Skocz do zawartości

Najlepszy kanał serialowy


Liber
 Udostępnij

Który z typowych serialowych programów uważasz za najlepszy?  

96 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Który z typowych serialowych programów uważasz za najlepszy?

    • - Comedy Central
      20
    • - Comedy Central Family
      8
    • - FOX
      19
    • - Fox Life
      8
    • - AXN
      20
    • - AXN Crime
      5
    • - AXN Spin
      0
    • - AXN Sci-Fi
      3
    • - 13th Street Universal
      2
    • - MTV
      4
    • - Universal Channel
      3
    • - Inny (Jaki?)
      11


Rekomendowane odpowiedzi

Brakuje: HBO Comedy (filmy, seriale), Kino Polska, TVP Seriale, Zone Romantica, Polsat2 (rozrywka, seriale).

 

Twierdzę, że najlepszym kanałem serialowym jest Kino Polska.

Chyba żartujesz. Te kanały, które wymieniłeś (poza TVP Seriale i ew. Zone Romantica) nie są serialowe. Równie dobrze można wymienić TVP1, TVP2, bo tam też są seriale.

 

Dla mnie najlepszymi kanałami serialowymi są Foxy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te kanały, które wymieniłeś (poza TVP Seriale i ew. Zone Romantica) nie są serialowe.

Dla przykładu wypowiem się na temat Kino Polska.

Jeżeli piszą, że Kino Polska jest kanałem filmowym, to Ty w to uwierzysz, nie zwracając w ogóle uwagi na ramówkę? W Kino Polska leci więcej seriali, niż filmów (praktycznie całą dobę seriale + 2-5 filmów). To za mało na kanał filmowy! Brana jest pod uwagę większość, czyli w tym wypadku seriale. A że uznawany jest ten kanał jako filmowy (tylko z nazwy) to inna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Z czysto serialowych naturalnie FOX/FOX Life - wiele świetnych seriali z ostatnich sezonów.

 

ale najlepsze seriale dostępne w PL kręci HBO

Same here. Od lat '90 HBO tworzy najlepsze seriale, a ich największe serie zawsze okupują rankingi najlepszych produkcji telewizyjnych ever.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MTV to jest kanał młodzieżowy i najwięcej w nim jest programów rozrywkowych (Co na to tato, Operacja: stylówa) i reality-shows (Ekipa z New Jersey), a seriali jest tam naprawde mało. Śmiem twierdzić, że jest mniej godzin seriali dziennie niż muzyki, która na MTV jest przez 6 godzin dziennie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Comedy Central - TYLKO za "Pingwiny z Madagaskaru", niestety, ciagle leci 1-szy sezon i 14 odcinkow 2-ego sezonu, to sie chyba nie zmieni, dlatego kanalu juz na mojej liscie nie ma

 

AXN-y i Universal maja tragicznych lektorow, jak z reszta kanalow nie wiem, bo wystarczylo mi spojrzec w ramowke by wiedziec, ze nic ciekawego nie ma i nie bedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...