Skocz do zawartości

Dekoder UHD 88 do odbioru IPTV i DTH


Gość krzysiek.karolak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Albo mi się wydaje albo dekoder zwolnił... Do wczoraj wszystko działało ok, teraz włączyłem tv i przełącza kanały dużo wolniej.... Wydaje mi się ?

Potwierdzam mój UHD 88 pracuje wyraźniej wolniej. Dopiero całkowity restart powoduje, że jest trochę lepiej. Nadal też wiele kanałów nie wyświetla informacji EPG lub zaczyna wyświetlać dopiero po dłuższym czasie pracy dekodera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dobrze mówi. UHD ma kiepską odbudowę która trzeszczy i dekoder jest do bani.

LIvbox 2.0 ma tandetną obudowę a sam ruter jest do bani.

Sagemcom DSI z C+ też tandetnie wygląda a działa jak koza z nosa

Wtyczka przy telefonie wygądała tandetnie aż mi odpadła

 

Coś w tym jest :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obserwuję coraz gorsze zachowanie się tego dekodera. Po kilku dniach użytkowania pracuje coraz wolniej jak stary PC. Przełączanie kanałów trwa kilka dobrych sekund nie mówiąc już o wchodzeniu do menu. Restart zasilania poprawia sytuację na kilka dni. Nadal oczywiście nie wykrywa żadnej aktualizacji oprogramowania. Myślę że to wina softu a nie mojego egzemplarza dekorera. Na poczatku zachowywał się względnie dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To możliwości sprzętu oceniasz po obudowie? Powodzenia :-P

Żeby to coś nazwać dekoderem to już nie chcę tego komentować, jakie możliwości sprzętu niby ?

Podaj kilka zalet tego dekodera, chyba jedyna jest taka że ma też możliwość podpięcia tv naziemnej - ale to już inne platformy również oferują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Gorący news z Facebooka dot. UHD 88 :)

JA (przemek212121) : Kiedy odblokujecie wejście USB w dekoderze UHD 88.Przecież w instrukcji dekodera wyraźnie napisane jest o funkcji oglądania filmów,słuchania muzyki itd. przez port USB?

Orange PL:Przemku, według informacji z dnia dzisiejszego aktualizacja rozpocznie się 7 listopada.

A, więc czekamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie, od ok. miesiąca jestem posiadaczem UHD 88, dzisiaj doszło jednak do dziwnej sytuacji.

W nocy odłączyłem dekoder od zasilania, gdy rano go włączyłem pojawiło się okno boot kolejno init a na koniec 4 kreski i logo Orange na TV. Po wejściu do menu serwisowego (menu infolinii) w zakładkach sygnał tv naziemnej i sygnał tv satelitarnej obraz był, po dokonaniu resetu w tymże menu, sytuacja jednak się nie poprawiło a w zakładkach sygnałowych kanały oczywiście zniknęły.

Czy któryś z kolegów, którzy mieli problem "4 kresek", rozwiązało go w jakiś inny sposób niż tylko przez wymianę dekodera ? Czy istnieje może jakaś opcja hard resetu dla tego dekodera ? (chodziło by mi o mocniejszy reset niż przez DCD, taki który np. wymazałby informacje o przypisanym koncie tp itd). Mam już wprawdzie umówionego technika, ale wkurza nieco że oprogramowanie wariuje przy okazji normalnego włączenia :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...