Skocz do zawartości

felik3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Składam sobie Futbol w telewizji na 6.05.2008, wchodzę na stronę Sportklubu, bo we wtorek gra Bundesliga i wiem, że mają prawa do emisji. Zaglądam do programu, a tam tylko napisane, że będzie mecz, ale już kto z kim zagra, to nie wiedzą. Oczywiście o jednej porze jest kilka spotkań, więc jak oni nie wiedzą, który puszczą, to ja tym bardziej nie wiem. To już nie pierwszy raz takie numery (z ligą argentyńską to nie pamiętam kiedy zdarzyło im się podać kto z kim zagra, z Bundesligą zwykle ostatnio podają, kiedyś było gorzej, ale widać nadal bywa różnie). Rozumiem, że można nie znać własnego programu na miesiąc na przód - no może ktoś nie planuje tak daleko, ale nie wiedzieć co się będzie za 3 dni nadawać. No to jest już brak profesjonalizmu.

 

[...]

 

Od dłuższego okresu mnie to irytowało, ale w nadziei na poprawę czekałem cierpliwie. Dziś oficjalnie przyznaję swojego wielkiego minusa.

Minęły ponad 3 lata od mojego postu i niemal nic się nie zmieniło. To jest po prostu niesamowite!

 

Składam Futbol w telewizji na 19.09.2011, jest spotkanie Championship pomiędzy Ipswich Town, a Coventry City. Wcześniej dostałem informację, że o 23:00 będzie retransmisja na SportKlub, ale podobno mecz ma polecieć też na żywo na SportKlub+. Wchodzę na stronę sportklub.pl z nadzieją, że dowiem się, że poleci albo nie. Zaglądam na program na poniedziałek i co widzę? Że program jest oczywiście nieaktualny. Dziś jest niedziela. Program na jutro jest nieaktualny - gratulacje! Nie ma ani informacji o SportKlub+, ani nawet nie jest wpisana ta retransmisja o 23:00 na SportKlub, mimo że wisi im news na głównej (czemu w tym newsie nie ujęto SportKlub+?!), a informację miałem jeszcze w piątek. Zakładam optymistycznie, że to, co podali w programie TV na cyfrowypolsat.pl jest prawdą (tj. że mecz poleci).

 

Błędy w programie są nieustannie. Sobotni mecz Nottingam Forest - Derby Country był opisany jako NA ŻYWO o 18:10, mimo że był rozgrywany o 14, a to i tak kategoria lekka, bo nie takie numery się tam zdarzają (np.: braki jak zauważył @lukas_k w swoim poście z 8 sierpnia). Zastanawiam się, czy trafił się kiedykolwiek choć jeden dzień, żeby poleciało dokładnie to, co jest napisane. Jak można nie wiedzieć co się nadaje? :shock::? Składam tylko futbol i jak tylko w jednej dyscyplinie mam ciągle takie numery, to sobie nawet nie chcę wyobrażać co jest z resztą ramówki.

 

Uczciwie muszę odnotować, że jest (nieznacznie) lepiej niż 3 lata temu, bo jeśli już coś jest napisane, to obejmuje informację o tym kto z kim będzie grać. To jednak i tak niewielki postęp jak na 3 lata...

 

Dodatkowo od zmiany strony na Operze nie działa program na Piątek, Sobotę i Niedzielę (dzięki pomysłowemu wykonaniu boksu z programem). Dni widać, ale są nieklikalne u mnie. To, że strona główna źle się ładuje (newsy nachodzą na siebie) już nawet pomijam, bo mi tylko ramówka jest potrzebna. Aktualna ramówka.

 

Dodano 1.10.2011

 

Dziękuję za poprawki - działa pod Operą. Z programem się zobaczy, czy coś jest lepiej :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Sportklub pozyskal prawa do najlepszej koszykarskiej ligi Europy - ligi hiszpanskiej ACB http://boisko.pl/koszykowka/23236,najle ... lubie.html

 

Dzis o 17.45 na atenie Sportklub mecz Euroligi kobiet Wisla Can-Pack Kraków - Good Angels Koszyce.

Byc moze Sportklub pokaze takze kolejne mecze tej druzyny w Eurolidze

Mecz Wisła CP – Good Angels Kosice transmitować będzie na żywo stacja Sportklub. Do tej pory mecze Wisły CP rozgrywane w Krakowie można było oglądać na antenie TVP. Skąd ta zmiana i czy kibice, którzy nie będą mogli osobiście oglądać rywalizacji w hali Wisły będą mogli zobaczyć wszystkie mecze na antenie Sportklub?

