Skocz do zawartości

Sport w zagranicznej telewizji


jupi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Turniej ATP 500 w Rio także na kanale Supertennis HD. Wczoraj był na żywo m.in. mecz Nadala.

Oczywiście wczoraj na kanale RTRS tym odkodowanym z 16E nie było meczu LM, tylko piosenki.

Ostatnio nie wczytuje mi się program GSP TV: http://gsptv.ro/program-tv tylko ten: http://www.gsp.ro/program-tv/gsptv-1.html Między nimi czasami były różnice w programie, a przez brak UFC na Orange Sport, GSP TV było alternatywą. Zapowiadają UFC 170 na żywo, ale jak dalej będzie też nie wiadomo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem tylko o transmisjach ligi egipskiej na kanałach z Nilesata (7W), do których potrzeba przeważnie bardzo dużej anteny albo wogóle są niedostępne w Polsce. FTA spotkania pokazują podobno Modern Sport, Nile Sport, AL Masriya, Modern Kora, Al Hayat 2, Al Ahly TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź :) o Al Masriyah właśnie słyszałem, że pokazują ale chyba tylko, niektóre mecze klubu z Masry. Akurat w grudniu zeszłego roku wiem, że leciał tam mecz pomiędzy Al-Ahly - Al-Masry. Od ilu cm trzeba mieć antenę na Nilesata (7W) ?? Znacie może jeszcze jakieś kanały FTA gdzie pokazują fajne ligi? Np. Liga mistrzów Afrykańska, LM Azjatycka czy Copa Libertadores lub Ligi Afrykańskie, Azjatyckie i z Ameryki Południowej i Środkowej? Oprócz kanału TV Publica, Arriadia i Canal Estrellas bo te znam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na szybko z pamięci ;) Ogólnie polacałbym Ci Badr4 (26E). Na stosunkowo małej antenie od 90cm wzwyż będziesz miał BeIn Sports pokazujący ligę brazylijską (również rozgrywki stanu Paulista), argentyńską, marokańską, katarską i różne inne wydarzenia (warto sprawdzać też BeIn Sports Global z Hotbirda od kiedy nie ma ramówki, a kiedyś tam była chociażby afrykańska Liga Mistrzów). Na Dubai Sports na pewno trafisz na ligę z Arabii Saudyjskiej. Al Kass to także liga katarska i czasami inne z tego regionu (m.in. puchar Azji, Gulf Cup). Są jeszcze kanały Saudi Sport (które ostatnio też na Hotbirdzie) pokazują lige urugwajską. Jest też Bahrain Sport i Kuwait Sport. A jak lubisz różne inne klimaty to na kanałach afrykańskich z Badra widziałem chociażby ligę Sudanu.

 

Na innych pozycjach jest Al Iraqiya Sport (36E), także programy afrykańskie z 5W i 7E (np. Tpai pokazuje rozgrywki z Angoli). Ogólnie wszystko trzeba samemu sprawdzać bo często trudno o ramówki tego typu stacji. GSP TV z 16E to też liga argentyńska i puchar Brazylii. Może ktoś inny jeszcze coś sobie przypomni ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na 85 cm antenie będzie sygnał z Badra? Bo mam 2 anteny. Jedna Cyfry + 60 cm, a druga Corab 85 cm, tylko, że zajętą ją mam bo mam ją ustawioną na Hot Bird+Astra 19E i nie chciałbym jej przestawiać. To raczej zostanie mi ta 60 cm lub kupił bym jakąś nową ewentualnie. BeIN sports Global z HotBirda często właśnie sprawdzam. Ostatnio leciała też tam transmisja live ligi marokańskiej. Saudi Sport 1 i 2 również oglądam i właśnie sam zauważyłem, że od lutego zaczęli puszczać ligę urugwajską. Rozumiem. A co do GSP TV z 16E to się na pewno zainteresuję ponieważ UFC już nie będzie na Orange sport, a z tego co czytałem to leci tam gala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UEFA Europa League 20.02.2014 (czwartek)

19:00 Dnipro - Tottenham

TV Safina

ABS-1 75°E - 12693 V 4650 FTA

2+2

Astra 4.8°E -11766 H 27500 FTA/ Biss

ITV 4

-Astra 28.2°E -10758 V 22000 FTA

19:00 Chornomorets Odessa - Olympique Lyon

W9 Suisse

Eurobird 9°E -12034 V 27500 FTA

19:00 Juventus - Trabzonspor

Star TV

Turksat 42°E -11054 H 30000 FTA/Biss

19:00 FC Dinamo Kiev -Valencia

1+1

Amos 4°W -10722 H 27500 FTA /Biss

Idman Azerbejdzan

AzerSpace 46°E -11169 H 20400 FTA/Biss

19:00 Slovan Liberec - Az Alkmaar

Fanda TV

DVB-T Czech Republik

21:05 Porto - Eintracht Frankfurt

kabel eins

Astra 19.2°E -12545 H 22000 FTA

21:05 Swensea - Napoli

Canale 5

Hotbird 13°E-11373 H 29900 FTA

21:05 FC Viktoria Plzen -FC Shakhtar Donetsk

CT 2

DVB-T Czech Republik

21:05 Real Betis - Rubin Kazan

NTV Russia

Azerspace 46°E -11135 H 27500 FTA

 

Ostatnio zaobserwowałem poprawę jakości sygnału dla kanałów z Azerbejdzanu z 11169 H 2040o (46°E).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Schalke - Mainz za chwilę na Dubai Sports Bundesliga (26E).

 

Nowy kanał do sprawdzania w trakcie meczów to Negaah TV z 53E (11194 H 2170), który pokazywał w środę Ligę Mistrzów Arsenal - Bayern. A na Hotbirdzie przynajmniej na razie wróciła paczka Irib (12,437 H 29900). Zapewne większość spotkań będzie kodowana, ale np. na Irib 3 można było dzisiaj zobaczyć niekodowany mecz Persepolis - Saba Qom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...