Skocz do zawartości

Sport w zagranicznej telewizji


jupi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem się dowiedzieć czy można dzisiaj gdzieś na zagranicznych kanałach HotBird 13°E i Astra 19°E FTA obejrzeć mecz LM pomiędzy Bayerem Leverkusen - PSG lub Manchester City - FC Barcelona?

Mecz pokaze kanal SRF Info z Hot Birda. Kanal jest FTA ale koduje niektore pozycje programowe. Co do LM to zazwyczaj koduje, ale w niedalekiej przeszlosci zdarzaly sie cale mecze LM FTA na tej stacji. Warto sprawdzic. Z innych kanalow FTA transmisja takze na Armenia TV (36E), NTV Turkey (42E) czy tez Duhok TV (57E).Spotkanie rowniez na Prima Cool - czeski kanal dostepny droga naziemna w pd Polskiej.

 

@bartolinos

Kanal RTRS nadaje FTA z 16e? Bo wg lyngsat nadaje ale tylko w wersji kodowanej. Co innego podaje kingofsat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanal RTRS nadaje FTA z 16e? Bo wg lyngsat nadaje ale tylko w wersji kodowanej. Co innego podaje kingofsat

Jeszcze podczas fazy grupowej nadawali normalnie. Teraz jakieś promo, ale oni czasami tam nadają informacje radiowe: 10d452582d00.jpgZaczekam, może będzie regularny przekaz.

Właśnie nadaje RTRS regularnie i co ciekawe nadali ramówkę z meczem Man City vs. Barcelona, czyli zupełnie inną niż mają na stronie stacji: http://www.rtrs.tv/program/raspored.php?c=2 Może jednak tylko mecz być na kodowanym kanale. Są dwie wersje tego kanału. C1: http://www.rtrs.tv/program/raspored.php?c=1 oraz C2: http://www.rtrs.tv/program/raspored.php?c=2 Mecz tylko na wersji C1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie czym sie podniecacie że zdf czy italia1 nie koduje meczów? Przecież to są mecze tylko i wyłącznie w środę gdzie u Nas bez problemu można oglądać na tvp1 live. Nie mogę tego pojąć choć próbuje ile razy się pisze że mecz arsenał bayern na zdf a nikogo nie interesuje że na jedynce to jakąś choroba chyba. Rozumiem żeby we wtorki były te mecze to ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Arka94 weź mi chłopie wytłumacz czemu piszesz z zachwytem że mecz schalke real będzie na zdf skoro ten mecz będzie także na tvp1 live. Nikogo nie obrażam ale coś jest nie tak

Do Arka94 weź mi chłopie wytłumacz czemu piszesz z zachwytem że mecz schalke real będzie na zdf skoro ten mecz będzie także na tvp1 live. Nikogo nie obrażam ale coś jest nie tak

Ponieważ wolę już obejrzeć mecz w ZDF niż słuchać tych komentatorów z TVP 1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...