Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Materiały w tym wydaniu "Superwizjera" będą szokujące, że wolą bezpiecznie pokazywać w nocy, aby nie narazić się na skargi KRRiTV.

Teraz zauważyłem, że emitują w TVN serial "Bates Motel" (prequel filmu "Psychoza") o godz. 2:40 w nocy. Młody Norman Bates morduje "nieświadomie" swoje ofiary. Czy są emisje tego serialu o wcześniejszej porze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, swordfish napisał(a):

Teraz zauważyłem, że emitują w TVN serial "Bates Motel" (prequel filmu "Psychoza") o godz. 2:40 w nocy.  (...)Czy są emisje tego serialu o wcześniejszej porze?

To są powtórki. Serial był emitowany już dość dawno o dużo wcześniejszej porze, zdaje się po 22:00 czy po 23:00

Tak mi się wydawało że premierę miał w Metro.

https://tvn.pl/aktualnosci/w-listopadzie-na-antenie-metro-nowosc-serial-bates-motel-5911797

Premiera w 2020 roku godzina emisji 22:10

Choć z tego co czytam, to może być 2-gi sezon. W Metro chyba był 1-szy sezon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

W wiosennej ramówce „Ukrytą prawdę” śledzi 933 tys. widzów. Oglądalność docu-soap względem analogicznego okresu rok wcześniej wzrosła o 335 tys. osób. TVN w czasie emisji produkcji jest trzeci w rynku telewizyjnym w grupie 4+ i drugi w 16-49 - wynika z raportu wirtualnemedia_pl.

 

https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/ukryta-prawda-tvn-hit

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając jeszcze do "Superwizjera", to od trzech tygodni nie jest on już przerywany reklamami. Natomiast wczorajsze wydanie o Iwonie Wieczorek, to jakieś nieporozumienie i rozmowa z Iwoną Kindą-Wieczorek z 2017 r. Zupełnie nic nowego w sprawie, a jedynie przedstawiono cztery spekulacje, o których wiemy od dawna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będąc rzetelnym i obiektywnym należałoby zwrócić uwagę, że numery telefonów zaufania są podawane na paskach w TVN przy każdym omawianiu sprawy związanej z dziećmi.

A tutaj kilka materiałów jak często TVN i TVN24 porusza sprawę psychiatrii dzieci

https://tvn24.pl/polska/zapasc-w-psychiatrii-dzieciecej-aleksandra-lewandowska-konsultantka-krajowa-pacjentow-mlodziezowych-mamy-o-168-procent-wiecej-6880923

https://uwaga.tvn.pl/reportaze/brak-lekarzy-przepelnione-oddzialy-psychiatria-dziecieca-byla-zaniedbywana-przez-lata-6877525

 

Fundacja TVN buduje centrum psychiatrii dzieci i młodzieży

https://fundacja.tvn.pl/fundacja-tvn-buduje-centrum-psychiatrii-dzieci-i-mlodziezy-skala-potrzeb-nas-zaskoczyla/

 

Zatem teza jak wyżej kolegi sama się komentuję.

Edytowane przez dvbtowiec
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież TVN wspiera budowę Centrum Psychiatrii dla dzieci i młodzieży zbierając pieniądze od dawna i nagłaśniając ten temat co chwilę więc co trzeba mieć w głowie pisząc tego typu komentarze pytając o zdrowie psychiczne dzieci? Sięgasz poziomu Pudelka wislok.

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spytaj TVN, czy ja jestem rzecznikiem stacji?

Ja mogę za to bezpośrednie Ciebie spytać, na jakiej podstawie piszesz coś tak ohydnego

1 godzinę temu, wislok napisał(a):

Czyzby TVN nie zależało na tym by ratować dzieci przed samobójstwem, a o tym by mieli o czym mówić?

skoro porusza temat psychiatrii dzieci bardzo często, także w Faktach i wielokrotnie widziałem numery telefonów zaufania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu rozmawiamy o TVN i o tym dlaczego nie włącza się w kampanię telefonu zaufania. Nie pozwolę Tobie rozmyć wątku rozmową ad personan. Dlaczego TVN nie wlacza się w kampanię telefonu zaufania? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, wislok napisał(a):

Tu rozmawiamy o TVN

Zgadza się i postawiłeś włączyć się w kampanie walenia w TVN wypowiadając słowa cytowane wyżej

To Twoje słowa, więc nie uciekaj teraz od odpowiedzialności za nie.

Gdybyś chciał być neutralny napisałbyś po prostu że TVN nie zgodziła się na emisję spotu z telefonami zaufania, podając link.

Edytowane przez dvbtowiec
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego Tvn nie włącza sie w kampanię spoleczna dotyczącą telefonu zaufania?  Powinno się wspierać wszystkie działania w zakresie przeciwdziałania temu problemowi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę unik.

TVN wypełnią ten obowiązek jako misja społeczna z nawiązką informując o problemach psychiatrii dzieci i podając numer zaufania zanim ta kampania się zaczęła, Zatem stawianie tezy jaką postawiłeś na wstępie dyskusji jest po prostu niesmaczne i to jest chyba najdelikatniejsze określenie jakie można użyć. I tyle co można w tej sprawie powiedzieć.

