kiedy mam wysłać wypowiedzenie, jakie są wtedy ewentualnie pakiety do wyboru i w jakich cenach. Na stronach CP niestety nic nie mogłem na ten temat znaleźć. :D

Możesz przejść na umowę na okres nieokreślony,trzeba wysłać takie oświadczenie do CP by otrzymali przed 26 kwietnia.Będziesz płacił 4zł drożej,z możliwością 3mies.wypowiedzenia kiedy chcesz,lub pre-paid ale to już 42.90 +24.90 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie wiem co robić, może już ktoś to analizowł i doradzi.

 

Możemy rozwiązać umowę bez konsekwencji, ok. Mam teraz: Pakiet Familijny, Pakiet Relax Mix + HBO i dekoder DVR 7400 HD, płace - 79zł.

Ciekawi mnie czy jak bym rozwiązał tą umowę co mam i podpisał nową to czy nowe warunki nie były by czasem korzystniejsze cenowo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie byś dostał umowę na Nowy Cyfrowy Polsat (pakiety z HD). Za to co masz + kilkanaście kanałów HD teraz ze standardowego cennika płaciłbyś 110 zł. Zależy jaką promocję by ci dali (tzn. ile miesięcy gratis). A tak w ogóle to masz dekoder HD PVR bez wykupionego pakietu HD? Myślałem, że tak nie można :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...