Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

To nie jest żaden nowy kanał telewizyjny tylko firma produkująca filmy i reklamy telewizyjne. Projekt ten został przedstawiony już 18 września 2015 roku. Kiedyś to było ITI Film Stufio, a teraz TVN potrzebował własnej marki, odkąd nie należą już do ITI, ot cała zagwozdka.
A co do rzekomej próbki oprawy, to jest to tylko ident, taki jak kiedyś ITI Film Studio czy taki jak teraz jest przed wieloma filmami emitowany.

Edytowane przez matik
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam także komentarze ludzi ze Stand-up Polska i tych co byli na roaście w roli widzów. Oni mimo wszystko wiedzą najlepiej ;) Ale podobno oszczędzono żartów już maksymalnie ch.am.skich i kilku innych momentów więc nie tak źle. Po dłuższej chwili zastanowienia jednak mogę przyznać, że to co dostaliśmy jest na razie maksem tego co może przyjąć mniej obeznany w temacie widz, a reszta obejrzy inne roasty.

 

EDIT: Słowo ch.am.skich jest wulgarne? ;)

Edytowane przez bartolinos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co będzie w pierwszym odcinku "Agent - Gwiazdy".

 

W pierwszym odcinku zobaczymy pierwsze spotkanie uczestników oraz ich wspólną walkę o pierwsze pieniądze do puli nagrody głównej. Bohaterowie programu odwiedzą Soweto - miasto, które jest symbolem walki o zniesienie apartheidu, to tutaj mieszkał Nelson Mandela. Gwiazdy będą mogły porozmawiać z jego mieszkańcami i to oni właśnie pomogą im w rozwiązaniu pierwszej zagadki.

Drugie zadanie odcinka to szansa, aby uczestnicy mogli zmierzyć się z własnym strachem podczas skoku na bungee. Widzowie zobaczą, kto pokonał lęk, a kto w wyniku obaw lub chłodnej kalkulacji nie skoczy. W tym zadaniu gwiazdy po raz pierwszy będą musiały przewidzieć, co myślą o nich inni. Będą mieli okazję na wstępne obserwacje, narodzą się podejrzenia na temat tożsamości Agenta. Zadanie odbędzie się w spektakularnym miejscu - Orlando Tower, wysokość bungee to 100 metrów. 

Na koniec odcinka uczestnicy rozwiązują test o Agencie. Ci, którzy dobrze wytypowali Agenta, a także dokładnie obserwowali pozostałych, zostaną w programie. Osoba, która udzieli najmniej poprawnych odpowiedzi, nie przechodzi do kolejnego odcinka.

 

Źródło: http://media2.pl/media/132029-Rusza-reality-show-Agent-Gwiazdy-w-TVN.-Co-w-pierwszym-odcinku-wideo.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, powiem że mnie zaskoczyliście z tymi opiniami. Wczoraj obserwowałem wpisy na Twitterze, i wielu osobom się podobało. Inna sprawa, że to były wpisy głównie osób młodszych ode mnie, które nie pamiętają pierwszego Agenta, i dla których obecność celebrytów to magnez przyciągający do programu. Ale racja, to jest ustawione. Królikowski odpadł, dzisiaj był w DDTVN jako gość, a z zapowiedzi wynika, że jeszcze ma wrócić, bo do spotów dano sceny, gdzie brał udział w innej konkurencji niż pokazanej wczoraj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ''Agent-Gwiazdy'' to porażka. Moim zdaniem celebryci typu ''Youtuberzy'', ''Blogerzy'' czy ''Żona Hollywood'' nie pasują do tego programu, a Hubert Urbański wg. mnie powinien zamiast Kingi Rusin poprowadzić ''Agenta''.

