Skocz do zawartości

Sport w zagranicznej telewizji


jupi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

11:00 - Dinamo Moskwa vs. Ural - GSP TV - 16E

13:15 - Bournemouth vs. Brighton & H.A. - GSP TV - 16E

16:15 - M-1 Challenge 44: Damian Grabowski vs. Kenny Garner - Rossija-2 - 49E oraz 11W (pasmo C tych satelit). Być może będzie przekaz weekendowy na 60E

18:00 - Dunkerque vs. Vive Kielce - JSC Sport - 26E

22:30 - Fluminense vs. Atlético Mineiro - JSC Sport - 26E

04:00(Sob/Niedz) - TUF 18 Finale: Maynard vs. Diaz - GSP TV - 16E. Wcześniej od 19:30 epizody(6-13) TUF-a 18 "jeden po drugim" także na GSP TV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Iran TV 3 dziś dwa spotkania Bayern Monachium - Braunschweig o 15.30 to spotkanie również na Dubai Sports Bundesliga i o 20.00 Real Madryt - Valladolid, na Dubai Sport 1 o 15.30 Bayer Leverkusen - Norymberga i na Dubai Sports Bundesliga o 18.30 Schalke - Stuttgart.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Sports TV dziś dwa spotkania koszykarskiej ligi ACB o 12.15 Barcelona - Saragossa i o 18.00 Valencia - Gran Canaria, o 20.30 liga włoska w kosza venezia - Sassari, a po zakończeniu tego spotkania retransmisja spotkania THW Kiel - Orlen Wisła Płock.

@bartolinos lepiej napisać coś dwa raz niż nie napisać w ogóle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mecze Coppa Italia kanały RAI zamierzają kodować w tym sezonie?

 

PNTV to taki kanał o którym nic nie wiadomo, mecz Tottenham - Man.Utd był pokazywany do 83 min:) a pozniej co innego:)

 

Dzisiaj właśnie oglądałem ten mecz od bramki wyrównującej na, 2:2. To był mój pierwszy mecz obejrzany na tym kanale. Obraz był nie najwyższej jakości, ale i tak spodziewałem się czegoś znacznie gorszego więc w sumie pozytywnie się zaskoczyłem.

 

Jakie jeszcze mecze oglądaliście na PNTV w ostatnim miesiącu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mecze Coppa Italia kanały RAI zamierzają kodować w tym sezonie?

Tak, mecze maja byc kodowane http://www.digital-forum.it/showthread. ... set/page83

Mecze "musza" byc kodowane. Nie po to zagraniczne stacje placa kase za prawa do meczow Pucharu Wloch by mozna bylo je ogladac FTA na Hot Birdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...