Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

No tak, ale chyba była od dłuższego czasu na urlopie macierzyńskim czy coś i dlatego pytałem czy to powrót do pracy już na stałe, czy tylko na chwilę???
Do pracy wróciła już jesienią i nagrywała Maję w ogrodzie, a z prowadzenia pogody zrezygnowała w bardzo wczesnym stadium ciąży, więc to chyba nie o to chodziło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogło też chodzić o to, że szczególnie wieczorne "dyżury" pogodowe kończą się chyba w okolicach godziny 23:00-24:00 (tak przynajmniej czasami wspominała na antenie Agnieszka Cegielska i inni "pogodyni"), a jeśli dodamy do tego drogę do domu, to naprawdę mamy późną porę, a wiadomo, że w ciąży (zresztą nie tylko) trzeba się raczej wysypiać, chociaż z drugiej strony o ile mnie pamięć nie myli moja ulubiona "Cegiełka" pracowała niemal do samego porodu i wszystko z jej synkiem chyba jest ok, więc to też zależy od konkretnej osoby :D .

 

W każdym razie miło było Maję Popielarską dzisiaj w "DDTVN" zobaczyć :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja jeszcze dorzucę, że to będzie polska wersja tego programu, z udziałem Małgorzaty Rozenek w roli głównej :D .

 

Dzisiaj we wspomnianym "DDTVN" była rozmowa Kingi Bużyńskiej z nią na ten temat, chociaż sporo też było o "kolekcji" konfitur Pani Małgorzaty :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi po dzisiejszych zapowiedziach w "Dzień Dobry TVN" z nowej ramówki zaczyna się podobać serial "Prawo Agaty". Pachnie mi już tym co pamiętam z serialu "Zespół Adwokacki", tylko w nowocześniejszej oczywiście formie :D .

 

Jest też nadzieja, że "Szpital Alicji" będzie sensowny, chociaż te kobiece imiona w nazwach tych seriali trochę mnie rażą, bo z góry sugerują, że będą kierowane raczej do kobiet...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi po dzisiejszych zapowiedziach w "Dzień Dobry TVN" z nowej ramówki zaczyna się podobać serial "Prawo Agaty". Pachnie mi już tym co pamiętam z serialu "Zespół Adwokacki", tylko w nowocześniejszej oczywiście formie :D .
Prawo Agaty jest na podstawie polskiego scenariusza ;)
Jest też nadzieja, że "Szpital Alicji" będzie sensowny
O tym dowiemy się na jesieni
chociaż te kobiece imiona w nazwach tych seriali trochę mnie rażą, bo z góry sugerują, że będą kierowane raczej do kobiet...
Jak większość seriali...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te "TVNu" na pewno tak, ale już taki np. "Czas Honoru", "Świat Według Kiepskich", a z zagranicznych oczywiście "Doktor House", to ewidentnie moim zdaniem seriale bardziej dla facetów :D .

 

"TVN" też ma oczywiście w tym "segmencie" swoje osiągnięcia ("Kryminalni", czy "Twarzą W Twarz").

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

House M.D. dla facetów? CO ty wygadujesz? Serialem dla facetów można nazwać Spartacusa czy Californciation a nie jakieś słabe seriale typu House czy ŚwK.

 

Na pewno House, albo Kiepscy są bardziej dla mężczyzn, niż np "Julia", czy "Prosto W Serce", ale tak w ogóle to uważam "klasyfikowanie" seriali, czy w ogóle programów w taki sposób, tzn., że ten jest dla kobiet, a ten dla facetów za chybione, bo gusta są różne.

 

W ogóle, żeby właśnie nie narzucać z góry w tytule "grupy docelowej" tych nowych seriali "TVN", to "Szpital Alicji" mógłby się nazywać "Szpital Kopernika", co by nawiązywało do umiejscowienia jego akcji w Toruniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na serial grozy prod. TVN-u, może kiedyś zdecydują się takowy nakręcić. ,,Naznaczony" - był to mój ulubiony serial roku 2009, mimo tego, że nie przypadł do gustu Polakom.

Naznaczony był ciekawym eksperymentem. Gdyby bardziej popracowali nad scenariuszem byłoby jeszcze lepiej. Niestety oglądalność była słaba. Ale ostatnio i HBO i Canal+, biorą przykład ze stacji premium z USA i eksperymentują z polskimi produkcjami więc może TVN też spróbowałby nakręcić tego typu serial dla nPremium i ewentualnie dopiero później emisja w TVN czy TVN7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakty mają być podobne do tych z 1 lipca.
Poza tym 1 lipca 2011 Fakty były całkowicie prowadzone na stojąco' date=' a wątpię, by przez pół roku w ten sposób prowadzono serwis. Taki stół to żadna wielka zmiana ;)[/quote']

Wypowiedź Kamila Durczoka:

“Fakty” będą wyglądały w sposób zbliżony do tych, które realizowaliśmy z okazji inauguracji Polskiej Prezydencji w UE 1 lipca ub.r.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę powiedzieć, ale tylko po pierwszym odcinku (dalej nie oglądałem). Różni się trochę realizacją, sposobem pokazania historii, stylem pomieszczeń, w których realizuje się poszczególne odcinki (sprawiają wrażenie - jak w TVN-ie - większego przepychu i "bogactwa", niz na Polsacie). Poza tym chyba nie ma tak dużych absudrów w scenariuszu. Nie wychwyciłem, czy robi się wałki w pokazywaniu miejsc, w których toczy się akcja (jednak nie ukrywano, że to Warszawa - wyraźnie widoczny Pałac Kultury i Nauki).

 

W sumie to to samo badziewie, co "Trudne sprawy", "Dlaczego ja?" czy wcześniej sądy na TVN-ie. Może inaczej podane, ładniej pokazane, nie aż tak sztuczne, ale gdybym miał wybierać pomiędzy ww. programami, wyłączyłbym telewizor :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...