Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jest off-topic, to czy coś ktoś skomentował kiedyś tam nie ma nic wspólnego z tym wątkiem. 

Takie wywiady maja służyć ocieplaniu wizerunku, nie ma co ukrywać, ta młodzież tez nieprzypadkowo wyselekcjonowana. Wątpię by byli tam przedstawiciele thiin tanków sympatyzujacych np z Konfederacją. 

 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ma, bo to pozwala mi się zorientować czy osoba wypowiadająca te słowa ma krytyczne poglądy w analogicznych sytuacjach. Nie wiem po co się bawisz w adwokata kolegi któryś post z rzędu i jeszcze próbujesz się wcielać w rolę moderacji. Niewygodne pytanie zadałem z Twojego punktu widzenia czy jak? Niechże kolega sam odpowie, przecież nie pytam o nic niezwykłego :)

Edytowane przez dvbtowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, fanbonda napisał(a):

Nie jest nigdzie w regulaminie forum napisane, ze aby skomentować dane wydarzenie, program można to uczynić wyłącznie gdy skomentowało się analogiczny przypadek X lat temu. 

Jeśli idziemy tą drogą to też nie ma nigdzie w regulaminie by użytkownik nie mógł od drugiego użytkownika wymagać aby w równy sposób traktować podobne poczynania każdej z ekip. Jeśli nie jest to zakazane to ta dyskusja naprawdę nie ma racji bytu... Dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jakiej podstawie jeden użytkownik moze cokolwiek wymagać od innego ? Jeśli użytkownik @dvbtowiec chce bardzo to zdaje się moze to samodzielnie zweryfikować przeglądając posty danego użytkownika w panelu, a nie robić śmietnik w poszczególnych tematach. Konwersacje moze reż prowadzić w wiadomościach prywatnych. Przy czym brak komentarza @Ipo masz świadomość w sprawie X moze wynikać z różnorakich przyczyn, a nie oznaczać tego co sobie interpretujecie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja @fanbonda niczego nie muszę wyjaśniać. Czepił się czegoś od rana i nie potrafi odpuścić robiąc większy śmietnik w temacie niż jeden mój wpis ;)

Choć na marginesie, ja niczego nie wymagam. Prosiłbym zatem abyś o mnie nie pisał przez pryzmat wypowiedzi osób trzecich na forum publicznym. Od tego masz wiadomości prywatne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, dvbtowiec napisał(a):

Dla mnie ma, bo to pozwala mi się zorientować czy osoba wypowiadająca te słowa ma krytyczne poglądy :)

Zawsze mam krytyczne poglądy, jak telewizja robi ze mnie durnia. Tak jak wizyta Kaczyńskiego w śniadaniowej była jakimś kiepskim żartem, tak samo Hołownia siedzący wśród młodzieży, i komplementowany przez Prokopa budzi we mnie odrazę.

18 godzin temu, Ipo napisał(a):

A czy kolega robi tutaj "wrzutki" właściwie nie prowadząc żadnej dyskusji? Jeb jakiś link i niech się dzieje co chce. Bez argumentów, bez jakiejkolwiek dyskusji. A czy kolega robił takie "wrzutki" gdy rządziła poprzednia władza? No nie tak wiec nawet nie próbuj mnie porównywać ze sobą.

Ale co tu można argumentować! Jak widzę telewizję która udaje profesjonalną,i przez osiem lat wyśmiewała wiernopoddańcze wywiady z Morawieckim, a teraz sama odstawia szopkę z Szymonkiem to dla mnie jest jakaś parodia.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wiadomo czy wiosenna ramówka wystartuje w 2 połowie lutego czy od marca 2024r dla stacji TVN jak i TVN7 i TTV? Czy po 15.01 powoli stacja TVN będzie odsłaniać karty wiosennej ramówki 2024 dla TVN a także dla TVN7 i TTV? Czy nie było rok temu tak że ramówka wiosenna 2023 zaczynała się już w lutym 2023r? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Natomiast finał gry pojedynczej kobiet będzie można oglądać w Polsce za pośrednictwem TVN, jeśli wystąpi w nim numer jeden na świecie – Iga Świątek.

