Skocz do zawartości

nc+ - fuzja Canal+ Cyfrowy i ITI Neovision


Bartek
 Udostępnij

Zabawa. Jak nazwać nową platformę powstałą z połączenia Cyfry+ i Telewizji N?  

697 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zabawa. Jak nazwać nową platformę powstałą z połączenia Cyfry+ i Telewizji N?

    • Pozostawić markę Cyfra+
      404
    • Pozostawić markę N
      24
    • N + Cyfra+ = N+
      92
    • Stworzyć coś nowego
      100
    • A czy to ważne?
      87


Rekomendowane odpowiedzi

cidik..ja rozumie ze jestes sfrustrowany bo jestes kibicem kanonirow ale sa pewne granice pisania glupot przeciez...

kolega wyzej napisal Ci juz to i owo a ja ze swopje strony dodam..co Ci sie nie podoba z HD w Canal+..mecze z Angli czy od nas to jest przeciez poezja...bitrate ponad 2tys..zlituj sie czlowieku,obraz zyleta..a pilka zawsze tu byla i beszie najlepsza....wszak dochodzi LM i LE za chwile...wiec wyluzuj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obraz zyleta? to jaki byl 5 lat temu jak wprowadzali HD i nie sciagali sie na ilosc? Ja te czasy pamietam doskonale. Teraz jak sie dobrze przyjrzec to wokolo tablicy wynikow masz piksele, czego 4-5 lat temu nie bylo. LM i LE dojdzie nie wiadomo na jakich zasadach, predzej zninie Serie A i Ligue1

Filmy nie są przerywane reklamami.Reklamy między programami są znikome w porównaniu z innymi stacjami.Najlepszy sport to piłka nożna,najlepsza piłka nożna jest w CANAL+ i to się szybko nie zmieni.

u nas mamy 3 kanaly premium... nPremium, HBO i Canal+

reklamy sa tylko na Canal+ o to mi chodzilo. Przeciez nie bede porownywal Canal+ z Polsatem czy TVN pod wzgledem reklam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prędzej Arsenal zagra w lidze Chińskiej niż z c+ zniknie serie a.

 

Co do konkretów to ostatnio mają miejsce bardzo ważne wydarzenia.

Po pierwsze jak pewnie wiecie spółka ekstraklasa sa przymierza się coraz bardziej do otwarcia kanału Ekstraklasa TV.

Jeśli taki kanał powstanie (a to jest coraz bardziej niewykluczone) to polska liga zniknie automatycznie z C+.

Zapewne sternicy mają to na uwadze i nie mogą sobie pozwolic na stratę Serie A ani Ligue 1.

 

Inną sprawą jest że konkrencja w postaci polsatu daje wyraźnie znak że zamierza stawiac na inne sporty.Dowód? Likwidacja polsatu futbol.

 

Teraz nie był bym taki pewny czy obie ligi UEFA LM I LE będą w C+. Ostatnio nsport nabył trochę praw (piłka ręczna, boks) i nie pachnie to jego likwidacją. Bardziej bym tu widział włączenie tego kanału do dodatkowej płatnej paczki npremium .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że powstanie EkstraklasaTv to dobry pomysł, z punktu widzenia dostępności polskiej ligi. Gdyby ten kanał był w cenie 15zł, gdyby był dostępny w każdej platformie/kablówce w opcji do najtańszego pakietu (nawet w tnk sd), to dostęp do rodzimej ligi byłby w cenie już od 25zł... (lub nawet taniej, możnaby sprzedawać program tak, jak robi to MTV na Astrze) Jest wiele osób, które wolą słabszą polską ligę od mocniejszej o lata świetlne Premiership.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje się że wycofanie marki Cyfra+ to dobry pomysł.Wystarczy spojrzeć na logotypy.Który Wam się lepiej kojarzy?

 

images?q=tbn:ANd9GcSaYD4vWMFbmtsJq4SN36ayyP10C-IGXOoJ8gv2u5XRRrWahGSqtw najlepszy sport i film,najlepsza oferta premium,brak reklam,wysoka jakość obrazu i dzwięku

Z tym to akurat bym polemizował. Z brakiem reklam to kojarzyć się może HBO.

 

A co do nazwy nowej platformy, to faktycznie - z dwojga złego lepiej kojarzy się nazwa Canal+ ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł85@ odnośnie braku reklam to nie wiadomo co autor miał na myśli.

Czy to,że programy/filmy/nie są przerywane żadnymi reklamami i autopromocjami i tu ma rację czy to,że miedzy programami/filmami /są autopromocje/to i HBO ma/i dodatkowo zdarzają się reklamy to w tym wypadku się myli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również uważam, że nazwa CANAL+ pasuje idealnie na nazwę nowej platformy.

 

@tomek.cis

Nie, to nie jest dobra decyzja. Po pierwsze, za co to 15 zł? Bo polska liga nie jest tyle warta, żeby za nią specjalnie płacić tyle kasy. W paczce C+ za 30 zł pasuje idealnie. Ale cóż, jak Ekstraklasa jest taka głupia, to niech tworzy kanał, zobaczymy jak szybko go zamknie. Tyle tylko, że nie wiem czy C+ będzie chciał ją brać i może się okazać, że ligi nikt już wtedy nie będzie chciał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł85@ odnośnie braku reklam to nie wiadomo co autor miał na myśli.

