Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Czas już skończyć ze śmieciami (W11, Na wspólnej) w Prime Time!

Chyba już czas zmienić dyrektora programowego, bo ten się wypalił.

 

Ale głupoty opowiadasz. Ciekawe co ty byś emitował mądralo.

Na wspólnej generuje spore zyski i stacja jest bardzo zadowolona z tej produkcji. Inwestuje w nią.

Zwiększony budżet pozwolił między innymi od nowego sezonu na zakup nowych kamer znacznie lepszej jakości oraz nową czołówkę.

 

W11 ma swoich wiernych widzów w paśmie M jak Miłość więc nie ma sensu go zabijać.

 

Sorry, ale nie masz żadnych argumentów świadczących o tym, że te produkcje nie powinny być na antenie TVN.

BBC emituje od kiludziesięciu lat EastEnders o 19:30 i powtarza odcinki o 20 w BBC 3.

Warto tu przypomnieć, że stacja ta jest stawiana wszystkim za wzór dobrej tv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale głupoty opowiadasz. Ciekawe co ty byś emitował mądralo.

Na wspólnej generuje spore zyski i stacja jest bardzo zadowolona z tej produkcji. Inwestuje w nią.

Zwiększony budżet pozwolił między innymi od nowego sezonu na zakup nowych kamer znacznie lepszej jakości oraz nową czołówkę.

 

W11 ma swoich wiernych widzów w paśmie M jak Miłość więc nie ma sensu go zabijać.

 

Sorry, ale nie masz żadnych argumentów świadczących o tym, że te produkcje nie powinny być na antenie TVN.

BBC emituje od kiludziesięciu lat EastEnders o 19:30 i powtarza odcinki o 20 w BBC 3.

Warto tu przypomnieć, że stacja ta jest stawiana wszystkim za wzór dobrej tv.

Ja wcale nie chce, żeby te programy wywalili, tylko zmienili czas emisji. Nadają je tylko dlatego, że boją się konfrontacji z programami TVP2.

Oglądalność "Na Wspólnej" bez problemu osiągnąłby dobry Amerykański serial jak "Mentalista" czy "Fringe"

Dajesz przykład BBC, ale zły. 19.30 to nie jest 20.00, a BBC 3 to mniej więcej jak TVN7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grupa TVN podtrzymuje plany dotyczące powiększenia portfolio swoich kanałów tematycznych. Widzowie mogą spodziewać się nawet kilku nowych stacji, jednak nie wcześniej niż dopiero w przyszłym roku.

 

zrodlo: media2.pl

Pozyjemy zobaczymy, kto wie czy wogole wypali ten plan. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale w DVB-T TVN jest w 16/9

Potwierdzam: Fakty, Sport, Pogoda - to wszystko emitowane jest w prawdziwym 16:9. Tak samo jak wszystkie identy. No i wszystko to, co emitowane jest na TVN w 16:9, filmy, seriale. Właściwie tylko TVP1 I TVP2 tak robi, ale tylko z programami i niektórymi filmami (no i identy w TVP2). TVN nadaje najwięcej w prawdziwym 16:9 na DVB-T, nawet reklamy.

 

A mnie się tam ten nowy spot bardzo podoba, na dużą uwagę zasługuje muzyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest według mnie jesienna ramówka TVN-u? Ciekawa. Mimo, że bardziej wolę Polsat, nie bojkotuję stacji Waltera. Zawsze znajduję tam coś dla siebie. Zacznę od świetnego SMS (Szymon Majewski Show), a może dokładniej przezabawnych "Rozmów w tłoku". We wtorek skuszę się na Usta, usta ze świetną rolą Pawła Wilczaka oraz Sonii Bochosiewicz. W nowej serii ma ponadto pojawic się Anna Mucha. Top Model. Zostań Top Modelką- skuszę się. A czemu nie? Nareszcie jakaś polska stacja wzięła się za ten format. I akurat cieszę się, że chwycił ten format w swoje ręce akurat TVN. Cieszę się, że do udziału w programie zaproszono Joannę Krupę. Zadowolony jestem także z udziału w tym przedsięwzięciu pani Karoliny Korwin-Piotrowskiej. Jest ona świetną dziennikarką.Co jeszcze mnie zachęci? Na pewno Rozmowy w toku, Kuchenne rewolucje czy kolejna seria Na krańcu świata z Martyną Wojciechowską. A w weekendowe poranki wlączę Dzień Dobry TVN.