 

- Sprawa transmisji telewizyjnych komplikuje się praktycznie już od kilku lat. Telewizja publiczna zmniejszyła swoje zainteresowanie koszykówką kobiecą w tym również i Euroligą. Pojawiły się według informacji, które przedstawia TVP problemy finansowe, stąd pojawił się dla wszystkich klubów problem finansowania kosztów produkcji sygnału telewizyjnego. Powstała kuriozalna sytuacja, bowiem wszędzie na świecie to właśnie kluby sprzedają prawa do transmisji i na tym zarabiają, a u nas okazuje się być zupełnie inaczej. Aby mecz został pokazany w telewizji, klub musi pokryć koszty wyprodukowania sygnału. TVP jest telewizją publiczną, rodzi się tutaj więc pytanie jak tego rodzaju podejście ze strony Dyrekcji Telewizji Polskiej ma się do misji jaką ma do realizowania TVP? Wielu z nas, w tym także i ja płacimy abonament i jako abonenci tej telewizji mamy prawo oczekiwać pełnego spektrum wydarzeń na antenie, w tym także wydarzeń sportowych, a w tym meczów koszykówki. Trudno było sfinalizować umowę dotyczącą rozgrywek Ford Germaz Ekstraklasy. Po wielkich staraniach i długich rozmowach mecze Polskiej Ligi Koszykówki będą transmitowane na antenie TVP Sport. Nasz klub natomiast postanowił podjąć rozmowy z innymi stacjami telewizyjnymi, które byłyby zainteresowane transmisją meczy Euroligi naszej Drużyny. W finalnej fazie toczyły się rozmowy właśnie ze stacją Sportklub, stacją o dużym zasięgu, mającą ok. 4 mln widzów. Kanał ten dostępny jest w sieciach telewizji kablowych, jak również na platformie N i na platformie Cyfra +. Zdecydowaliśmy się właśnie na współpracę ze stacją Sportklub, szczególnie po tym jak TVP odmówiła nam transmisji meczy euroligowych. Na marginesie w tym samym czasie TVP transmitować będzie mecze Euroligi z udziałem drużyny CCC Polkowice. Widocznie CCC Polkowice są w opinii Dyrekcji TVP drużyną ciekawszą i bardziej atrakcyjną niż Mistrz Polski. To taka uwaga na marginesie.

Na dzisiaj mamy osiągnięte porozumienie z kanałem Sportklub dotyczące transmisji meczu Wisła Can-Pack – Good Angels Kosice. Natomiast nie ukrywam, że obie strony zainteresowane są współpracą i transmisją wszystkich meczy euroligowych naszej Drużyny. Mam nadzieję, że rozmowy te zostaną pozytywnie sfinalizowane.

zrodlo: http://www.wislacanpack.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP Sport to jeden wielki syf.W tej kolejce wtorek-środa nie ma żadnego meczu.Oni se jaja chyba robią.Puszczają tenis stołowy cały dzień albo jakieś stuletnie powtórki...ile można.

Czekam na SportKlub w CP bo strasznie mi szkoda .Świetna liga do oglądania.

Nie ma nikt żadnych przecieków o dołączeniu SK do C?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sport Klub wciąz nabywa ciekawe prawa telewizyjne, a CYFROWY POLSAT to ignoruje. Wystarczyło tylko źe liga francuska została przeniesiona z Orange Sport na OSI żeby na drugi dzień Dominik Libicki podpisał umowe z TP na ten kanał. Według mnie Sport Klub ma bardzo ciekawą oferte sportową i powinien być już od dawna w CP. Może wyślijmy do nich jakomś petycje :read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To,że Prorok nie lubisz tenisu stołowego to nie oznacza,że TVP sport ma go nie pokazywać. Ja też mógłbym napisać,że pokazują jakąś durną koszykówkę zamiast Tenisa stołowego. Zrozum,że to są ME rozgrywane w Polsce i uważam,że to jest jedna z niewielu imprez,z których TVP przeprowadziła należycie transmisję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkowicie zgadzam się z Wisłokiem. ME w tenisie stołowym odbywają się w naszym kraju i nie wyobrażam sobie, by mogły nie być pokazywane. Co do meczów Euroligi koszykarek, mam nadzieję, że będą pokazywane mecze naszych drużyn. TVP Sport będzie pokazywać mecze CCC Polkowice, Sportklub mecze Wisły Kraków (oby wszystkie), lecz jeszcze pozostaje sprawa transmisji meczów Lotosu Gdynia. Byłoby bardzo dobrze, gdyby były pokazywane wszystkie trzy polskie drużyny.

