Skocz do zawartości

Dekoder OPTICUM ITI X8 HD NNK


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie tak. W moim przypadku używam dysku samsunga który wcześniej pracował z dekoderem adb. W przypadku 2850st dekoder po wyłączeniu zatrzymywał talerze I ustawiał glowice dysku w bezpiecznej pozycji. Jednocześnie utrzymywał dysk w stanie ciągłej gotowosci. Dioda dysku cały czas się świeciła. Podczas pracy miga.

 

W przypadku optocuma po wyłączeniu dekodera , wyłączany jest dysk. Gaśnie dioda , nie jest utrzymywany w stanie gotowosci.

 

Dlatego kiedy włącza się by coś nagrać może zachodzić konflikt. Dekoder chce nagrywać a nośnik pamięci nie jest jeszcze gotowy. W związku z tym nagranie nie dochodzi do skutku. Bo dekoder uznaje że nie ma podłączonego dysku i wyrzuca nagranie z kolejki. Oczywiście chwile później dysk jest wykrywany , ale w związku z tym że nie wykrył go dekoder w momencie zaplanowanego startu nagrania to nie nagrywa nam się nic.

 

Sytuacja ta nie ma nic wspólnego z komunikatem który nam się pokazuje, na temat tego że dysk jest podłączony prawidłowo, podczas startu dekodera do normalnego oglądania inicjowanego przez użytkownika. Można zaobserwować że podczas uruchamiania dekoder wykonuje wszystkie procesy po kolei , ostatnim z nich jest sprawdzenie tego czy ma podpięty dysk. Tak mi się coś wydaje :woot:

 

Oczywiście nie nagrał mi zaplanowanego nagrania :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja [beep], gościu daje palec a Wy mu mało ręki nie wyrwiecie :)

 

Eeeeee Bodzio przesadzasz :) Skoro zdecydował się tutaj być to zadaję mu konkretne pytania. Bardzo fajnie że jest , widać firmie zależy na dopracowaniu sprzętu. Teraz pozostaje czekać. Przyznaję że armin84 trochę trolluje :woot: ale tylko trochę ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem niecierpliwy - po prostu :D poza tym pracuję w tym tygodniu na południe i cieszyłbym się widzieć aktualizację jeszcze przed południem :D mam prośbę: ponieważ popołudniu będę powiększać PKB, to proszę, by ktoś napisał, że była aktualizacja (oczywiście jak będzie) i jakie są zmiany ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą dekoder ten dostępny jest na razie tylko na portalach aukcyjnych i poprzez stronę n.pl . Nie ma go ani w sieciach RTV AGD , ani nawet w APSiS w moim mieście. A wydaje mi się że szedł by jak ciepła bułka , chociaż z drugiej strony w EURO RTV AGD mają w promocji 2849st za 299 zł z 2 miesiącami full oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...