Może zaskoczę wszystkich, ale szerokim łukiem ominę Mam Talent. Mam wrażenie jakbym oglądał Ideola, Jak Oni Śpiewają, Taniec z Gwiazdami i You Can Danxce jednocześnie. I ci prowadzący... Nie podobaja mi się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

No to TVN wrócił do życia.Od 3 miesięcy nic na nim nie oglądałem a tu dziś Mam Talent.Jeśli chodzi o format obrazu zawsze można zrobić Zoom w telewizorze i mamy jakby prawdziwe 16:9 ,tylko pasek info przycięty... Co do programu to było kilka ciekawych występów.Za dużo jest osób które śpiewają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest według mnie jesienna ramówka TVN-u? Ciekawa. Mimo, że bardziej wolę Polsat, nie bojkotuję stacji Waltera. Zawsze znajduję tam coś dla siebie. Zacznę od świetnego SMS (Szymon Majewski Show), a może dokładniej przezabawnych "Rozmów w tłoku". We wtorek skuszę się na Usta, usta ze świetną rolą Pawła Wilczaka oraz Sonii Bochosiewicz. W nowej serii ma ponadto pojawic się Anna Mucha. Top Model. Zostań Top Modelką- skuszę się. A czemu nie? Nareszcie jakaś polska stacja wzięła się za ten format. I akurat cieszę się, że chwycił ten format w swoje ręce akurat TVN. Cieszę się, że do udziału w programie zaproszono Joannę Krupę. Zadowolony jestem także z udziału w tym przedsięwzięciu pani Karoliny Korwin-Piotrowskiej. Jest ona świetną dziennikarką.Co jeszcze mnie zachęci? Na pewno Rozmowy w toku, Kuchenne rewolucje czy kolejna seria Na krańcu świata z Martyną Wojciechowską. A w weekendowe poranki wlączę Dzień Dobry TVN.

Może zaskoczę wszystkich, ale szerokim łukiem ominę Mam Talent. Mam wrażenie jakbym oglądał Ideola, Jak Oni Śpiewają, Taniec z Gwiazdami i You Can Danxce jednocześnie. I ci prowadzący... Nie podobaja mi się.

Proszę! Jak niewiele potrzeba do szczęścia. Spojrzę tu, spojrzę tam. I jeszcze sobie zerknę na to i tamto. Boże! Przecież to cały repertuar programowy z jednego tylko kanału . A jak piszesz: bardziej wolę Polsat. Masz jeszcze czas na coś „innego”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie oglądam powtórkę wczorajszego koncertu z Zielonej Góry i w wywiadzie z Robertem Jansonem i nową wokalistką "Varius Manx" STRASZNIE mnie WKURZYŁO zupełne pominięcie Moniki Kuszyńskiej (od Marka Starybrata padło pytanie do tej nowej wokalistki czy nie boi się porównań z Anitą Lipnicką i Kasią Stankiewicz, a nazwisko Kuszyńskiej się nie pojawiło !) !

 

Wypadałoby według mnie ją chociaż pozdrowić (widać chcieli uniknąć niewygodnego tematu dla Pana Jansona...) !

 

Przepraszam, że trochę ostro, ale pamiętam wywiady z Moniką Kuszyńską przed wakacjami w "DDTVN", gdzie opowiadała ile przez ten wypadek musiała przejść, a tu nagle o niej zapominają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...