Skocz do zawartości

Jakość zasięgu 3G w waszej okolicy


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Interesuje mnie czy w waszej okolicy macie 3G w telefonach.Ja mieszkam na wsi około 10 km od Puław, i łapie tylko czasami szczątki zasięgu 3G (oczywiscie ze wgranym pathem only 3G)telefon SE k770i.Chodzi o zasięg w Orange .Chciał bym się dowiedzieć czy u was też tak cienko z 3G.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mieszkam 3km od centrum Warszawy i mieszkając na parterze mając na przeciwko 10 piętrowy budynek mieszkalny mam edge w każdej sieci oprócz orange w której łapie gprs ale nie da się korzystać z internetu ;) Stabilne 3G tylko z telefonem na parapecie przez BT do komputera :)

 

Tak więc to, że duże miasto nie oznacza, że zasięg 3G jest na wzorowym poziomie. Wręcz przeciwnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jak kolega powyżej pisał.W warszawie mieszkałem 7 lat.Niestety u mnie wyłapywalo 3g na kazdej sieci jednakże stabilnie działał tylko play.Orange działał gorze niż edge a transfer miałem na full jeszcze.takze duze miasta potrafia płatac czasami figle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jeśli 3G to tylko Play (2-3 kreski), co ciekawe jakieś 12 km w linii prostej od nadajnika ;] (w sąsiedniej miejscowości, która jest bliżej node-B zasięgu 3G nie ma) [okolice Różana]

 

Na http://mapa.btsearch.pl jest mapa wszystkich stacji bazowych, przydatna strona jeśli chodzi o ten temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to i ja się dołączę. W moim mieście (Rzgów, łódzkie) tylko trzej operatorzy mają 3G - Play, T-Mobile i Plus. Wszystkie działają na maksa przy 3G. Orange zawaliło sprawę i nie ma 3G. Chociaż niedługo to pewnie i tak będzie bez różnicy ze względu na współpracę z T-Mobile. Z tego co widzę Play i T-Mobile mają po dwa nadajniki - po jednym w centrum miasta i jednym w okolicach centr handlowych. Plus tylko jeden i to bidne Orange jeden na dwóch częstotliwościach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie ma zasięgu 3G z Plusa, Playa i Ery, ani z Orange. W tych trzech łapie u mnie na wsi EDGE (a do nadajnika 1,5 km w linii prostej od mojego pola jest na północny-wschód) , a ten czwarty ma zasięg GPRS. Antena jest ustawiona 100 m od drogi powiatowej w kierunku wsi Grabowica. Miejscowość Susiec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...