Skocz do zawartości

Sport w zagranicznej telewizji


jupi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Fiant czytałeś może ostatnie artykuły? Polsat i TVP strzeliły focha i zerwały rozmowy w sprawie odsprzedania części meczów dla TVP.

 

Ach, ARD i ZDF - zapewne dostępne tylko przez Astrę (chyba pamiętacie niedawny przypadek) ;)

 

To akurat były Mistrzostwa Świata wiec rządziły się innymi prawami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy wie ktoś może gdzie można oglądać lige holenderską i belgijską w kanałach FTA :roll:

 

Liga holenderska FTA reuglarnie leci na kanałach Al Jazeera Sports 1 i 2 – do ich odbioru z Badra lub Nilesat trzeba nieco większej anteny. Także na tureckim Business Channel można oglądać Eredivisie – tu już powinna wystarczyć standartowa antena, ustawiona na Turksata.

Ligi belgijskiej FTA chyba nigdzie nie ma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prędzej bym obstawiał, że ramówka Abu Dhabi Sport na HotBirdzie będzie okrojona, tak jak to ma miejsce w przypadku np. Dubai Sport. Jeszcze nie widziałem tego kanału więc nie wiem co pokazują, ale wątpię, że będą puszczać jakieś "złote" ligi :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja próbowałem znaleźć coś na stronie nadawcy, program tv czy coś. Ale nie znalazłem żadnej innej wersji strony niż arabska. :lol: Może nie ma innej. :D Próbowałem też znaleźć program Abu Dhabi Sport w ogóle w internecie, ale mi się nie udało. Może komuś innemu się uda. :lol:http://www.emi.ae

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie znalazłem żadnej innej wersji strony niż arabska. :lol: Może nie ma innej. :lol:

Właśnie jest coś na tej stronce co podałeś. Klikając na ikonkę "About EMI" znajdującą się w prawym górnym rogu strony domowej nadawcy, uzyskujemy informacje po angielsku. Po kliknięciu mamy możliwość wyboru kilku zakładek, w tym zakładka "TV". Miałem nadzieję, że pod linkiem znajdę program na ten kanał, niestety nie działa :(

 

Ale jeśli nawet program by był, to tylko dla przekazu z 26.0E i 7.0W. Na 13E na pewno puszczają wersję okrojoną i ramówka by się różniła nieco. Nie jestem za dobry w "grzebaniu" na takich stronkach, ale też wydaje mi się, że nic już nie znajdziemy normalnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...