Skocz do zawartości

Radiowy Kanał Roku 2011 - Dogrywka


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich w dogrywce plebiscytu na Radiowy Kanał Roku 2011. Zacięte boje toczą się w kategoriach 1. i 7.

 

1.Najlepsze radio polskie emitowane w twoim miejscu zamieszkania:

RMF FM vs. RMF Maxxx (Kielce)

 

7.Najlepsze radio zagraniczne dostępne w systemie satelitarnym:

RTL Radio 102,5 FM vs. Sunshine Live vs. BBC Radio

 

Zapraszam do głosowania od dzisiaj (godz. 15:01CET) do soboty 7.01.2012 (do godz. 18:00). Głosowanie czas zacząć. Oficjalne wyniki podam w niedzielę za tydzień po godz. 10:00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje wybory są wyróżnione pogrubioną czcionką.

1.Najlepsze radio polskie emitowane w twoim miejscu zamieszkania:

RMF FM vs. RMF Maxxx (Kielce)

Uzasadnienie: takie samo jak w pierwszym temacie (Radiowy Kanał Roku 2011), może zacytuję jeszcze raz samego siebie (tak dla pewności):

niezła muzyka, Fakty RMF i Kontrwywiad RMF - już to mówi za siebie

 

7.Najlepsze radio zagraniczne dostępne w systemie satelitarnym:

RTL Radio 102,5 FM vs. Sunshine Live vs. BBC Radio

Uzasadnienie: chociaż zagranicznych stacji słucham tylko na wakacjach poza granicami naszego kraju, to wybór dla mnie jest oczywisty - o Sunshine Live w ogóle nie słyszałem (nie wiem nawet, z jakiego kraju jest to radio i czy oby nie jest dostępny przez satelitę), zaś RTL Radio 102,5 FM trudno jednoznacznie uznać za radio (ze względu na nadawanie w systemie wizyjnym). Za BBC przemawia przede wszystkim siła tradycji (jeden z pierwszych nadawców radiowych w Europie i na świecie), choć przeze mnie przeczytane felietony Jeremiego Clarksona też mają swój wpływ na moją decyzję (jeżeli akurat pisze o BBC Radio, to głównie chwali BBC Radio 2, przy okazji ganiąc BBC Radio 1).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogłem się już powstrzymać z wynikami, ale internet mi siadł. Teraz mi działa i chcę się podzielić z wami wynikami dogrywki w plebiscycie na Radiowy Kanał Roku 2011.

 

1.Najlepsze radio polskie emitowane w twoim miejscu zamieszkania:

Dogrywka pokazała swoje. Między sobą bój stoczyły stacje RMF-u. RMF FM vs. RMF MaXxX Wygrał ten pierwszy, przewagą 7 głosów. Wynik 9-2.

 

7.Najlepsze radio zagraniczne dostępne w systemie satelitarnym:

Nie wiem czy tutaj zarządzać dogrywkę, czy też nie, ale najbardziej zacięty bój stoczyły między sobą RTL 102,5 FM z Włoch, kontra BBC Radio. Tegorocznie postanawiam nie erobić dogrywki w tej kategorii. Exeaquo pierwsze miejsce dla RTL-u 102,5 FM i dla BBC Radio. Gratuluję. A i na Sunshine Live z Niemiec nikt nie głosował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...