Skocz do zawartości

MUX 4 (TV naziemna Polsat Box)


Burito
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Do mnie dzwonili z pytaniem czy wysłać nowy dekoder przystosowany do DVB-T2, jednak zacząłem drążyć co to za sprzęt i wyszło że to Evobox Stream z ofertą płatną 10 zł/miesiąc i żadnego kanału w ofercie ewentualnie mogę coś dokupić po podłączeniu internetu.

Na temat nowego dekodera z oferty żadnych wiadomości.

Edytowane przez maks27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, maks27 napisał:

Do mnie dzwonili z pytaniem czy wysłać nowy dekoder przystosowany do DVB-T2, jednak zacząłem drążyć co to za sprzęt i wyszło że to Evobox Stream z ofertą płatną 10 zł/miesiąc i żadnego kanału w ofercie ewentualnie mogę coś dokupić po podłączeniu internetu.

Na temat nowego dekodera z oferty żadnych wiadomości.

Nie brać tego sprzętu. Testowałem przez kilka dni. Nie odbiera wszystkich MUX na DVB-T2. Internet też odbierał że niech go tam.. Zwróciłem sprzęt i rozwiązałem umowę. Bardzo negatywne opinie ma ten sprzęt w necie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, HansKlos napisał:

A po co Tobie napisy? W Wydarzeniach 24?

To jak osoby niesłyszące mają oglądać wiadomości jak Polsat nie daje napisów do Wydarzeń na głównym Polsacie a daje na Wydarzenia 24.

W MUX IV przynajmniej w DVB-T brak funkcji włączenia napisów nawet na ekranie się nie pojawiają.

Sprawa powinna trafić do RPO.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, dvbx napisał:

W Łodzi pomieszanie z poplątaniem: nadal można odbierać Wydarzenia 24 w DVB-T (HEVC, komin EC4) a do tego w DVB-T2 (na kanale 21) gdzie dodatkowo wyszukiwane są wszystkie kanały kodowane, co zapewne jest błędem w konfiguracji.

Ustalono, że to zależy od odbiornika. Mój stary telewizor LG od zawsze wyszukiwał wszystkie kanały z MUX4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Pawel napisał:

Ustalono, że to zależy od odbiornika. Mój stary telewizor LG od zawsze wyszukiwał wszystkie kanały z MUX4.

U mnie misz-masz zasięgowy. Jeden tuner odbiera sygnał z DVB-T2, pewnie z Zygier, drugi odbiera w DVB-T z EC-4, trzeci w ogóle nie można wyszukać... Cyrk!
 

A co do EC-4 - to tragiczna lokalizacja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jak jeszcze wszystkie były kodowane to jak w ręcznym wrzuciłem kanał MUX 4, dodałem kanały to było 0 TV i 0 radiowych, ale jak LCN na pilocie wpisałem to można było włączyć, ale brak CI... Po wyłączeniu telewizora kasowało. Po odkodowaniu PN nie kasowały się, ale były ukryte i po wpisaniu LCNu na pilocie były dodane. Teraz są cały czas widoczne, a RMF i inne są... telewizjami. Aż się uśmiałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanały są ukrywane wyłącznie w telewizorze o ile producent poprawnie rozpoznaje flagę kodowania ustawioną przy danym kanale. 

Ten sam telewizor z użuciem innej alternatywnej aplikacji pobranej ze sklepu, która nie bierze pod uwagę tej flagi, na liście pokazuje wszystkie kanały kodowane z MUX4. 

Takie cuda na telewizorze z Android TV. 

Zatem ustawienie flagi to jedno, ale jej obsługa przez telewizor to drugie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...