Skocz do zawartości

Sport w zagranicznej telewizji


jupi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

post pod postem, ale trochę czasu minęło :wink:

 

pytanko: czy jakiś kanał FTA będzie nadawał piątkowy finał Red Bull X-Fighters z Madrytu od godziny 21:30?

 

PS. na LJ tego nie ma; mieszkam w 3mieście, a Cinema City w Gdańsku tego nie ma w repertuarze; Polsat transminuje od 22:30, czyli od par półfinałowych... :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uzupełniając wypowiedź Huberta:

Z anteną poniżej metra średnicy nie podchodzić nawet ;)

Na mojej 90 cm. częstotliwość 11088V da się odebrać, ale zrywa czasem sygnał. Oto screen:

VSAT-V17%20Via%201_0100%2011088_V_5632_20070727_212914-2.jpg

 

Z częstotliwością 10978V jest jeszcze gorzej...

 

 

Edycja, godz. 22:00

Nawet Polsat ma pewne problemy z odbiorem dosyłów, czasem im zerwie obraz:

TV20070727215635002.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś sprawdzi czy rzeczywiście na AzTV (telewizja z Azerbejdżanu) jest liga hiszpańska (na razie nie ruszyła liga :) ) , i czy nie kodują w tym czasie, a także na jakim sprzęcie tj. antenie można to spokojnie odebrac w centrum Polski. Ja na razie dopiero myślę o pierwszym zestawie z obrotnicą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądaj program na AzTV, dobrze się składa bo stronka jest również po angielsku: http://www.aztv.az/prog-en.html#7

 

Jeszcze nie widziałem, czy AzTV szyfruje niektóre programy. Raczej nie, ale pewności nie mam.

 

Na każdym sprzęcie odbierzesz ten program, co innego gdyby nadawał z bardzo odległej satelity. Kilka miesięcy jeszcze tak było, dzisiaj wystarczy najtańszy tuner FTA i antena 60-tka skierowana na HotBirda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie są na 18W, 22W i 27,5W (nie E), ale gdzie najczęściej - ciężko wyrokować - naprzemiennie ;)

 

Tip dla Ciebie ;)

 

http://www.satelliweb.com/index.php?section=search i wpisz NBA - pojawi się wykaz dosyłów NBA z ostatnich kilku miesięcy od najnowszych. Możesz sobie prześledzić częstotliwości i pozycje satelitarne. Bez trudu znajdziesz nieco zależności (np.: powtarzające się częstotliwości ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według liveonsat.com Premiership będzie można podejrzeć w tym sezonie z HB Fta na kanałach BHT 1 i Slovenia TV2. Czy na tej stronie są pewne informacje?

 

I mam jeszcze pytanie czym się różni 13.0 E Hotbird6 od 13.0 E Hotbird7A czy 13.0 E Hotbird8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pytanie o satelitach odpowiem, ale na to o sporcie nie. A więc satelity różnią się tylko tym, że to inne satelity-wysłane w innym czasie, różnią się liczą TP, wiekiem i prawie nic poza tym, ale są(znajdują się) na tej samej pozycji. Poprostu 6 jest najstarsza, 7A jest "średnia", a 8 jest najowsza. W przyszłości będą wysłane nowe satelity- HotBird 9 i 10, a te "stare" 6 i 7A zostaną przesunięte na nową pozycję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Premiership FTA z Hotbirda raczej bym nie liczył. W całym ubiegłym sezonie były może ze 2 mecze na Lider TV (chyba zapomnieli zakodować). Na BH1 też leciały, ale wszystko kodowane.

Liveonsat.com jest w miarę wiarygodną stroną, choć nie zawsze. Wg nich (i nie tylko) w tym sezonie ligę angielskę FTA będzie dawać FoxTurk. Ale czy przypadkiem tego nie zakodują? Póki co nie wiadomo - okaże się po pierwszych transmisjach. W zeszłym sezonie w TV8 (też na Turksacie) można było obejrzeć mniej więcej co drugi mecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Protest włoskich kibiców, którzy w liczbie kilku tysięcy wyrazili swoje niezadowolenie z braku otwartej transmisji satelitarnej niedawnego Trofeo Moretti, przyniósł skutek: planowane na 14 sierpnia doroczne Trofeo TIM z udziałem Milanu, Interu i Juventusu będzie transmitowany na antenie Canale 5 w niekodowanym przekazie satelitarnym. Mecze Trofeo Moretti były kodowane, gdyż spółka Mediasat nabyła prawa do pokazywania turnieju jedynie na teren Włoch. W przypadku Trofeo TIM będą to prawa międzynarodowe.

źródło

Dodajcie to na futbol w telewizji: 14.08

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...