https://press.pl/tresc/79894,nick-kyrgios-komentatorem-eurosportu-podczas-australian-open_-jesli-iga-Swiatek-dojdzie-do-finalu_-mecz-pokaze-tvn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze w tym roku może pojawić się kolejna edycja "Azji - Express". Widać cały czas jest zapotrzebowanie na tego typu programy. Szczerze to nigdy nawet kilka minut tego programu nie obejrzałem, ale wiem, że moi znajomi się nim zachwycają.

 

Źródło: WM.

Edytowane przez Kiler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem w stacji TVN, która o 19:00 poucza Polaków o praworządności i moralności promowana jest największa moim zdaniem patologia w polskiej telewizji. Promowanie zdrady i kompromitowania mężczyzn przed milionami telewidzów. Ale jednocześnie Kraśko będzie pouczał o tym jak należy postępować w życiu.

https://gazetalubuska.pl/nowy-odcinek-razem-odnowa-wzbudzil-wiele-kontrowersji-monika-ze-slubic-zdradzila-patryka-czy-uda-im-sie-uratowac-zwiazek/ar/c6-18228113

Edytowane przez Ratter
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej promować patologię w stylu uwolnić bohaterów skazanych prawomocnym wyrokiem sądu za fałszowanie dokumentów, korupcję i nielegalną inwigilację. 🤣🤣🤣 No, ale nie przyczepmy się do jakiegoś durnego programu typu reality-show. Brawo bo jeśli już takie rzeczy wrzucasz to naprawdę można się już tylko zaśmiać i cieszyć że nie ma większych problemów jeśli chodzi o TVN. 😂😂😂

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi, naprawdę ci się nie gryzie promowanie zdrady, kompromitowanie faceta i mówienie o jego problemach z erekcją w programie, który jest emitowany w prime-time z pouczaniem Polaków o moralności w Faktach o 19:00? Czy miłość do TVN-u nie pozwała spojrzeć na to logicznie?

Edytowane przez Ratter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Ratter napisał(a):

Powiedz mi, naprawdę ci się nie gryzie promowanie zdrady, kompromitowanie faceta i mówienie o jego problemach z erekcją w programie, który jest emitowany w prime-time z pouczaniem Polaków o moralności w Faktach o 19:00? Czy miłość do TVN-u nie pozwała spojrzeć na to logicznie?

No tak, bo w telenowelach emitowanych na każdym kanale to takich wątków nie ma. 😂

Poza tym uczestnicy programu zgłaszali się dobrowolnie. I co to za "promowanie"? Swojego rozumu nie masz, że boisz się "ulec" tej "promocji"? 😂

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Ratter napisał(a):

Powiedz mi, naprawdę ci się nie gryzie promowanie zdrady, kompromitowanie faceta i mówienie o jego problemach z erekcją w programie, który jest emitowany w prime-time z pouczaniem Polaków o moralności w Faktach o 19:00? Czy miłość do TVN-u nie pozwała spojrzeć na to logicznie?

Nie interesuje mnie to bo nie oglądam takich rzeczy. Ponadto co to znaczy promowanie? Co ja mam 15 lat by sugerować się jakimś durnym programem i czerpać z niego wzorce? Zejdź na ziemię. Totalnie nie widzę związku z Faktami. Totalnie. 🤣