Edytowane przez dvbtowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Im więcej tego typu działań tym lepiej, chyba,że chodzi nie o dobro dzieci ,a o walenie w rządzących. Rząd nic nie robi jest tragedia, a to nie jest do końca prawda. Jednak nie pokażemy tej kampanii bo burzy narrację naszej stacji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, wislok napisał(a):

Dlaczego Tvn nie włącza sie w kampanię spoleczna dotyczącą telefonu zaufania?  Powinno się wspierać wszystkie działania w zakresie przeciwdziałania temu problemowi. 

Bo nie musi? Bo angażuje się w inne akcje? Przecież TVP nie wspiera WOŚP. Nie musi bo radzą sobie bez reżimówki coraz lepiej.

  • Popieram 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, dvbtowiec napisał(a):

Po co pytasz, skoro wiesz i wyrobiłeś sobie zdanie? 🤣

Nie wyrobiłem, pytanie jest cały czas aktualne. Dlaczego TVN nie włącza się w kampanię telefonu zaufania ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

- Mogę tylko gorąco podziękować za pomoc w budowie takiego ośrodka leczniczego, bo każda taka inicjatywa jest cenna. Ale eksperci są zgodni – wbrew medialnym narracjom Polska nie ma mniej łóżek na oddziałach psychiatrii dziecięcej niż w zachodnich krajach, przeciwnie, ma ich nawet więcej. Problemem jest to, że pobyt w szpitalu powinien być ostatecznością, a nie – jak to się zbyt często dzieje – miejscem pierwszej pomocy. Dlatego tak ważna jest prewencja, przeciwdziałanie, wsparcie już na samym początku problemów psychicznych. By to osiągnąć, musimy dotrzeć z informacją o istnieniu telefonu zaufania do jak największej liczby młodych ludzi – podkreśla Mikołaj Pawlak.

Czytaj więcej na: https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/rzecznik-praw-dziecka-tvn-dzieciecy-telefon-zaufania-odmowa

https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/rzecznik-praw-dziecka-tvn-dzieciecy-telefon-zaufania-odmowa

 

Redakcja TVN odpiera te zarzuty

Cytat

Redakcja TVN24 we wtorek na Twitterze zwróciła uwagę, że numery z pomocą dla dzieci w sytuacjach kryzysowych, m.in. Dziecięcy Telefon Zaufania, były pokazywane w wielu materiałach na antenie stacji i tekstach na jej portalu internetowym. Podkreśliła, że w swoim komunikacie Rzecznik Praw Dziecka "mija się z prawdą".

Czytaj więcej na: https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/rzecznik-praw-dziecka-tvn-dzieciecy-telefon-zaufania-odmowa

 

Dalej nie rozumiem odmowy udziału w kampanii. 

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym samym artykule czytamy

Cytat

Oświadczenie Rzecznika Praw Dziecka zostało opublikowane kilka godzin przed emisją w „Czarno na białym” w TVN24 reportażu o nim przygotowanego przez Artura Zakrzewskiego. W materiale wypowiadali się m.in. poprzedni Rzecznik Praw Obywatelskich Adam Bodnar i poprzedni Rzecznik Praw Dziecka Marek Michalak. Krytycznie ocenili to, że Mikołaj Pawlak nie zajął stanowiska po ujawnieniu przez Radio Szczecin i TVP Info danych pozwalających zidentyfikować dzieci posłanki PO Magdaleny Filiks jako ofiary pedofila, który współpracował w przeszłości z tą partią.

Czytaj więcej na: https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/rzecznik-praw-dziecka-tvn-dzieciecy-telefon-zaufania-odmowa

Dziwna zbieżność.

 

 

I mam nadzieję że mając materiały na tacy, wycofasz się ze swojej dziwnej tezy postawionej na wstępie do dyskusji którą zacząłeś

 

Edytowane przez dvbtowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w TVP jest krytyka partii rządzącej czy tylko cały czas narracja "Tusk zły"? "Wiadomości" da się oglądać? Żeby nie było: nie bronię TVN-u, bo też uważam, że często przesadzają, ale to i tak nie zmienia faktu, że obecnie do TVP jeszcze wiele im brakuje. 

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Falcon napisał(a):

Lubię z ciekawości obejrzeć sobie Fakty - kogo będą szkalować. Moja opinia jest taka że tego nie można oglądać i nie da się oglądać. Tam nie ma wiadomości, tam jest zmanipulowany z komentarzami pseudodziennikarzy przekaz propagandowy. Tam nie ma wiadomości dnia, wiadomości niewygodnych dla Tuska. Tam jest propaganda gorsza niż w minionych, wiadomo jakich czasach. Osiem lat już nie rządzą. Zero krytyki opozycji, tylko PiS. To jest chore. Aż strach jak się na to patrzy i tego słucha. Dziwi mnie tylko że ludzie w to wierzą i nie widzą jakie to jest chore. :)

To tak na serio?

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...