Skocz do zawartości

Sport w zagranicznej telewizji


jupi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

15 stycznia zaczynamy MŚ Piłkarzy Ręcznych, wiem że TVP2 i TVP Sport pokaże wszystkie mecze z udziałem polskiej reprezentacji,ale czy wiadomo już coś na temat pozostałych spotkań?

 

Prawdopodobnie niemieckie Sport1 do spółki z ARD pokażą wszystkie mecze reprezentacji Niemiec.

 

Z góry dziękuje za informacje na temat transmisji innych spotkań :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 stycznia zaczynamy MŚ Piłkarzy Ręcznych, wiem że TVP2 i TVP Sport pokaże wszystkie mecze z udziałem polskiej reprezentacji,ale czy wiadomo już coś na temat pozostałych spotkań?

 

Prawdopodobnie niemieckie Sport1 do spółki z ARD pokażą wszystkie mecze reprezentacji Niemiec.

 

Z góry dziękuje za informacje na temat transmisji innych spotkań :)

Trochę nie ten wątek ale przecież jest rozpiska. TVP Sport pokaże na żywo bodaj 28 meczów tych mistrzostw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na satelicie 3 E trwa mecz w piłkę ręczną - Iran-Macedonia który jest na przekazie produkowanym przez beIN Sports- 11.521 H SR 8000.Do wyboru są 2 ścieżki dźwiękowe-Pierwsza z arabskim komentarzem,druga bez komentarza. :)

 

Edit: Teraz na częstotliwości 11.532 H 8800 rozpoczyna się mecz Austria - Bośnia i Hercegowina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 12.00 Getafe - Real Madryt na Duhok TV, 3 Sport TV i Rah-e-Farda, na tych samych kanałach od 19.00 Deportivo La Coruna - Barcelona.

Od 17.00 na Duhok TV i 3 Sport TV Manchester City - Arsenal.

Od 15.00 na TV Zimbo AC Milan - Atalanta.

Maritimo - Benfica od 19.00 na RTPi.

Dwa spotkania ligi belgijskiej na Saudi Sports 1 : 18.00 KVC Westerlo - Standard de Liege i 20.00 KSC Lokeren - KRC Genk.

Od 17.00 Zambia - Kongo i Tunezja - Wyspy Zielonego Przylądka od 20.00 na ORTM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super Bowl nadal w SAT1 na żywo. Dziś na żywo spotkania Green Bay Packers vs. Seattle Seahawks od 23:15(w/g ich strony wchodzą na żywo na końcówkę) i zaraz po tym meczu 40min. po północy spotkanie Indianapolis Colts vs. New England Patriots już do końca na żywo. Spotkanie nr. 1 od początku na http://www.ran.de, ale nie wiem jak to jest z użytkownikami z PL. 49 Super Bowl - 1 lutego od 23:15.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...