Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Poruszasz hipotetycznie dyskusję i czego oczekujesz że Ci zaprzeczę? Masz mnie za organizotora koncertu? Pochlebiasz mi, dziękuję, ale nim nie jestem i nie mogę Ci niczego gwarantować. Wiedziałbyś to gdybyś si~ nad tym także zastanowił. 

Ale nigdy bym nie wpadł na to w dyskusji o koncercie charytatywnym. 

Ja w przeciwieństwie do Ciebie sie zastanawiam ile uda im się zebrać i jak wielu osobom pomogą. I tym się różnimy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trwa wojna,  a niektórzy  dalej wojenka z TVP.  Żenada. Bawcie się  w swojej piaskownicy. Ale beze mnie.  

Gratulacje dla  TVN za organizację  wydarzenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.03.2022 o 14:37, wislok napisał:

Zebrano 3,5 mln zł  na rzecz Ukrainy. Pisałem o tym już dwukrotnie  w tym wątku. 

A ile TVP wydała na organizacje tego a'la "koncertu" wraz z honorarium dla a'la artystów? Może wiesz?

Sorry, ale jak Zenek ( zbieżność imion przypadkowa ) wstanie, przeciągnie się i stwierdzi, że pojedzie do Warszawy zaśpiewa 2 piosenki i te ze 40 tyś ( które normalnie by wziął ) przekaże na cel charytatywny to ...  obłuda i tyle   

Edit.

Tu nie chodzi o wojenke tylko prawdę. 

 

Edytowane przez Sebek00
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem,  na pewno wielokrotnie mniej. Jak artyści przekazują swoje honorarium to więcej jest pieniędzy na jej rzecz a nie mniej.  

Wole swoja energię kumulowac na pomoc Ukrainie, a nie na dyskusjach o wyzszosci Tvn nad TVP. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w TVN oraz dzisiaj o poranku w TVN Style emitowany był powstały wspólnie z Emitelem program na temat Naziemnej Telewizji Cyfrowej a konkretniej standardu DVB-T2 HEVC. Program prowadzony przez Annę Nowak-Ibisz pokazywał zalety zmiany standardu jak i to jak podłączyć dekoder do telewizora. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Poland napisał:

Wczoraj w TVN oraz dzisiaj o poranku w TVN Style emitowany był powstały wspólnie z Emitelem program na temat Naziemnej Telewizji Cyfrowej a konkretniej standardu DVB-T2 HEVC.

Powtórki programu "Tak powstaje nowy standard telewizji" można zobaczyć jeszcze  w TVN Style:

- poniedziałek, 21.03 - 23:30
- środa, 23.03 - 15:15

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogli zrobić jakąś promocję tego cyklu. 

Nie wiedziałem że takie coś istnieje a chętnie bym zarekomendował osobom które nie rozumieją o co chodzi. 

Szkoda że go do sieci nie wrzucili. 

Czy wg Was było to omówione w miarę przystępnym językiem? 

Powtórki w TVN czy na innych kanałach naziemnych z grypy Discovery także by nie zaszkodziły. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Mateusz2006 napisał:

Pytanie na jakich kanałach za granicą np. we Włoszech czy Czechach?

Czy przekaz z ITVN będzie na czas koncertu odblokowany?

EDIT: ITVN odblokowany także w Polsce.

Tylko szkoda że nie ma go na Hot Birdzie - oglądałbym.

Co do koncertu to zastanawia mnie jakie piosenki wykona Tina Karol. Po cichu liczę na jej flagowy utwór czyli „Show me your love" z Eurowizji 2006. 

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVN i ITVN można oglądać bez logowania w Playerze z przeglądarki internetowej.

Nawet oficjalny komunikat ITVN jest na stronie internetowej.

Uważam że TVN powinien odkodować satelitarną transmisje koncertu z kanału ITVN i TVN HD wiem że to głupio zabrzmi ale by dotarli w całej Europie.

 

Edytowane przez Mateusz2006
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozumiem z kolei dlaczego tego koncertu nie transmitują równocześnie na innych kanałach grupy Discovery. Powinien być chociaż TVN7, TTV, TVN 24 i BIS. Zawsze to wtedy większa szansa na zebranie naprawdę dużej kwoty.

 

I właśnie poinformowali, że są na żywo w tych 50 krajach. Bardziej myślałem, za to będzie nagrany koncert i pokazany w tych krajach później.

Edytowane przez Ipo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SatExpert Na którym kanale Discovery leci koncert we Włoszech?

Niech ktoś sprawdzi czy koncert leci na 1+1 international.

https://m.1plus1.ua/novyny/razom-z-ukrainou-na-velikomu-blagodijnomu-koncerti-zberut-kosti-dla-dopomogi-gromadanam-ukraini

EDIT: Koncert leci po angielsku na YT kanale TVN tylko że niepubliczny ogląda obecnie 18 osób.

 

 

 

Edytowane przez Mateusz2006
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Mateusz2006 napisał:

@SatExpert Na którym kanale Discovery leci koncert we Włoszech?

Niech ktoś sprawdzi czy koncert leci na 1+1 international.

https://m.1plus1.ua/novyny/razom-z-ukrainou-na-velikomu-blagodijnomu-koncerti-zberut-kosti-dla-dopomogi-gromadanam-ukraini

EDIT: Koncert leci po angielsku na YT kanale TVN tylko że niepubliczny ogląda obecnie 18 osób.

 

Na 1+1 International podobnie jak na Interze wspólny program. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już 2 mln zł zebrano podczas koncertu z smsów, z bloku reklamowego i sprzedaży biletów na to wydarzenie. 

 

Koncert nie jest FTA bo jest zupełnie za darmo na Playerze bez ograniczeń terytorialnych i bez logowania. Koncert jest na świecie nie tylko na kanałach Discovery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...