Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (cennik opcji Canal+, HBO itp.)


Krzychooo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@taiszo

W ICA mam tak:

 

Moja oferta:

Zapraszamy już wkrótce.

 

Jeśli teraz chcesz zmodyfikować pakiet lub dodać opcję, skontaktuj się z CENTRUM TELEFONICZNYM ABONENTÓW...

 

Oferty specjalne:

...

Obecnie nie mamy dla Ciebie oferty specjalnej

 

A czy nie masz przypadkiem jeszcze starej umowy? Jeżeli tak , to te promocje są tylko dla nowych pakietów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak jest. Cinemax zawsze za 10zł jak ma się podłączone HBO.

 

Pytam bo nie wiem i nigdy z czegoś takiego nie korzystałem. Mianowicie chodzi mi o włączenie opcji Cinemax 2go danego miesiąca i wyłączenie z końcem następnego i ponowne włączenie 2go miesiąca po upływie prawie dwóch. Np: włączam 2go stycznia i wyłączam 29 lutego. Włączam 2 marca ...

Czy jest taka możliwość (chodzi o to aby uiścić tylko opłatę za 1 miesiąc).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dla informacji, gdyby ktoś był zainteresowany. Dziś miałem telefon od konsultanta z ofertą na HBO za 19zł (a może 19,90 zł?). Powiedziałem, że mogę się zgodzić za 5zł/m-c :). Uparty był jak siemasz. "To jak, Panie .... zgadza się Pan, tak zgadza się ? Mogę Panu włączyć opcję? " itd. itp. Straszny mają nacisk na wciskanie tego HBO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam jeszcze pytanie czy jezeli włacze 2 stycznia hd optimum to nie płace za styczen??

Możesz równie dobrze włączyć pierwszego i tak nie zapłacisz za dany miesiąc.

Nie wiem kto się tak uparł ,żeby pisać o włączaniu drugiego dnia miesiąca żeby nie płacić , ja dodatkowe opcje dodaje pierwszego i tak mam miesiąc free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...