Skocz do zawartości

Propozycje logotypów dla stacji TV i radiowych


Tokić
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oto już ostatnia proponowana przeze mnie opcja zmiany logoptypów przez Telewizję Polską:

 

97132b2308f7.png

97b909f07b4f.png

7e6e8a633579.png

9380fa0ef6bf.png

2939c0c3b6df.png

c0bcbac1db2a.png

c3546a77f76e.png

6c0e65f1a45f.png

d33ee539fab8.png

17116d5e013b.png

a5a5cf5c53ba.png

ba085af960a1.png

10e6d36ec316.png

f6fe1c9c95bd.png

c38345659237.png

963590b3f295.png

265981c6eaab.png

7020402357f6.png

ddd91906ba79.png

6e114337a45c.png

W tych projektach wzorowałem się na formie logotypów włoskiego nadawcy RAI jak i obecnym logotypie Telewizji Polskiej.

Edytowane przez Poland
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem o tym. W powyższych przypadkach zrobiłem już jednak surową wersje pod ekran. Jakby co grafika w lepszej jakości pokazuje się po kliknięciu a to co widoczne jest poniżej to miniaturki - stąd jakby co wyjaśniam kwestie dotyczącą jakości swoich prac. 

A jakbyś ty drogi przedmówco widział moje prace? Bardzo liczyłbym na twoje opinie :)

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Be89: A jak nazywa się ta czcionka? Bo ja nie wiem.

@rotalplus: Nasz drogi @Poland też tak zrobił, ale to nie szkodzi, bo mój pomysł jest o 100 razy fajniejszy.

A tymczasem mam dla was kolejne projekty lóg dla Telewizji Polskiej (tymrazem to o co prosił mi Poland na PW + reszta ośrodków regionalnych TVP3):

 

OYkFtXV.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w swoich propozycjach starałem się właśnie nie kopiować RAI tylko zrobić coś lepszego na bazie obecnego logotypu TVP. Dodatkowo moje loga nie są kolorowe ponieważ wybrałem zrobienie ich wersji pod ekran. Jeżeli chodzi o kolor to w moim projekcie stanowiło by go tło a nie logotyp.

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie nowoczesne Loga dla stacji Puls 1 HD ,Puls 2 HD proponujecje prosze. Bo stacja TV Puls powinna sie zmienic na Puls 1 HD ladniej to wyglada  bez dodatku TV ,tylko jeszcze nowe Loga obu stacji i bedzie super  i oczywiscie pojawienie sie tych stacji w HD do Platform Cyfrowych .Czekam na propozycje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale go nie zmieniają już od 5 lat (nawet w 2012 kolor zmieniono, ale styl nie)  :evil:

TVP 1 i TVP 2 nie zmieniają loga od 13 lat, TVN ma takie samo logo od prawie 19 lat. Więc to, że Puls nie zmienia loga od 5 lat, nie jest żadnym argumentem. CNN ma praktycznie taki sam logotyp od 36 lat. I co, ktoś się przyczepia że za długo? Raczej nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jakie nowoczesne Loga dla stacji Puls 1 HD ,Puls 2 HD proponujecje prosze. Bo stacja TV Puls powinna sie zmienic na Puls 1 HD ladniej to wyglada  bez dodatku TV ,tylko jeszcze nowe Loga obu stacji i bedzie super  i oczywiscie pojawienie sie tych stacji w HD do Platform Cyfrowych .Czekam na propozycje 

Moja propozycja:

54e156871bae.jpg

a87e6ad8c534.jpg

ed82513430bf.jpg

Edytowane przez StasiekkkHRL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...