Skocz do zawartości

Tunery HD od firmy Manta


markar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam kilka pytań odnośnie tego tunerka:

1. Czy jak połączę go kablem scart z drugim telewizorem (CRT), to czy na nim na kanałach HD obraz zostanie przeformatowany na letterbox, czy będzie sztucznie rozciągnięty do 4:3

2. Czy dalej są problemy z odbiorem kanałów z 11.411 (HB)

3. Czy najnowsze wersje oprogramowania pojawiają się regularnie

4. Jaki jest powód jego restatrów

5. Czy wyszukuje kanały bez ID

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daruj sobie ten tuner. Moim zdaniem jest bez przyszłości. Dobry obraz nie kompensuje wszystkich wad. Jak na dodatek skończy się support na co się zanosi, będzie to kawałek złomu użytkowego. Wielu z posiadaczy, chce jak najszybciej zakończyć wątpliwą przygodę z MANTĄ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Zastanawiam się na kupnem dekodera manta hd8000 live sat napiszcie czy ten tuner pozwoli mi ogladać kanały z cyfry+ (jakoś koło kwietnia nc+) oraz cyfrowego polsatu i czy musze mieć 2 Moduł CAM CI+ jeden od cyfry drugi od polsatu a może wystarczy włożyć kartę cyfry+ w slot a polsatowkska w ich moduł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czy w tunerach Manty można aktywować w czytniku wewnętrznym carty C+ i czy przechodzą uprawnienia? Szczerze mówiąc kupiłem kartę prepaid Cyfry+ i nie chciała mi się aktywować, a później po dwóch miesiącach nie chciały mi przejść uprawnienia. Próbowałem na kilku softach. Może jest jakiś sofy, pod którym karty C+ się bezproblemowo aktywują i przechodzą uprawnienia na dalsze miesiące (dotyczy czytnika wewnętrznego)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kupiłem dzisiaj tuner Manta HD 9000 i mam problem , otóż po podłączeniu do prądu tuner nic nie pokazuje , jest martwy i nie pali się żadna dioda . Po przywiezieniu przez kuriera tuner był w domu nie rozpakowany około 4 dodziny , więc tuner miał już pokojową temperaturę . Co jest , czy robię coś nie tak ?.

Dodam , że tuner przywiózł kurier i nie był sprawdzony przy nim czy działa .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...