Skocz do zawartości

felik3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ten mecz to akurat hit kolejki i do tego derby Belgradu więc nie dziwię się, że akurat pokażą mecz tych dwóch praktycznie najmocniejszych drużyn w swojej lidze, liga rumuńska poziomem jest bardzo zbliżona do ligi serbskiej.

No nie do końca.Liga serbska tuż przed naszą...

http://www.xs4all.nl/~kassiesa/bert/uef ... k2011.html

 

Są lepsze ligi, których transmisji nie ma w Polsce(np. turecka, grecka), a do tego grają tam jacyś Polacy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że pokazuje się mecze, bo grają Polacy, to w 1. polskim kanale powtórkowo-piłkarskim. :D SK raczej nie walnie takiego numeru, że kupi (już nieaktualne, bo Stolpa gra w Polsce), że kupi jakąś ligę (tu np. azerbejdżanską) bo gra tam Polak. I choć są lepsze drużyny, to i tak będą tylko mecze z jego udziałem. A w Sportklubie najlepszy z najlepszych. Jeszcze chciałbym ponownych relacji z Austrii i jest jak dla mnie super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serbska liga jest mniej więcej na poziomie polskiej, przez co jest bardzo mało atrakcyjna.

A oto ligi, których w Polsce nie ma a są znacznie wyżej:

 

10. Turcja

12. Dania

14. Rumunia

16. Szwajcaria

 

Jakby którąś z nich SportKlub kupił to bym zrozumiał. Ale serbska, która jest dopiero 26?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że pokazuje się mecze, bo grają Polacy, to w 1. polskim kanale powtórkowo-piłkarskim. :D SK raczej nie walnie takiego numeru, że kupi (już nieaktualne, bo Stolpa gra w Polsce), że kupi jakąś ligę (tu np. azerbejdżanską) bo gra tam Polak. I choć są lepsze drużyny, to i tak będą tylko mecze z jego udziałem. A w Sportklubie najlepszy z najlepszych. Jeszcze chciałbym ponownych relacji z Austrii i jest jak dla mnie super.

Ja nie mówię, żeby się tym kierować przy kupowaniu praw do jakichś mniej prestiżowych rozgrywek.Ale napisałem to tak przy okazji :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki tonący? Jakich zdesperowanych? Lepiej obejrzeć hit ligi serbskiej (1. i 2. drużyna) niż sieczkę z Polski albo "hit" z udziałem Sewastopola.

Jeden hit, a później kit za kitem. Liga polska jest tuż za ligą serbską, więc to żadna atrakcja. Liga serbska jest 26., a liga ukraińska 8. Mecze Sewastopola są na wyższym poziomie niż jakiś tam śmieszny hit ligi serbskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błagam, nie piszcie głupot, że lepszy jakiś meczyk Ligi Serbskiej czy Ukraińskiej od naszej Ekstraklasy. Ja rozumiem, że w ten sposób próbujecie się dowartościować, no ale bez przesady.

Ekstraklasa prezentuje niższy poziom sportowy niż Serie, mimo to, to jednak nasza liga jest popularniejsza. Bliższa ciału koszula...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może SportKlub kupił tylko mecz Crvena - Partizan? Akurat to jest wielkie widowisko (głównie na trybunach), więc taki ruch by nie dziwił ;)

Akurat tym bym się nie zdziwił po ostatnich wybrykach serbskich kibiców wszystko jest możliwe, szczególnie że kibice Czerwonej Gwiazdy w swoim kraju są uważani za bardzo agresywnych i jest ich dość spora liczba, a sam pojedynek zapowiada się bardzo atrakcyjnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że lepszy. Patrzenie nie na poziom a na popularność w Polsce szkoda komentować. :lol2:

Przekręcasz to co napisałem.

Wyraźnie podkreśliłem, że nasza liga nie prezentuje takiego poziomu jak Serie, ale mimo to jest chętniej oglądana. Taka jest prawda, czy to Ci się podoba, czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to liga marzeń.ale SK kupuje to na co ich stać. Ograniczona dostępność oznacza małe dochody i mniej kasy na nowe prawa. Ale i ta liga będzie miała swoich zwolenników i fajnie że ktoś sięga po takie produkty. Im większy wybór tym więcej widzów zadowolonych. Tylko brak na innych platformach jest powodem do smutku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...