Skocz do zawartości

TechniSat DiGYBOXX HD C+


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego ten tuner wyświetla nazwy kanałów inne niż tunery C+? np. Cyfra VOD wyświetlana jest jako Service i jakieś cyferki. Przecież jest przystosowany do odbioru C+, ma liste C+ więc nie powinien się różnić pod tym względem od np. Sagemcoma.

 

I drugie pytanie: zakładając że ogladamy jakiś film i nagle nie możemy oglądać dalej, Jak ustawić nagrywanie takiej już zaczętej audycji żeby tuner po zakończeniu nagrywania się automatycznie wyłączył? Wiem że można funkcją sleep ale nie zawsze da się dopasować dobrze czas. Sagemcoma można było wyłączyć z pilota i kontynuował nagrywanie przy uśpieniu a Digyboxx się wyłącza i przerywa nagrywanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Piotrek sprawdziłem to nagrywanie u siebie i działa zgodnie z instrukcją (str 64). Włączyłem nagrywanie, a potem gdy wyłączyłem pilotem pojawiło się okno wyboru jak długo ma nagrywać. Po zatwierdzeniu tuner przełączył się na czuwanie i nagrywał dalej, a po nagraniu wyłączył się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo jeśli go włączysz a on nadal nagrywa to pojawi się informacja czy odtworzyć nagranie od początku czy od momentu wyłączenia tunera (oczywiście w tle nadal nagrywa zgodnie z ustawieniem, które założyliśmy przy wyłączeniu)

m.in dlatego, że nie jest to odbiornik, który obsługuje VOD i aby nie wprowadzać klienta w błąd nazwa jest wyświetlana jako service.

b

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam . Mam pytanko do użytkowników Digiboxxa którzy przesiedli się z tunera Opticum X7 lub X4 , jak ten dekoder prezentuje się na tle Opticum. Pytam dla tego że chciałbym coś dobrać do multiroomu i nie wiem czy zostawić u siebie X7 a do syna brać Sagemcoma od cyfry, czy synowi dać mój dekoder a sobie kupić Digiboxxa. Proszę o opinie. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista Cyfry+ w tym tunerze niestety się automatycznie nie aktualizuje (tak jak to jest w Sagemcomie który to robi przy włączaniu). Trzeba wymusić szukanie kanałów samemu. Trochę to mało praktyczne bo można nie być na bieżąco i nie wiedzieć że coś się zmieniło / doszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W połowie przyszłego tygodnia pojawi się nowa wersja oprogramowania. Nowa wersja będzie dostępna drogą satelitarną (HotBird 13E) oraz do pobrania na stronie www.

Najważniejsza zmiana to poprawna obsługa modułów i karty C+ przy jednoczesnej pracy + drobne poprawki. :brawo:

Wiadomo coś bardziej konkretnie kiedy będzie nowy soft?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...