Skocz do zawartości

Tunery HD od firmy Manta


markar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Więc zjarał ci się zasilacz coś w tym stylu, to samo miałem w dniu zakupu w styczniu 2012, zadzwoniłem do manty a oni skierowali kierunek tu http://firma.eurorma.pl/rma/ i tu http://www.eurorma.pl/ (nie podany nigdzie nr tel: 669-690-096) miałem dziwną sytuację bo wysłałem tego samego dnia czyli 17,01, polecony priorytet paczka wiec powinna być w 1dzień max 2, a szła 2,5 tyg,na podany prawidłowy adres od manty dziwna ja dla mnie firma bo przez te no w zaokrągleniu 3tyg nie odebrali żadnego telefonu ale otrzymałem i zadowolony jetem i nie mam żadnych problemów jak to inny ciemno gród narzeka... :lol:https://www.facebook.com/EuroRMA / http://www.manta.com.pl/pl/serwis-rma/

 

Jak zadzwonisz do manty to i tak skieruje cię do euro rma

 

 

jak masz astrę 19,2 jest co w nim wgrywać oglądać i inne pozycje sat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tylko jednego , jak mógł się spalić zasilacz ? skoro po podłączeniu do prądu nie było żadnych oznak funkcjonowania tunera . Według mnie , tuner ten jest uszkodzony od momentu wyjścia z fabryki ( miejsca jego produkcji ) i nie mógł mi się spalić zasilacz bo bym coś zauważył . Tuner po podłączeniu do zasilania w ogóle nie zareagował , tak jak by w gniazdku nie było prądu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Może pytanie banalne , ale dzisiaj dostałem nowy tuner Manty 9000 i nie umiem znaleźć oryginalnej listy Cyfry+. Jak ustawić taką listę ?.Sygnał na Hotbird i na Astrę jest ( w Mancie ) 95% moc i 90% jakość .

Proszę o pomoc.

Mam założony taki moblock i na nim chodziły dwa tunery Sagemcom

http://www.hollex.pl/konwertery-lnbs/mo ... 6-gt-tmo40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam!

 

Będę przechodził z byłej n-ki do CP (MR: moduł CI+ i HD3000 lub HD6000). Zastanawiam się nad kupnem Manty HD 8000 lub HD 9000. Oczywiście chciałbym poprosić o potwierdzenie, że sprzedawane obecnie modele w dalszym ciągu dają bardzo dobry obraz jak się często określa "żyleta" zwłaszcza kanałów SD, bo HD prawie na każdym tunku są OK? Zależy mi na dobrej jakości obrazu, bo nBox n-ki daje naprawdę dobry obraz. Mam Opticuma X7, myślałem o zakupie Arivy HD 202E lub AB CRYPTOBOX 550HD PVR, ale znalazłem info, że Manta daje obraz bardzo dobry. Będę niezmiernie wdzięczny za kilka opinii nt działania Manty HD 8000 lub 9000 współpracujących z modułem CP i modułem nCAM HD z nowym softem wydanym w styczniu br.

Który model tak naprawdę lepiej, stabilniej ogólnie działa: HD 8000 czy HD 9000? Który można polecić do w/w kombinacji?

 

Pozdr.serd. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

Programowanie nagrań działa bezproblemowo. Jeśli ktoś z domowników ogląda coś innego to wtedy pojawia się informacja że będzie nagrywał inny kanał. Nic nie trzeba robić, sam się przełączy. Można zrezygnować także z nagrania.

Od dłuższego czasu mam ustawioną rozdzielczość na 1080p i tu nie ma rozjazdu audio-video. Na 720p także nie ma. Jedynie na 1080i występuje taki efekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie wgrywaj listy od Fergusona 8800 ponieważ- jest taka teoria-ciągnie on śmieci od Fergusona i później się restartuje. Wgraj sobie najnowszy soft http://www.manta.info.pl/forum/tunery-t ... ramowania/ bądź poszukaj z literą F 12108F.sgn. Listę kanałów rób z palca-żadnych gotowców! Co jakiś czas zapisz listę -poprzez standby tunera. Dysk podłączaj na wyłączonym tunerze bo można uszkodzić płytę na włączonym. Napisz czy masz jakieś restarty- ja się nie mogę ich pozbyć (co kilka dni). U mnie w czytniku karty C+,MTV oraz moduły CP (CI+ w drodze...) oraz Cryptoworks ze Skylink. Na 1080i jest rozjazd audio/video ale na 720p czy 1080p już nie. Jak masz pytania -wal śmiało :)

Oczywiście chciałbym poprosić o potwierdzenie, że sprzedawane obecnie modele w dalszym ciągu dają bardzo dobry obraz jak się często określa "żyleta" zwłaszcza kanałów SD, bo HD prawie na każdym tunku są OK? Zależy mi na dobrej jakości obrazu, bo nBox n-ki daje naprawdę dobry obraz. Mam Opticuma X7, myślałem o zakupie Arivy HD 202E lub AB CRYPTOBOX 550HD PVR, ale znalazłem info, że Manta daje obraz bardzo dobry. 8)

Obraz, rzecz jasna, żyleta -zwłaszcza na kiepskiej jakości kanałach MTV Unlimited.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wyszukuj wszystkich kanałów z Hot Birda tylko te dotyczące platform - bo wg mojej oceny-tuner ma problem z pozbywaniem się starego EPG i przez to się restartuje. Jak już wyszukasz kanały to nigdy nie usuwaj pierwszego kanału z WSZYSTKIE- też jest taka teoria. Zbyt mocny sygnał daje przesterowanie głowicy- u mnie był triset 113 od diseqca i często przy przełączaniu na inne satelity pojawiał się SERWIS NIEDOSTĘPNY. Po zastosowaniu zwykłego RG6U zero problemów. Co do połączenia e-SATA to musi być krótki kabel . U mnie pół metra i nie chce działać. Z ciekawostek SCART nie przepuszcza sygnału na standby -jakbyś chciał puścić audio z nagrywarki do kina przez HD9000. Timeshift działa do pół godziny- jeśli już go włączyć to by cofnąć należy wcisnąć pauzę i wtedy REW.

No i na najnowszym sofcie nie ma dostępu do RADIO ale mi to nie przeszkadza...

Restart może być przy: włączeniu ze standby, przeglądaniu EPG, przełączaniu kanałów po uprzednim wyszukaniu/usunięciu kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...