Czy to,że programy/filmy/nie są przerywane żadnymi reklamami i autopromocjami i tu ma rację czy to,że miedzy programami/filmami /są autopromocje/to i HBO ma/i dodatkowo zdarzają się reklamy to w tym wypadku się myli.

Owszem, ale ja jeśli czytam brak reklam to w tym momencie kojarzy mi się całkowity brak reklam w HBO.

 

Ale mniejsza z tym ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że powstanie EkstraklasaTv to dobry pomysł, z punktu widzenia dostępności polskiej ligi. Gdyby ten kanał był w cenie 15zł, gdyby był dostępny w każdej platformie/kablówce w opcji do najtańszego pakietu (nawet w tnk sd), to dostęp do rodzimej ligi byłby w cenie już od 25zł... (lub nawet taniej, możnaby sprzedawać program tak, jak robi to MTV na Astrze) Jest wiele osób, które wolą słabszą polską ligę od mocniejszej o lata świetlne Premiership.

 

 

Nie sądzę. W kilku krajach ten pomysł nie wypalił .Np. w Holandii przetrwał chyba pół roku zaledwie po czym wrócił stary ład.

Zwróc uwagę że to dzięki C+ który zdecydowanie przepłaca za polską ligą sporo klubów istnieje. Bez funduszy od tego sponsora możę byc krucho.

To jest ryzykowne przedsięwzięcie pod względem finasowo-ekonomicznym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Sugestia dla Kol. @Mr.Orbita:

 

Może już czas przenieść cały ten wątek do Hyde Parku?

 

Rozmowy, które są tu prowadzone pasują tam najlepiej.

 

Oczywiście można niby do tego wątku nie zaglądać, ale jeśli ktoś nowy tu zabłądzi, to z pewnością nabierze dość mylnego sądu na temat charakteru tego forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, to nie jest dobra decyzja. Po pierwsze, za co to 15 zł? Bo polska liga nie jest tyle warta, żeby za nią specjalnie płacić tyle kasy. W paczce C+ za 30 zł pasuje idealnie. Ale cóż, jak Ekstraklasa jest taka głupia, to niech tworzy kanał, zobaczymy jak szybko go zamknie. Tyle tylko, że nie wiem czy C+ będzie chciał ją brać i może się okazać, że ligi nikt już wtedy nie będzie chciał.

 

Dla mnie warte te 15zł są same mecze drużyny, której kibicuję (wychodzi od 3 do 3,75 zł za mecz, jak dla mnie warto).

 

Nie sądzę. W kilku krajach ten pomysł nie wypalił .Np. w Holandii przetrwał chyba pół roku zaledwie po czym wrócił stary ład.

Zwróc uwagę że to dzięki C+ który zdecydowanie przepłaca za polską ligą sporo klubów istnieje. Bez funduszy od tego sponsora możę byc krucho.

To jest ryzykowne przedsięwzięcie pod względem finasowo-ekonomicznym.

 

Ja nigdzie nie napisałem, że Ekstraklasa na tym lepiej wyjdzie, niż w obecnym układzie. Też uważam, że projekt jest [beep]nie ryzykowny. Chodziło mi o to, że z punktu widzenia kibica zainteresowanego Ekstraklasą lepiej, gdyby był kanał dostępny wszędzie, w najtańszych pakietach (jako opcja), nawet w taki sposób jak swoją paczkę sprzedaje MTV na astrze (np 120zł za rok). Zdaję sobie sprawę, że nie każda platforma by na to poszła... Teraz chcąc mieć dostęp do wszystkich spotkań (choćby tylko po to, żeby raz w tygodniu obejrzeć mecz "swojej" drużyny) trzeba brać Cyfrę (chyba, że kogoś interesuje głównie Sląsk, wtedy Polsat). W sytuacji, gdyby powstał kanał dostępny bez przeszkód jako opcja możnaby wykupić sam kanał z ligą, np TNK SD i Ekstraklasę, bądź eNkę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Widze,że dużo forumowiczów spiera sie oraz wymyśla nazwy na jakie zmieni platforma.

Otóż jeszcze w grudniu ubiegłego roku były jeszcze wątpliwości czy nazwa zostanie zmieniona. Już od dawna wiadomo jednak,że platforma CYFRA+ nie planowała oraz nie planuje zmiany nazwy swojej telewizji satelitarnej i pozostanie ona pod swoją nazwą tak jak miało to miejsce po przejęciu platformy WizjaTV czyli pozostanie nazwa znana od rozpoczęcia działalności (CYFRA+).

Nie ma jakichkolwiek powodów do tego aby CANAL+ Cyfrowy rozważał w ogóle zmiane nazwy swojej platformy cyfrowej.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Nie zgadzam sie, Cyfra+, kojarzy mi sie tylko z drogimi pakietami, z pakietem premium Canal+ i pobieraniem haraczu za dekodery pvr.

Mam nadzieje, ze bedzie nowa nazwa, i bardziej kolorowo, niz obecnie w C+, chociaz zeby byl obecny poziom N.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...