Skocz do zawartości

Sport w zagranicznej telewizji


jupi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

19:00 Futbol.İngiltərə premyer liqası:«Vest Hem» - «Mançester Yunayted». Fasilədə:«Səda».

 

19:00 ichniego czasu to albo nasza 16 albo 17... niech ktos to potwierdzi...

 

a mnie intryguje co innego...

co oni tam na gorze odliczają ??:D

"Yeni ile

qahb" :D:D

 

Edit:

zbaraniałem :shock:

 

wg wikipediii tam jest +4

http://pl.wikipedia.org/wiki/Strefa_czasowa

 

czyzby mecz dla telewizji azerbaijdzanskiej mialby sie odbyc przed jego rozpoczeciem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ich 19 to nasza 16 a angielska 15 :) Strefy czasowe przesuwają się od czasu GMT, a więc tego który jest na wyspach.

a mnie intryguje co innego...

co oni tam na gorze odliczają ??:D

"Yeni ile

qahb" :D:D

Odliczają sobie pewnie coś do Nowego Roku. Dokładnie wypadnie im to 3 godziny po północy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Posiadam dekoder Samsunga CP i nie moge znalezc Lider TV, jest na 12.149 V ale ja mam tylko M i tam tego nie ma, i nie wiem jak przejsc na V i to znalezc, wczesniej bylo dobrze, do czasu jak wyjechalem, wrocilem i rodzinka cos mi pokopala, i teraz zniknal ten kanal...prosilbym o pomoc w znalezieniu tego kanalu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikt nic nie zmienial, mialem ten kanal w ulubionych, ale ulubione zostaly skasowane i w ogolnych nie moge tego znalezc, zeskanowalem caly Hotbird i nic, Lidera nie ma...recznie tez nie wiem jak to wpisac jesli wogole sie da...

 

edit: udalo mi sie znalezc, nie wiem jakim cudem, ale jest...ponowne skanowanie zrobilem, tym razem same odkodowane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że minęły czasy kiedy często można było znalezc meczyki FTA. Pamiętam jak człowiek czekał na ligę włoską na OBN Sarajewo, lub na angielską na ukraińskim Nowym Kanale z Siriusa. Potem przyszła ta [beep]na Uniia z tymi swoimi prawami autorskimi na konkretne rynki i te piękne czasy odeszły do lamusa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na OBN (amos) nadal pokazuja ligę włoską i niekodują, mecze NBA również, na pewno retransmisje, ale może i na żywo. Na marginesie dodam, że pokazują też fajne filmy z oryginalną ścieżką dźwiękową. Jeden z moich ulubionych kanałów FTA. Ich program najlepiej sprawdzać na ich telegazecie, bo inne źródła są niepewne. Mieli tez programie jutrzejszy mecz Cetlic, na razie został przełożony.

 

DZiś na Lider TV: Fulham - Chelsea o 13:45 naszego czasu. Może tym razem nie będzie czarnego obrazu.[/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszą bramkę jeszcze widziałem. Poza tym dziwnie kodowali, przełączałem między skokami, a meczem i czasami rzeczywiście był czarny obraz, a czasami ,,załapało", nawet około 30 minuty. W przerwie rzeczywiście nic poza fonią.

 

Edycja RafiX: Skasowane zbędne cytowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...