Skocz do zawartości

nc+ - fuzja Canal+ Cyfrowy i ITI Neovision


Bartek
 Udostępnij

Zabawa. Jak nazwać nową platformę powstałą z połączenia Cyfry+ i Telewizji N?  

697 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zabawa. Jak nazwać nową platformę powstałą z połączenia Cyfry+ i Telewizji N?

    • Pozostawić markę Cyfra+
      404
    • Pozostawić markę N
      24
    • N + Cyfra+ = N+
      92
    • Stworzyć coś nowego
      100
    • A czy to ważne?
      87


Rekomendowane odpowiedzi

Chyba powoli coś się rusza w temacie fuzji, a dokładnie oferty nowej platformy. Dostałem dzisiaj (by e-mail) ankietę do wypełnienia, która sprowadzała się do wysądowania ile i za jaką ofertę jestem w stanie zapłacić. Mnóstwo kombinacji i zestawień (z HBO, bez, z Canal+ i bez itd.). Począwszy od ogólnej liczby kanałów, przez liczbę kanałów HD, ofertę VOD, wynajem dekodera. Suma sumarum kreator prowadził mnie tak, aby na końcu (metodą eliminacji kolejnych ofert) pozostały tylko możliwe do zaakceptowania przeze mnie oferty (zarówno pod względem programowym, jak i kwotowym). Na końcu zostało 10 kombinacji.

 

Najbardziej ubawiłem się kwotą 246,- za full pakiet (HBO, Canal+, CineMax, FilmBox, nPremium, erotyka). Tu kreator wyskoczył z hasłem co jest dla mnie nie do zaakceptowania i mając możliwość wybrania kilku opcji, wybrałem przede wszystkim kwotę abonamentu jako główne ograniczenie nie do przeskoczenia, więc nie wiem jakich pułapów sięgały propozycje.

 

Ja doszedłem tylko :!: do 246,-!!! :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... moim skromnym zdanie niestety sa takie dzikusy ktorzy nieraz deklarowali ze daliby tyle kasy za tak potezna oferte tv ...

ale takie chyba osoby chyba nie pracuja nie jedza nie zyja a ogladaja cyfre , troche na wyrost powiedziane ale fakt ,

cenowo chyba nie moga tak poszalec , wkoncu nie kazdy abonent ma portfel rodzaju VIP , sam place 130 zl za superpremium i w zupelnosci mi to wystarczy co mam ...

 

 

jak dla mnie oferta programowa cyfry jest i tak za duza

powinna byc jakas tega glowa od tego ktora zabralaby sie za usuniecie kanalow o naprawde zlej jakosci i niszowej procentowej ogladalnosci ...napewno takowe sa

nie pogniewalbym sie nawet na upscal kanalow do opcji 720p nie mowiac juz o pelnym 1080p bo to w naszym kraju naprawde skrajnosc by obejrzec mega dobry jakosciowo kanal w pelnym HD ( oczywiscie sa wyjatki)

na co mi np 300 kanalow gdzie i teraz niektorych nawet nigdy nie ogladalem ...

 

no ale poki co mamy jeszcze ponad pol roku goracych domyslow jak to do konca bedzie wygladalo z nowa platforma CANAL+ ( nie cyfra+ )

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za ostatni miesiąc starej umowy zapłaciłem 200 zł (pełen pakiet bez promocji). Do 246 zł już niewiele brakowało. Myślę, że jest to cena standardowa bez promocji a takich umów praktycznie się nie zawiera. :(

Fakt 246 zł za telewizję to jakiś kosmos. Rocznie to daje prawie 3 "koła", to robi wrażenie. :/

A miało być lepiej (taniej?). :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Nie wiem czy to właściwy wątek na tę kwestię, ale zaryzykuję, tym bardziej, że wątek o fuzji nie wiem dlaczego jest zamknięty...

 

Kilka dni temu dostałem (i pewnie reszta abonentów też :D ) list od "Cyfry+" z informacją, że przekształca się ze spółki z o. o. w spółkę akcyjną i zaciekawiło mnie czy to jest posunięcie związane właśnie z fuzją, bo np. według przepisów "Cyfra" musi być "S. A.", żeby kupić udziały w "TVN", czyli też spółce akcyjnej (nie znam przepisów w tym temacie za dobrze, ale nie słyszałem, żeby był taki wymóg???), czy jest to związane z jakąś inną sprawą???

 

Może ktoś coś wie :D???

