Skocz do zawartości

Czy Robert Kubica powróci do Formuły 1 ?


andi12
 Udostępnij

Czy Robert Kubica powróci do Formuły 1 ?  

46 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy Robert Kubica powróci do Formuły 1 ?

    • TAK
      26
    • NIE
      22


Rekomendowane odpowiedzi

Jako, że Robert w niedziele po raz pierwszy od wypadku wystartował w rajdzie i to z pozytywnym skutkiem aktualne staje się pytanie o powrót Roberta do F1.

Ja zagłosowałem na TAK, bo myślę, że jednak Kubicy uda się powrócić do ścigania w F1, może nie w 2013 roku, ale w 2014 kto wie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagłosowałem oczywiście na TAK. Widząc jak bardzo nie zmienił się Robert w pozytywnym tego słowa znaczeniu po wypadku wierzę, że powróci on na tor jako kierowca, któregoś z teamów F1(może na początek taki średniak). I mimo iż wiem jak bardzo "pocięty" jest to wierzę w sukces jego dalszej rehabilitacji.

 

Warto dodać, że skróty z rajdu San Martino di Castrozza pokaże telewizja Rai Sport 2. Odpowiednio w piątek o 20:30 oraz w sobotę o godz. 16:25.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kierując się zdrowym rozsądkiem a nie wiarą, sądzę, że niestety Robert do Formuły 1 nie wróci, a na pewno nie wróci, odgrywając w niej jakąś poważną rolę (walka o czołową 5). Co do rajdów też nie byłbym optymistą, co prawda ten rajd wygrał, ale nic mi nie wiadomo na temat jego rywali, inaczej by to wyglądało, gdyby wystartował w rundzie IRC albo WRC, a i samochód by miał innej klasy. Według mnie, musiałaby mocno technika pójść do przodu, żeby Rober Kubica mógł w pełni konkurować z innymi kierowcami w F1, a nawet w rajdach. Trudno jest rywalizować o ułamki sekund z najlepszymi nie będąc w pełni sprawnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymam za niego kciuki,ale sukcesów mu nie wróże w F1,może lepiej gdyby został w rajdach,być może w nich będzie mu łatwiej o sukcesy?? Ciężko wyrokować po 1 rajdzie, chłopak jest dzielny,miał bardzo ciężki wypadek,kilkanaście operacji,ciężko pracuje i bez względu na to jak to się wszystko potoczy zasługuje na SZACUNEK I mój szacunek ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 6 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...