Liga hiszpańska to też dobry zakup Sportklubu. Dobrze, że kupili prawa do tej ligi, bo po tym jak Polsatowi Sport skończyły się prawa nikt jej nie pokazywał, a na pewno warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Co pewien okres czara goryczy się przelewa i muszę się pożalić w tym temacie. Wracam do sprawy: "program swoje, a życie swoje".

 

Komunikat: https://satkurier.pl/news/70160/puchar-a ... lubie.html

http://sportklub.pl/puchar-anglii-juz-w ... 5-na-zywo/

 

No i teraz tylko w niedzielę:

FC Halifax Town – Charlton Athletic o 13:30: wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że nie na SportKlubie, tylko na SportKlub+, bo koliduje z ACB, zresztą w programie na stronie mają dobrze...

Alfreton Town – Carlisle United o 14:30: nie jest na żywo, bo mecz jest w sobotę (na to nabrali się nawet w programie na cyfrowypolsat.pl)

 

Wchodzę na sportklub.pl, patrzę na program po prawej i ciąg dalszy:

Alfreton Town - Carlisle United o 14:30: nie jest na żywo, powielony ten sam błąd.

Morecambe - Sheffield Wednesday: nie jest o 20:30, tylko o 22:30 i nie jest na żywo, tylko to "premiera" znaczy retransmisja, bo na żywo jest na Sportklub+ wcześniej (i jest oznaczona jako "premiera" a właśnie tam powinno być "na żywo").

Jakie będzie spotkanie ligi brazylijskiej o 22:30 na SportKlub+ nie wiadomo... (cyfrowypolsat.pl powiada, że to nawet liga brazylijska nie będzie, tylko retransmisja spotkania Pucharu Anglii).

 

Tradycyjnie koko dżambo, a cały czas zajmuję się tylko "kopaną" i nie wierzę, że akurat tylko w niej są takie numery - jak jest z resztą dyscyplin nie chcę sobie wyobrażać :> Choć jednocześnie muszę pochwalić aktywność PR - jest więcej komunikatów i są niezłe merytorycznie (nie licząc tych rozjazdów z ramówką :> ). Do tego same transmisje w ten weekend naprawdę godne uwagi, zwłaszcza towarzyski Anglia - Hiszpania - w zasadzie dla fanów piłki nożnej w tym tygodniu SportKlub to jedyny ratunek ;)

 

PS: Zastanawia mnie skąd bierze program SportKlubu i SportKlubu+ Cyfrowy Polsat na swoją stronę. W wielu przypadkach udaje im się uniknąć baboli i mają też niekiedy większe wyprzedzenie jak sam SportKlub na swojej stronie. Jak to możliwe, że Cyfrowy Polsat wie lepiej co nada SportKlub od... samego SportKlubu? :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS: Zastanawia mnie skąd bierze program SportKlubu i SportKlubu+ Cyfrowy Polsat na swoją stronę. W wielu przypadkach udaje im się uniknąć baboli i mają też niekiedy większe wyprzedzenie jak sam SportKlub na swojej stronie. Jak to możliwe, że Cyfrowy Polsat wie lepiej co nada SportKlub od... samego SportKlubu? :shock:
Mr. Orbito w Kiepskich jest takie określenie że "Na świecie są rzeczy które nawet fizjologom się nie śniły". A tak na poważnie to może ten co wstawia program na stronie CP ma większą "wiedzę" o ramówce SK i SK+ niż sami włodarze SK :shock:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...PS: Zastanawia mnie skąd bierze program SportKlubu i SportKlubu+ Cyfrowy Polsat na swoją stronę. W wielu przypadkach udaje im się uniknąć baboli i mają też niekiedy większe wyprzedzenie jak sam SportKlub na swojej stronie. Jak to możliwe, że Cyfrowy Polsat wie lepiej co nada SportKlub od... samego SportKlubu? :shock:

 

dobra teraz będzie łagodnie, może w sk są 2 osoby które układają ramówke (każdy układa ją po swojemu), obydwie w odstępie kilku godzin/dni trafiają do zatwierdzenia (zatwierdzający ma krótką pamięć i niepamieta z jakigo dnia ramówkę już zatwierdził, i podpisuje każdą z nich) , potem ten co ma napisać program na stronie internetowej bierze ramówke pierwszą z brzegu (na ogół tą złą) a tą drugą wysyła do cp (na ogół tą dobrą). :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...