 

W ogóle może by tak utworzyć wątek "Cyfra+ sprawy bieżące" (i to samo zrobić dla reszty platform), do omawiania właśnie takich tematów, bo wątki "Nowości na platformie", chyba w zamyśle autorów mają być przeznaczone na omawianie nowości w ofercie, ale właśnie kiedy pojawia się temat podobny do tego, który teraz poruszam nie za bardzo wiadomo (ja nie wiem) gdzie indziej na tym forum go można umieścić???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"W drugiej transakcji majątek spółki Canal+ Cyfrowy, po jej uprzednim przekształceniu w spółkę akcyjną, zostanie przeniesiony na ITI Neovision w zamian za akcje w podwyższonym kapitale zakładowym"

 

Chyba wszystko jasne :D

 

Nie rozumiem - możesz mi to wyjaśnić , o co w tym fragmencie chodzi ? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"W drugiej transakcji majątek spółki Canal+ Cyfrowy, po jej uprzednim przekształceniu w spółkę akcyjną, zostanie przeniesiony na ITI Neovision w zamian za akcje w podwyższonym kapitale zakładowym"

 

Chyba wszystko jasne :D

 

Nie rozumiem - możesz mi to wyjaśnić , o co w tym fragmencie chodzi ? :roll:

 

Chodzi o to, że formalnie spółka Canal+Cyfrowy Sp. z o.o. zniknie, a wszystkie kanały, platformę, rachunki będziemy otrzymywać od spółki ITI Neovision lub tej spółki o nowej nazwie. Inaczej mówiąc: nowa platforma formalnie będzie budowana na Nce, nie na Cyfrze+. Nie jest to nowa informacja, bo wprawdzie w rozmowach kuluarowych, ale mówił o tym Tellenbach podczas ogłoszenia przejęcia w grudniu 2011. Nie wiązałbym tej informacji z marką przyszłej platformy i sposobu nią zarządzania, ale też na pewno nie jest tak, że Canal+ dyktuje wszystkie warunki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie mogliby zrobić porządek z tymi prepaidami bo póki co jest uber bigos:

- C+ Na Kartę,

- C+ Prepaid,

- TNK SD,

- TNK SD vel Smart HD,

- TNK HD (w sprzedaży nie ma, ale wciąż działa),

- NNK

 

Zrobić jakąś jedną elastyczną ofertę z tego żeby był zarówno wariant minimalny (C+na karte) jak i bardziej rozbudowane (NNK/Smart HD).

 

Chociaż to zapewne jest sprawa trzecio jeśli nie czwartorzędna przy tym co się teraz będzie działo. Spodziewam się mimo wszystko sprawniejszej akcji, bo jakieś doświadczenie C+ ma (fuzja z Wizją), chyba że pod względem prawnym tak bardzo różni się obecna procedura od tamtej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i ja jestem ciekaw ...

co bedzie z prepaidem CYFRA+ na karte i N na karte

co z INTERNETEM od orange dla N

co z INTERNETEM od play dla cyfry+

czy bedzie SIMULCRYPT , dwa rozne systemy kodowania ( czy to oplaca sie nowej platformie ? )

dekodery to bedzie niezla bójka na tym polu , zostana obecne ? z obu platform ? czy wygra jakas konkretna forma dekodera

nowe pakiety ??

kwestia MULTIROOM , bedzie prostszy nieskomplikowany dla przecietnego Kowalskiego jak w C+ , czy przekombinowany jak w N ??

 

jedno jest pewne BEDZIE DROZEJ :)

i obie spolki maja 2 lata na polaczenie sie od momentu wydania komunikatu o mozliwej fuzji ...

...w najgorszej opocji mozemy jeszcze dluugo czekac na fuzje :)

 

 

 

baaaardzo duzo znakow zapytania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy bedzie SIMULCRYPT , dwa rozne systemy kodowania ( czy to oplaca sie nowej platformie ? )

dekodery to bedzie niezla bójka na tym polu , zostana obecne ? z obu platform ? czy wygra jakas konkretna forma dekodera

Właśnie, sprawa dekoderów. Z tego co przeglądałem różne informacje, to wychodzi, że nBoksy inne niż niezwykle popularna seria 5800 BSKA mają procesory STi obsługujące wyłącznie system kodowania Conax (przykładowo STi7100 HWCE obsługuje tylko Conax, a YWCE itp obsługują wszystkie, przy innych typu STi7111 zdaje się jest podobnie).

 

Może jest to do przeskoczenia z punktu widzenia operatora, ale jeśli nie to będzie potrzebny simulcrypt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno rozgrysc co bedzie lepsze , mnie osobiscie bardziej "podchodza" pvr od N , sa bardziej multimedialne i "otwarte" niz pseudo kombajny PVR od cyfry , tak samo bylbym za kontynuacja MR od cyfry a nie MR od N .

Kolorowa medialna jesien bedzie tego roku , jesli faktycznie cos ruszy tego roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Równie dobrze nowy twór może cofnąć Polsatowi TVNy zwykłe i tematyczne, więc nie sądzę by było to szczególnie roztropne.

 

Chyba jedyny sposób w jaki mogą walczyć z nową platformą to cena. Programowo (w kontekście premium) zarówno sportowo jak i filmowo wciągają Polsat nosem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...