Skocz do zawartości

Sport w zagranicznej telewizji


jupi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Aż dziwne, że jeszcze nikt nie zgłosił, na 0.8W jest Premier League FTA, jak ostatnio najczęściej za sprawą dosyłu dla BTSport, o podejrzanie znajomym ID BT TES 48. Dziś raczej bez oprawy, choć włączyłem na końcowy (pierwszej połowy) gwizdek więc w zasadzie nic powiedzieć więcej oprócz tego, że jest (dosył) nie mogę.

 

11462 V 7120 8PSK

 

Leicester vs Livepool

 

n1uuy0.jpg

 

 

W pewnym momencie się wydawało, że liga australijska jednak będzie częściej kodowana na dosyłach niż FTA, a tu mile nas zaskakują panowie technicy i jak do tej pory częściej była FTA.

 

Eutelsat 10A (10.0°E)

Frequency: 11180 - Pol: H - SR: 7100 - FEC: -

Category: Sport - Football

Transmitted in: MPEG-4

Comments: Western Sydney Wanderers FC vs Brisbane Roar FC

 

14mxvrb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po jednorazowym wystrzale z kodowaniem (wczoraj czy przedwczoraj) liga australijska dziś znów FTA.

 

10E

 

11162 H 7100

 

10opftj.jpg

 

Na satelliweb piszą, że obraz tylko z kart TBS na PC. Prawda to? Jak tak, to nie ma co się męczyć.

 

Przepraszam, nie miałem ostatnio czasu na udzielanie się na forum. Ja odbierałem na skystarze 2 express hd i kodekach LAV filters.

 

Dziś znów jest dosył dla BTSport, rozpieszczają mnie :jupi:

 

23.5E

 

11647 V 7120

 

140yic7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6.12.2014

 

13:45 Newcastle United - Chelsea na Rah-e-Farda Tv

15:30 Borussia M'gladbach - Hertha Berlin na TRT 3/Spor

16:00 Liverpool - Sunderland na Tv ZIMBO oraz ORTB

17:00 Paris Saint-Germain - Nantes na TV5 Orient HD

18:00 Benfica Lizbona - Belenenses Lizbona na AD Sports 2 HD

18:00 Mouscron-Péruwelz - Anderlecht na NTV Spor

18:30 Bayern Monachium - Bayer Leverkusen na TRT Haber

20:00 Saint Étienne - Bastia na ASpor SD/HD - możliwe kodowanie w BiSS

20:00 Real Madryt - Celta de Vigo na Rah-e-Farda Tv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś znów jest dosył dla BTSport, rozpieszczają mnie :jupi: 23.5E 11647 V 7120

Znacznik kodowania jest, ale nieaktywny. Przekaz można normalnie odbierać za pomocą zwykłych odbiorników sat z DVB-S2. Być może inna częstoliwość robi swoje.

Dobra znajdźka :D Jedyne co mnie dziwi, to jeśli jest to przekaz dla BT HD, to może to tylko daleki sąsiad HD, albo PL jest tak słabo realizowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@velox - Miałem pisać, żeby przełączać szybko, a tu... już koniec :lol2::lol2:

Co do tego przekazu to tam podobnie jak na 53E szału nie ma. To częstotliwośc na której są różne przekazy dla kanałów rosyjskich(głównie Rossiya2).

Jeszcze ważne jest to, że bardzo często nadają tylko weekendowo lub godzinowo na jakieś wydarzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś na dosyle z pozycji 60 E na 11466 V 1000 nadaje regularny kanał Sport o Id: Acc Back Intelsat

intelsat.jpg

 

Dzisiejsze mecze Bundesligi tylko z Turksata na kanałach TRT 3/Spor oraz TRT HABER a także TRT HD(k. Biss w czasie meczu)

15:30 Hamburger SV - FSV Mainz 05

17:30 Eintracht Frankfurt - Werder Brema

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś już pisał o tym, że na antenie TV Zimbo (10E) pokazywana jest koszykarska liga NBA. Właśnie kończy się powtórka spotkania Golden State Warriors - Chicago Bulls.

5o732b.png

 

Aktualizacja: Na 12.5°W od 18 mecz Ekstraklasy Wisła - Lech (12535 V - 6666). Natomiast znowu niekodowany jest przekaz dla BT Sport (na 23,5E: 11590 H 7120). Tym razem z meczu FA Cup Colchester - Peterborough. Jednak raczej trudno oglądać, bo są częste zmiany kamer i powtórki najciekawszych sytuacji w trybie rzeczywistym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...