Skocz do zawartości

Adamek vs. Kliczko


PLQba
 Udostępnij

Jakim rezultatem zakończy się Walka XXI wieku?  

59 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakim rezultatem zakończy się Walka XXI wieku?

    • Wygra Tomasz Adamek
      19
    • Padnie Remis
      2
    • Wygra Witalij Kliczko
      40


Rekomendowane odpowiedzi

Zachęcam do oddania głosu który z bokserów zwycięży w Walce XXI wieku o Mistrzostwo Świata federacji WBC pierwszy raz w Polsce na inaugurację nowego stadionu we Wrocławiu wybudowanego na Euro 2012.Data walki to 10 września, a jej planowane rozpoczęcie to około godziny 23:00, a cała gala rozpocznie się o 21:00.Można zagłosować na Tomasza Adamka, Witalija Kliczko lub remis.Najlepiej byłoby, gdyby osoba głosująca uzasadniła swój wybór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem na maila info o walce na PPV w C+, wchodzę w ICA (choć znałem cenę) to jak zobaczyłem 39,90 za walkę.... ja bardzo sorry, to lekkie przegięcie. Jeszcze rozumiem, gdyby dawali gratisa w postaci np C+ na miesiąc (lub choćby C+Sport)... Mam te kanały ale taka zachęta może by kogoś skłoniła do wykupienia walki. A tak to widzę klapę tego przedsięwzięcia (choć niekoniecznie stratę dla Cyfry, pewnie płacą kasę od każdego wykupionego dostępu, więc coś tam zarobią).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie , ale ja was nie kumam. nikt nikogo nie zmusza do placenia, ogladania itd. Oni (nie cyfra licza na min 1,5 mln zarobku na ppv. Za tyle tez walka ta miala byc sprzedana do tv. A skoro nikt nie zaplacil bo telewizje szybko obliczyly ze max moga zarobic na reklamach 450 tys e to nie dziwcie sie ze nie ma tego w otwartej tv/ polsacie sport ,c+ itd. Nikt nie bedzie doplacal do interesu. Polsat chcial za ta walke dac 250 tys e, bo drozej im sie nie oplacalo kupic - vide te 450 tys zarobku z reklam - czyli na czysto byliby 200 tys e - sprzet , ludzie itd. Inna sprawa jest taka czy team Kliczko nie przecholowali i nie wyjda na tym ppv gorzej niz jakby mieli sprzedac ta walke za te 250 tys jak Polsat im oferowal. (zeby zarobic te 1,5 mln e musza sprzedac 150 tys ppv za te 39,90. ) Dla porownania powiem ze telewizja sky , ktora ma 10 mln abonentow sprzedala walke haye z tym drugim brytyjczykiem (walka przed kliczko) 700 tys abonentow - czyli 7 % calej liczby abonentow. C+, CP , upc itd maja wsumie 6 mln ludzi - zobaczymy ile ludzi to kupi.Czas pokaze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba mieć dekoder obsługujący VOD aby to obejrzeć

 

Co obejrzeć? PPV?

 

PPV działa na każdym dekoderze w którym działa karta Cyfry.. Nic nie idzie na dysk, cała usługa opiera się na nadaniu uprawnień temu, kto zapłacił 40 zł do oglądania kanałów CYFRA+ PPV.

 

Co do walki, to moim zdaniem zdecydowanie wygra Kliczko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygra Adamek na punkty po 12 rundach. Różnica u sędziów w punktacji będzie tak do 3pkt.

tak samo mysle jak ty-------adamek to jest gosc ktory wychodzi na ring i daje serce, golota jak wychodzil na ring to nie wiadomo bylo jak bedzie z jego psychika, czekalo sie cala noc na walke a andrzejek byl slaby psychicznie, 1 runda 2 i po walce---Adamka ogladam juz z 5-8 lat nigdy mnie nie zawiodl,daje dobre walki, nie peka, :brawo: zamowilem PPRV na cyfrze Adamek jest wart tych pieniedzy nie powiem ze jest tanio ,ale beda to dobrze wydane pieniadze, jestem pewny dobrego boksu i nawet jak tomek by przegral ( czego mu nie zycze) to wiem ze nie przejdzie obok tej walki zostawi serce,pot i umiejetnosci nie polozy sie na ringu po pierwszym ciosie -Kliczko to kolos, prawy prosty to jego bron uderzenie z tej reki ma nokautujace-,jesli tomek jakos to obejdzie bedzie dobrze--------------nie umiem juz doczekac sie tego pojedynku,pozdrawiam :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygra Kliczko, a walka tylko dlatego nie skończy się w pierwszej rundzie, bo Kliczko to dobry marketingowiec.

Oj, aż tak bym nie napisał. Kliczko to 'koks', ale nie jest bogiem, z Adamkiem nie będzie miał mimo wszystko zabawy, więc nawet jakby bardzo chciał, to nie sądzę, aby udało mu się zakończyć zwycięsko walkę już w 1 rundzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...