Skocz do zawartości

Sport w zagranicznej telewizji


jupi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś :

14.30 Liverpool - Aspire Katar Al Kass Sport

17.00 Real Madryt - Zamalek Al Kass Sport

17.00 PSG - Fluminense Al Kass Sport+

19.15 Boca Juniors - Yokohama F-Marinos Al Kass Sport

Te cztery spotkania to mecze juniorów U-18.

18.00 Niger - Ghana Eurosport Germany i ITV 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtorek :

Dziś :

14.30 Liverpool - Esperance Tunis (U-18) Al Kass Sport

14.30 Real Madryt - Aspire International Al Kass Sport+

17.00 Al Nasr - PSG Al Kass Sport

17.00 Inter Mediolan - Yokohama Al Kass Sport+

18.00 Etiopia - Nigeria ITV 4

18.00 Burkina Faso - Zambia Eurosport Germany

18.30 1461 Trabzon - Bursaspor A Haber

20.45 Queens Park Rangers - Manchester City Russia 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pvr hd - W sposób nielegalny. Nie pytaj.

 

Czy ktoś odebrał te przekazy z EPL i czy wystarczy zwykły tuner:

Eutelsat 10A (10.0°E)

Fréquence: 11139 - Pol: H - SR: 28500 - FEC: -

Catégorie: Sport - Football

Transmis en: MPEG-4

Infos: EPL(s2,hdtv muxx)

 

Eutelsat 10A (10.0°E)

Fréquence: 11147 - Pol: H - SR: 28500 - FEC: -

Catégorie: Sport - Football

Transmis en: MPEG-4

Infos: pltv muxx dvbs2 hd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tych pierwszych parametrów,idą tam 3 mecze :

Match1 : A.Villa-Newcastle Match2 : Stoke -Wigan Match3 : Sunderland-Swansea

http://perfect-digitalsat.com/forum/sho ... ds/page494

Tu są zapy więc działają.

@bartolinos nie odbierasz ich u siebie na 100 cm ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mi się też wyszukały te trzy kanały z 11139, ale jakość słaba i zakodowane tylko, że nie w BISS. Choć może też być tak, że jest znacznik kodowania, a ja nie mam obrazu przez małą antenę (80).

 

Po którymś z kolei skanowaniu i zaktualizowaniu tych serwisów, na kodekach elecard uzyskałem obraz. Tak więc znacznik kodowania jest raczej dla picu, tylko właśnie mała antena ogranicza mi dostęp do tych kanałów.

 

EDIT. Choć właściwie mogła to być przebitka z innego kanału:) Tak więc kończę na tym że mam za małą antenę i nie sieję więcej fermentu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do specjalistów, niestety Eurosport Polska stracił prawa do turniejów WTA w tenisie i nie mogę oglądać meczy w telewizji z turnieju WTA w Paryżu czy to wczoraj czy dziś i muszę męczyć się na streamach, które mi się tną:(

 

I tu pytanie czy jest jakaś zagraniczna telewizja, nawet płatna, najlepiej w HD, która pokazuje te turnieje w takiej dawce jakiej to robił Eurosport? Wiem o supertenisHD, ale niestety nie puszczają turniejów od początku, teraz trwają mecze i nie ma transmisji, oglądam stream z eurosportu brytyjskiego, może jest jakiś sposób by mieć ten kanał w telewizji? Cena nie gra roli.

 

O tvpsport mi nawet nie piszcie bo to smiech na sali z ich transmisjami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Copa del Sol: 16 cet Tromsø vs. Widzew Łódź; 19 cet København vs. Vaslui

Eutelsat 7A (7.0°E) Fréquence: 12554 - Pol: H - SR: 7120 - FEC: - Transmis en: MPEG-2 4:2:0 (PAL) Infos: Copa del Sol ID: UKI364

Sygnał ok. Myślę, że od 80cm. a i może mniej można próbować. Na razie pasy łowieckie z racji braku meczu.

 

Turniej tenisowy WTA Open GDF Suez 2013:Eutelsat 7A (7.0°E) Fréquence: 10997 - Pol: V - SR: 9874 - FEC: - Transmis en: MPEG-2 4:2:0 (PAL) oraz

Fréquence: 10986 - Pol: V - SR: 9874 - FEC: - Transmis en: MPEG-2 4:2:0 (PAL)

Z udziałem kilku znanych zawodniczek. Sygnał na poziomie odbioru też pewnie od 80cm. Może mniej. ID: SUI28 HD 1 oraz 2(zdaj się, że inna kamera).

 

Jeszcze coś dla typerów basketa, którzy mają dostęp do Astry(dawnego Siriusa) 4,8E:

Astra 4A (4.8°E) Fréquence: 12711 - Pol: H - SR: 5000 - FEC: -Catégorie: Transmis en: MPEG-2 4:2:0 (PAL) Infos: Spartak St Petersburg-Stelmet Zielona Gora(s2) ID: Channel 5. Sprawdzone, działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w tym roku Superbowl będzie transmitować jakaś stacja FTA na Hotbirdzie :?: Bo wiem że transmisja będzie z Astry 1 na kanale Sat 1.A czy polska stacja będzie transmitować w tym roku superbowl :?: Ponieważ w tamtym roku transmisje przeprowadzał Polsat Sport a w tym roku takiej transmisji nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...