Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (cennik opcji Canal+, HBO itp.)


Krzychooo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Uważajcie na to co Wam włączają. Dzwoniłem ostatnio aby włączyć C+HD i HBO HD jako opcje do umowy na jeden okres rozliczeniowy. I co ? Laska do mnie co innego, a w systemie zaznacza co innego. C+HD włączyła na (o zgrozo) 18 miesięcy !! a HBO HD nie włączyła wcale pomimo, iż wyliczyła ile będę płacił w styczniu z tymi opcjami. Reklamacja juz poleciala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pakiet START mam możliwość włączenia tyllo jednej opcji (np HBO lub C+). Czy jest możliwość włączania tych pakietów na przemian, tzn że włączam np 2.01 opcję HBO i styczeń jest free i pełnopłatny miesiąć 02, jednocześnie 2.02 rezygnuję z HBO i włączam opcję C+ i do końca 02 mam C+ free a HBO pełnopłatne. Czy jest możliwa taka kombinacja. czy jest konieczne całokowite wygaśnięcie danej opcji nie liczac tego niepłatnego miesiąca, tak ze nie zazebiaja sie te opcje. I jeszcze jedno czy to sie liczy od pierwszego dnia miesiąca bo ostatnio w APS gośc mówił że jakoś od 18 dnia i jak bierzesz niepełny miesiąc to wtedy jakoś to proporcjonalnie rozliczają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy dzisiaj dostał HBO HD całą paczkę za 16zł na 9 miesięcy z możliwością przedłużenia + 2 miechy gratis za Cinemaxy.

 

Żeby nie było to 16zł zniżki, bo odejmując te 16zł od 35,90zł (standard dla starego świata) to wyjdzie 19,90zł co jest standardem przy większości oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@geistchen

Nie można tak zrobić - to, że zrezygnujesz z jakiejś opcji na początku danego miesiąca nie oznacza, że z niej nie będziesz korzystał do końca tego miesiąca. Zmiana wejdzie dopiero od kolejnego cyklu rozliczeniowego czyli od następnego miesiąca i wówczas będziesz mógł aktywować inną opcję. Również to, że aktywujesz daną opcję i nie płacisz za nią w danym miesiącu (tzw. prorata) nie oznacza, że z niej nie korzystasz.

 

@wonsik - przecież kolega @blueman nie pisał o wysokości udzielonego rabatu na opcję, tylko o cenie za tę opcję. Poza tym 34,90 zł - 16 zł nie daje 19,90 zł.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wonsik

W takim razie kwoty się zgadzają :-) Ja również o takiej kwocie za HBO nie słyszałem, niemniej jednak od czasu, gdy się interesowałem tą opcją trochę czasu upłynęło, więc pomyślalem, że być może teraz ceny za paczkę HBO kształtują się na takim poziomie. Przyznam jednak, że jeżeli abonenci są informowani o kwocie otrzymanego rabatu, a nie o docelowej należności jaką trzeba będzie zapłacić to jest to sprytny (aczkolwiek wątpliwej jakości) chwyt stosowany przez Cyfrę+....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin_M, pomyliłem kwoty, 35,90zł miało być. Poza tym obecnie wszędzie Cyfra stosuje kwoty rabatowe, a nie podaje jaką kwotę bedziesz płacił. Dlatego moja sugestia, że to może być kwota rabatu, a nie kwota do zapłaty (bo o kwocie 16zł za HBO nie słyszałem)

Na 100% chodzi o rabat - nie ma hbo za 16zł w cyfrze - dodatkowo cinemaxy i juz wiadomo ze to ta sama oferta co 19,9 + cmax :P proste

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...