Skocz do zawartości

nc+ - fuzja Canal+ Cyfrowy i ITI Neovision


Bartek
 Udostępnij

Zabawa. Jak nazwać nową platformę powstałą z połączenia Cyfry+ i Telewizji N?  

697 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zabawa. Jak nazwać nową platformę powstałą z połączenia Cyfry+ i Telewizji N?

    • Pozostawić markę Cyfra+
      404
    • Pozostawić markę N
      24
    • N + Cyfra+ = N+
      92
    • Stworzyć coś nowego
      100
    • A czy to ważne?
      87


Rekomendowane odpowiedzi

Mnie najbardziej interesuje jaki system kodowania i politykę sprzętową wybierze nIc+ (tragiczna nazwa). Nie uśmiecha mi się być na siłę uszczęśliwionym pudełkiem od operatora jakim by to "turbem" cudo nie było. Ja chcę nadal mieć całą telewizję (DVB-T i DVB-S) na jednym telewizorze i samemu decydować o liście kanalów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wiecie, rozpoczął się proces fuzji platform cyfrowych, z których powstanie całkiem nowa - nC+. Od dzisiaj odczujecie już pierwsze pozytywne skutki zmian. Zaraz po Super Piątku w pozycji Minisport+ pokażemy wszystkie bramki z ostatniej kolejki Ligi Mistrzów i Ligi Europy. Dodatkowo do magazynów Sport+ oraz Sport+ Extra wracają bramki z Serie A :) To na razie tyle i prosimy nie wyciągać z tego zbyt daleko idących wniosków…;)

Za FB Canal+Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hanys - guziki zachowaj dla siebie, a przy okazji luknij sobie tutaj:

 

http://www.seriea.pl/?dzial=terminarz

 

Tylko jeden weekend (29/30.12) liga włoska nie gra. Tydzień wcześniej (tuż przed świętami) i tydzień później (po nowym roku) gra normalnie. Więc tak jaka wspomniałem - ta przerwa jest taka sama, jak np. wtedy gdy reprezentacje grają mecze w jakiś eliminacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

puszczyk...zobacz sobie terminarz angolow a potem dyskutuj kto gra a kto nie..od 23 go grudnia do 2 stycznia sa 3 pelne kolejki w tym mecze w 2 dzien swiat,sylwka i nowy rok... ..pozatym serie a jest nudna jak flaki i tylko dlatego ja C+ olal.

teraz znowu wroci ona pod nasze skrzydla i znowu trzeba bedzie to olac.

 

a ze LM u nas...no to wiadomo od dnia sfinalizowania fuzji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C+ ligi włoskiej nie olał tylko dał ją kupić ence za mniejsze pieniądze bo wiedział że prędzej czy później i tak wróci do C+, to samo jest z wytwórniami filmowymi jakie oddał c+ na rzecz npremium, c+ umów nie przedłużał za to enka pewnie dostawała prawa za mniejsze pieniądze. Nic się na pewno nie stało przypadkiem, biznes is biznes :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MZKS1929 -15 jest ok..w sam raz po obiedzie...pewno jakis mecz wyciagna na 17 dajmy na to by szlo zrobic 2 transmisje (zawsze tak bylo)

Jest ok pokaze tez o 17 i o 21 tylko ostatnio sky uklada tak klaendarz ze duzo fajnych meczy jest o 15 a pozniej juz coraz gorzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...