Skocz do zawartości

nc+ - fuzja Canal+ Cyfrowy i ITI Neovision


Bartek
 Udostępnij

Zabawa. Jak nazwać nową platformę powstałą z połączenia Cyfry+ i Telewizji N?  

697 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zabawa. Jak nazwać nową platformę powstałą z połączenia Cyfry+ i Telewizji N?

    • Pozostawić markę Cyfra+
      404
    • Pozostawić markę N
      24
    • N + Cyfra+ = N+
      92
    • Stworzyć coś nowego
      100
    • A czy to ważne?
      87


Rekomendowane odpowiedzi

Piszesz

to bez VOD. Oczywiście kto co woli kwestia gustu.

Nie znasz Pan cyfry.. ja mam canal + optimum HD odbiornik PVR.. i mam VOD gratis fakt gorsze od tego od nki jednak jest za darmo dla wszystkich tych co mają dekodery PVR

- co do ceny może Pan ma racje chodziło o 48 złotych Niemniej jednak na dzień dzisiejszy cyfra nka zrównała ceny różnice groszowe.. To pierwsze niekorzystne objawy fuzji

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znasz Pan cyfry.. ja mam canal + optimum HD odbiornik PVR.. i mam VOD gratis fakt gorsze od tego od nki jednak jest za darmo dla wszystkich tych co mają dekodery PVR

 

Znam na tyle na ile potrzebuje. Masz C+ na Życzenie oraz HBO OD, czyli tu i tu pozycje które mając PVR spokojnie możesz nagrać. Pisałem o kontencie innym niż dostępny na kanale TV (PictureBox oraz nSeriale). Pomijam oczywiście premiery, bo dodatkowo płatne i w C+ i n.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz
to bez VOD. Oczywiście kto co woli kwestia gustu.

Nie znasz Pan cyfry.. ja mam canal + optimum HD odbiornik PVR.. i mam VOD gratis fakt gorsze od tego od nki jednak jest za darmo dla wszystkich tych co mają dekodery PVR

- co do ceny może Pan ma racje chodziło o 48 złotych Niemniej jednak na dzień dzisiejszy cyfra nka zrównała ceny różnice groszowe.. To pierwsze niekorzystne objawy fuzji

 

Pozdrawiam

 

 

Ty chyba też Cyfry nie znasz.... to co nazywasz VOD to Canal+NaŻyczenie i HBO Seriale (dawne OD). VOD o ile wiem to osobna kategoria i tam już za wypożyczenie się płaci więc nie wprowadzaj w błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum enki pojawiły się informacje o ograniczeniu do 3 sztuk liczby tunerów w multiroom standard. Jak napisał jeden z modów "przyczyn może się domyślać". Choć poten kolejny przedstawiciel n tak jakby zdementował tą informację. Poza tym okazało się, że niektórzy usiłują sprzedać nboxy na Allegro.

 

Ciekawe czy ma to jakiś związek z fuzja? Opcja N-kowa na 6 tunerów wyglądała zbyt korzystnie przy cyfrowych 2 kartach (choć te można wspomoć spliterami).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam . I jak Panowie wiadomo coś więcej o fuzji ? Mniej więcej kiedy kanały n premium bd w cyfrze ? I jeszcze mam dodatkowe pytanie bo z tego co czytałem te kanały mają wyjść w HD i moje pytanie brzmi czy wiecie może czy kanały bd również chodziły normalnie bez tej funkcji ? ( chodzi mi , że bez HD )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam . I jak Panowie wiadomo coś więcej o fuzji ? Mniej więcej kiedy kanały n premium bd w cyfrze ? I jeszcze mam dodatkowe pytanie bo z tego co czytałem te kanały mają wyjść w HD i moje pytanie brzmi czy wiecie może czy kanały bd również chodziły normalnie bez tej funkcji ? ( chodzi mi , że bez HD )

 

Wątpię, kanały po to są w HD, żeby naciągać ludzi na nowy sprzęt nie dlatego żeby lepiej wyglądał obraz. Tak samo jest z grami komputerami, mają coraz to wyższe wymagania by kupować nowe PC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cartoon Network moze zniknąć z oferty n - czułem, że jest coś na rzeczy. Myślę, że po fuzji dla Cartoon Network, Boomerang i TCM może zabraknąć miejsca w nowej ofercie. W sumie po co je trzymać, skoro będzie się miało MGM, MiniMini+, TeleToon+, Hyper+, Nick i pewnie Disney w HD. Tylko Boomeranga szkoda.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

Według mnie chodzi tu o prostą sprawę - po co n ma negocjować umowę z nadawcą CN, Boomeranga i TCM, skoro "za chwilę" jej nie będzie i trzeba będzie umowę zmieniać lub zrywać, a podobną ma Cyfra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie można spokojnie oglądać kanały nPremium na zwykłym telewizorze.

Ale nie na zwykłym dekoderze, bądź precyzyjny.

Co do zniknięcia CN - póki co ma zniknąć z N co wcale nie znaczy że zniknie z Cyfry. Po co mają przedłużać kontrakt skoro nowy właściciel (C+) ma z nim podpisany a fuzja za pasem. Niech się teraz Canal+ martwi o kanały i kontrakty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do zniknięcia Boomerang i CN nie jest pewne.

ITI zabezpieczyło się przy podpisywaniu nowych umów że te wspomniane kanały mogą zostać wyłączone 31.12.2011 roku.

Póki co trwają rozmowy w celu wynegocjowania nowej umowy, być może na sam Boomerang ( nie ma go C+).

Całkiem dziwne jest że nie wspomniano nic o TCM a to ten sam właściciel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...