Skocz do zawartości

felik3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szybkie pytanko mam do znawców tych kanałów- czy Sportklub+ nadaje jakieś własne relacje, magazyny, retransmisje, programy itp., których nie uświadczymy z zwykłym Sportklubie? Czy większość(a, może i wszystko) to tylko powtórki ze zwykłego Sportklubu? Chodzi mi o to czy to zwykły klon sportklubu, czy odrębny kanał z własną ramówką.

Z góry dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz w podpisie,że posiadasz N-kę więc więc sam możesz odpowiedzieć sobie na swoje pytanie, gdyż posiadasz w abonamencie oba Sportkluby ;) Chyba, że oglądasz je, podobnie jak ja, "bardzo często".

Skoro jednak pytasz.. Tak Sportklub+ oferuje również relacje LIVE, choć jest ich trochę mniej niż na zwykłym Sportklubie. Są również puszczane na nim transmisje nie na żywo, których nie widziałem w Sportklubie, ale może to tylko przeoczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łoł! Mają przekaz z meczu w ładnej jakości, w dodatku 16:9 ;] Oczywiście coś musieli spartolić - a mianowicie logo, które przenieśli na dół, na czarny pas. Jednak plus za brak komentarza, przynajmniej "komentatora" Rabija nie muszę słuchać :)

 

Skoro 16:9, to skad na dole ten czarny pas? ;) Wczoraj przelaczylem na Sportklub, bo na C+Sport lecial mecz Udinese-Milan, ktorego wynik znalem dlugo przed meczem. :) I na Sportklubie lecial mecz Gremio-Corinthians, komentarz pana Rabija bardzo slaby. Przypomina mi najgorszego "komentatora" C+ G. Milko, z tym, ze Rabij czasem mocno krzyknie i mozna sie przebudzic sluchajac jego opowiesci. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łoł! Mają przekaz z meczu w ładnej jakości, w dodatku 16:9 ;] Oczywiście coś musieli spartolić - a mianowicie logo, które przenieśli na dół, na czarny pas. Jednak plus za brak komentarza, przynajmniej "komentatora" Rabija nie muszę słuchać :)

 

Skoro 16:9, to skad na dole ten czarny pas? ;)

Napisałem, że mają przekaz w 16:9, a nie że nadają w 16:9. A to spooora różnica. SportKlub wciąż pozostaje jedyną stacją sportową, która nadaje w 4:3 (biorąc pod uwagę te, które transmitują wydarzenia na żywo).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marekpolek

to fakt mecze są zazwyczaj późno, ale jak B. Rabij ryknie to niejednego obudzi... i dalej się ogląda aż znowu głowa opadnie.. i tak można do 3 w nocy przekimać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na antenie Sportklubu będzie można oglądać wyścigi Formuły 2 (startuje w niej Natalia Kowalska).

 

Pierwszy wyścig sezonu na torze Silverstone został wczoraj wyemitowany w Sportklubie (o godzinie 17:00). W przyszłości spodziewać się należy kolejnych zawodów, być może również „na żywo”.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dawno pisałem do Sportklubu co z rozdzielczością i czy nadal będą mieli prawa do pokazywania fa cup , carling cup , copa del Rey , nPower , Brasilerio itp. Oto odpowiedz :

Witamy

 

Studio już jest, prawa będziemy starali się utrzymać, a 16:9 pojawi się w

ciągu miesiąca.

 

SPORTKLUB

Media Production Sp. z o.o.

ul. Domaniewska 41

02-672 Warszawa

tel. +48 22 874 38 10

fax. +48 22 874 38 11

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...