Skocz do zawartości

Sport w zagranicznej telewizji


jupi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

według liveonesat, mecz na TV 2 SLO będzie zakodowany, zresztą na BHT1 rownież, nie ma co liczyć raczej na te mecze (choć sam włącze z ciekawości) odkodowane mają być na Fox TV Turk i Sportsmax tyle, że są one na EuroBirdzie, albo na Intelsat, a żebym to ja wiedział jak mam satelite przestawić żeby znaleźć te kanały :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, zaglądać również na stronę domową kanału :D

 

Według rozpiski na SLO2 dzisiaj, ten mecz z pewnością będzie kodowany. Niestety, o tym świadczy znaczek widniejący przy pozycji sportowej - tvsatxn7.gif - który informuje, że...

oddaja je kodirana za satelitsko predvajanje.

Program dnia

 

odkodowane mają być na Fox TV Turk i Sportsmax tyle, że są one na EuroBirdzie, albo na Intelsat, a żebym to ja wiedział jak mam satelite przestawić żeby znaleźć te kanały

Zapraszam tutaj :arrow:https://forum.satkurier.pl/viewtopic.php?t=2255&start=45

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i pierwsza połowa meczu Manchester United vs Manchester City na BHT1 dostępna. Drugą połowę zakodowali :( . Zobaczymy jak się spisze Slovenia TV2 transmitująca mecz Liverpool vs Chelsea.

 

można wiedzieć jak się spisali?

próbowałem obejrzeć na Lider TV, ale zakodowali po prezentacji drużyn... :evil:

wie ktoś jak było na Sloveni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy kolejny kanał sportowy FTA może się czuć zagrożony szyfrowaniem?

 

Chdzi tutaj o Real Madrid TV. Uruchomiono kodowany przekaz z Astry 19.2E dla platformy Digital+, tp. 11.156 V SR=22000 FEC=5/6.

 

Obecnie jeszcze nic nie wiadomo co do zdjęcia niekodowanego przekazu, kanał nadaje również na satelicie HotBird 13.0E i Astra2 - 28.2E.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są dwie wersje Real Madrid TV - Hiszpańska i Angielska.

Wersja Hiszpańska jest na Astra 19E oraz Hispasat 30E, natomiast wersja Angielska na Astra 28E i Hot Bird. Według mnie, ewentualne kodowanie dopadło by tylko wersji Hiszpańskiej.

A też prawda, obie wersje różnią się nawet zawartością pokazywanych programów. Nigdy nawet nie sprawdzałem i nie porównywałem obu wersji tego kanału, mało tego! Dopiero dzisiaj R. Madrid TV z Astry 19.2E dopisałem do listy :lol:

 

Tak to już jest, jak chce się oszczędzić miejsce na liście kanałów :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panzam:

Co do RTR Sport: pojęcia nie mam, ale na 36E jest kodowana, więc i tak nici z odbioru :)

 

Tak, antena wielkości 70 cm. powinna poradzić sobie z odbiorem tej satelity.

Zajrzyj do działu "Cyfrowy Polsat", jest tam temacik o przestawianiu anteny na inne pozycje satelitarne. Potrzebna będzie korekta ustawienia skręcenia konwertera (w lewo).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo kanały są zwykle niekodowane, a kodują same mecze i najwyraźniej na liveonsat tego nie wiedzą :P

 

BHT1 koduje mecze we Viaccess, a Lider TV w RAS. Czasami jak się trafi, że zapomną zakodować, to może coś polecieć niekodowanego, ale zwykle są ciemności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie moze czemu na http://www.liveonsat.com , napisane jest ze pare meczy ligi angileksiej bedzie odkodowane na knalach BHT1 lub lider tv a po właczeniu ich oba te kanały sa zakodowane? :?::?::?:

Wiecie czemu? :?:

Szkoda, że Lider TV nie oznacza odpowiednio swoich audycji, które będą niedostępne drogą satelitarną.

:arrow:Program na Lider TV

 

A więc pozostaje strona: http://www.liveonsat.com

 

 

 

Jeżeli chodzi o BHT1, to już kanał znakuje odpowiednio swoje programy, które nie będą dostępne przez satelitę. Przy audycji musi widnieć napis: "(Kodirano na satelitu)", wtedy na pewno program będzie zakodowany.

Jednak patrzę na ten program BHT1 i widzę ramówkę na dzień 10 czerwca 2007 :shock:

:arrow:Program na BHT1

 

W przypadku BHT1 to warto zaglądać do tekletekstu. Tam audycje są też znakowane. Jeżeli przy wybranej pozycji będzie dostępny "czerwony znaczek" to program będzie szyfrowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...