Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Szybszy powiadasz... Ja wciskam na pilocie EPG (tuner Wiwa HD-90) i mam EPG od rana do wieczora, nacisnę raz czerwony przycisk i mam program na jutro. Więc gdzie ta szybkość txt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teletekst, bo to poprawna nazwa tej "usługi"

Zdaje sobie z tego sprawę, ale od kilkunastu lat zawsze mówię na to telegazeta i dla mnie tak będzie już zawsze.

Ale nie wiem, co złego widzisz w przewijaniu EPG do danej godziny. Moim zdaniem jest to i tak szybsze niż przez teletekst, który nie należy do najszybszych, a i niewygodny jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybszy powiadasz...

Napisałem przecież "w pewnych okolicznościach" ;). Dużo też zależy od tunera/telewizora. Nie każdy model tunera/TV daje jednakowe możliwości nawigowania po EPG.

 

nie wiem, co złego widzisz w przewijaniu EPG do danej godziny. Moim zdaniem jest to i tak szybsze niż przez teletekst, który nie należy do najszybszych, a i niewygodny jest.

Nic złego nie widzę, ba - wolę EPG od TXT. Po prostu zdarza mi się używać teletekstu, więc o tym napisałem :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dziś odkurzyłem stary odtwarzacz VHS i kilka kaset i oto co wam mam do zaprezentowania.

Cały materiał kiedyś odtajnię, ale teraz tylko takie poglądowe obrazki.

 

Big Brother Bitwa Finał (chyba cały posiadam)

11538317.jpg

11423313.jpg

 

Wybacz mi.

9904222.jpg

9925766.jpg

f8ebb57600007414.jpg

 

Ident żarówka.

9869262.jpg

 

Milionerzy

9638006.jpg

184d5b8200006207.jpg

9363320.jpg

9346565.jpg

9282823.jpg

9253979.jpg

 

I teraz najlepsze Kropka nad i z naszym obecnym prezydentem.

34986666pluginggaqqeu20.jpg

lukasz96460aqqeu2012080.jpg

98be173b00005d39.jpg

6305310.jpg

6497363.jpg

 

Zapowiedź

8360311.jpg

 

Rozmowy w Toku

7613098.jpg

7636982.jpg

7676512.jpg

8157401.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Stary dobry TVN. Najlepsze było Kropek TV czy coś takiego, co naświetlało się kropki przyklejane do ekranu. I te kropki się wysyłało i było losowanie w programie. Sam kilka naświetlałem. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary dobry TVN. Najlepsze było Kropek TV czy coś takiego, co naświetlało się kropki przyklejane do ekranu. I te kropki się wysyłało i było losowanie w programie. Sam kilka naświetlałem. :P

 

Hehe też to naświetlałem. Pamiętam jak Irek Bieleninik potem losował spośród takiej ogromnej kopy kropków :D

W obecnych czasach by się to nie sprawdziło, bo poni[beep]ibyśmy sobie nasze płaskie ekrany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVN jest kanałem kobiecym. No może nie typowo tematycznym (Fakty czy jakieś Superwizjery jednak są), ale widać wyraźnie, jakich widzów chce ta stacja. Szlachetne ideały przyświęcające 15 lat temu twórcom TVN-u, gadki o "programowo najlepszej" czy ch[beep]e się, jak inteligentnych telewidzów się posiada, zderzyły się z zasadami rynku i sorry Winnetou, nie będzie lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość krzysiek.karolak

TVN jest kanałem kobiecym? Z całą pewnością się nie zgodzę. Wystarczy spojrzeć na ramówkę pol(szmatu). Ta jest dopiero typowo kobieca.

TVN ma ramówkę skierowaną do wszystkich widzów, są programy zarówno te skierowane do kobiet, jak i mężczyzn.

@Może widziałeś tylko TVN Style?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agenci NCIS, Dowody Zbrodni, Bez Śladu itd to są seriale bułgarskie? Bo oglądałem je niedawn na tvnie i wydawały się amerykańskie.. ;).

PS. Ty sobie zmiejsz cycki w awatarze :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z olewaniem seriali zagranicznych w TVN macie 100% racji. Polsat może nie wprowadza co rusz nowości w tym temacie, ale zazwyczaj, co już zaczął, to emituje, regularnie dokupując kolejne sezony. A w TVN nie ma na to miejsca w sezonie, z kolei w TVN7 królują powtórki. Dziwne to jest bardzo, no ale jeśli taką mają "strategię"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

Oczywiście. Ale argument z kanałami tematycznymi do mnie nie przemawia, o czym napisałem wyżej. Ramówka każdej telewizji to jej wyłączna decyzja i jeśli jest taka, a nie inna to znaczy, że przynosi zyski. Więc jeśli TVN stawia na polskie produkcje, to najzwyczajniej w świecie mu się to opłaca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...