Dalej nie widzę! Widzę za to rozpaczliwą próbę szukania "haków" na TVN, ale już tak nisko upadasz że bierzesz się za jakieś głupie programy. Jak widzisz bez większego skutku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Facet został skompromitowany na antenie telewizji przed milionami widzów, ale wy, wielcy obrońcy TVN-u tego nie widzicie. Dla was TVN mógłby również promować przestępców, a i tak nie mielibyście problemu. A, przecież promowali przestępców. Tą całą Dagmarę w "Królowych Życia". 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ratter co Ty piszesz? Ktoś go zmuszał do występu w tym programie? Nie wiedział, że to co mówi będzie wyemitowane w telewizji? Poza tym co jest kompromitacją? Że przyznał się, że ma problem i chce coś zmienić? Mnóstwo mężczyzn ma problem z pójściem do urologa, przez co ich choroby są wykrywane za późno. Nie widzę tu żadnego wstydu. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, k05 napisał(a):

@Ratter co Ty piszesz? Ktoś go zmuszał do występu w tym programie? Nie wiedział, że to co mówi będzie wyemitowane w telewizji? Poza tym co jest kompromitacją? Że przyznał się, że ma problem i chce coś zmienić? Mnóstwo mężczyzn ma problem z pójściem do urologa, przez co ich choroby są wykrywane za późno. Nie widzę tu żadnego wstydu. 

Mogli tego nie puszczać, wyciąć w montażu, ale to TVN. Najbardziej patologiczna telewizja na polskim rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet WP stwierdziło że ten program jest patologiczny, ale obrońcy TVN dalej swoje. A potem przez takie programy jest epidemia zakompleksienia u mężczyzn, bo TVN w swoim "show" pokazało że problemy z erekcją to wstyd, i że zdrada jest spoko. A to wszystko dla oglądalności i kasy.

https://teleshow.wp.pl/razem-od-nowa-nowy-program-tvn-budzi-kontrowersje-i-przekracza-granice-nie-tylko-dobrego-smaku-opinia-6986096973269664a

56 minut temu, dvbtowiec napisał(a):

Obejrzyj jakikolwiek Polski tasiemiec serialowy w dowolnej telewizji. Promocja zdrady na zdradzie. Każdy już z każdym spółkował i wziął ślub. Ale rozumiem tu problemu nie ma bo musiałbyś się także przyczepić do produkcji TVP. 

Dawno nie widziałem takiego dna jak to "show". I jeszcze te uśmieszki jak go upokarza. Wstyd i dno ta telewizja.

https://twitter.com/yeshivagrl/status/1746841840282693987?t=02VNpc6DlVS26W8x0Fkeyw&s=19

Edytowane przez Ratter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie chyba odwrotnie. Program chce pokazać - masz problem? Coś z tym zrób. Ktoś może Ci pomóc. Nie jesteś z tym sam. Trzeba dbać o swoje zdrowie. 

Gdzie tu pochwała zdrady? Przecież w programie jest pokazane, co ta zdrada wyrządziła złego dla całej rodziny i bliskich. 

 

O tym czy to dobrze mówić przed kamerą o takich sprawach to już kwestia indywidualna. Uwazam, że każdy biorący udział w takim programie ma świadomość jaka jest telewizja i jak to może zostać wykorzystane. Nie wyobrażam sobie brania udziału w takim programie czy innym typu "Ślub od pierwszego wejrzenia" czy inne "Dzień dobry tvn". Ale jeżeli ktoś chce to niech to robi. Jego życie jego sprawa. 

@Ratter pisz o faktach, a nie o swoich przypuszczeniach, które najprawdopodobniej mają niewiele wspólnego z rzeczywistością. I poćwicz czytanie ze zrozumieniem. 

 

Teraz, Ratter napisał(a):

Tą panią wypromował TVN, nie Polsat. To TVN zrobił z niej ogólnopolską "gwiazdę", nie Polsat.

Aha. Czyli "promowanie" tej pani odbywa się tylko w TVN. Emisja w Polsacie programu z jej udziałem to już nie jest "promocja"? .

A tak w ogóle - zeszyty na jutro już spakowane? Bo jutro do szkoły trzeba wstać. Przynajmniej tak sądzę po twoich wpisach. 🤣😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...