 

W dawnym ''Agencie'' nie było celebrytów, a uczestnikami byli zwykli ludzie jak m.in. Bartosz Arłukowicz ze Szczecina, który dzięki ''Agentowi'' stał się sławny i nawet był Ministrem Zdrowia w rządzie Donalda Tuska i Ewy Kopacz. Z dawnego ''Agenta'' pamiętam także odcinek, jak wąż wszedł do tyłka jednemu z uczestnikowi.

 

Dla mnie ''Agent-Gwiazdy'' był też ustawiony.

Edytowane przez Frontowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie mimo, że pamietam starego Agenta i jarałem się strasznie jak dowiedziałem się, że wraca Agent pierwszy odcinek jak najbardziej na plus. Nie widziałem w tym odcinku niczego co mogłoby mi przeszkadzać. Może jedynie Kinga Rusin, ktora według mnie nie pasuje. Meller robił połowę pracy przy poprzednich Agentach swoją posturą, głosem itp, ale dla mnie fajnie się to zapowiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jest słabe? Choćby samo zakończenie, odpadnięcie uczestnika. Tam była kolacja, wszyscy dostali koperty i w przypadkowej kolejności ktoś trafiał na czerwone piórko. A teraz? Siedzą gdzieś w plenerze. Zostało pięciu, więc wiadomo że wyczytywany przez Rusin pierwszy i drugi uczestnik nie odpada, bo trzeba to przeciągnąć. Stanęło że zostało tylko dwóch. To nawet na takich Tańcach z gwiazdami lepiej mieszali na końcu kto odpadnie. A tu było to przewidywalne.

 

Zdradzają też niepotrzebnie co będzie za tydzień. Już widać, że będą mieć zadanie uwolnienia Królikowskiego, który wtedy wróci. A skoro odpadł i wróci, to w następnym programie będzie musiało odpaść dwóch, żeby zachować liczbę wyeliminowanych uczestników. To wszystko wydedukowałem z tego skrótu, bo specjalnie nic nie czytam o programie w internecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ''Agent-Gwiazdy'' to porażka. Moim zdaniem celebryci typu ''Youtuberzy'', ''Blogerzy'' czy ''Żona Hollywood'' nie pasują do tego programu, a Hubert Urbański wg. mnie powinien zamiast Kingi Rusin poprowadzić ''Agenta''.

 

W dawnym ''Agencie'' nie było celebrytów, a uczestnikami byli zwykli ludzie jak m.in. Bartosz Arłukowicz ze Szczecina, który dzięki ''Agentowi'' stał się sławny i nawet był Ministrem Zdrowia w rządzie Donalda Tuska i Ewy Kopacz. Z dawnego ''Agenta'' pamiętam także odcinek, jak wąż wszedł do tyłka jednemu z uczestnikowi.

 

Dla mnie ''Agent-Gwiazdy'' był też ustawiony.

Rozwaliła mnie ta opinia.. Myślę,ze jednak było nieco inaczej. Po tym jak Bartosz Arłukowicz osiągnął coś w polityce przypomniano sobie,że brał udział w jakimś "Agencie". Na pewno nie dzięki "Agentowi" został ministrem zdrowia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę to i tak dość późno sobie przypomniano o udziale Arłukowicza w "Agencie", w końcu był czynnym i aktywnym politykiem jeszcze przed objęciem teki ministerialnej, a nie wyciągano mu zbytnio tego. Poza tym wybieranie kogoś na obojętnie jakie stanowisko w obojętnie jakiej branży, tylko dlatego że ten ktoś wystąpił w telewizji, jest raczej nieprawdopodobne. Zresztą, to nie był pierwszy taki przypadek. Wystarczy że przypomnę Janusza Dzięcioła, który był jedną z gwiazd Big Brothera, a także komendantem Straży Miejskiej w Świeciu, natomiast po występie i wygranej w domu Wielkiego Brata był obecny zarówno w Radzie Miejskiej w Grudziądzu, jak i potem w Sejmie VI i VII kadencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w edycjach 1-3 z niecierpliwością czekałem na agenta, ale wtedy było na co. To co zobaczyłem we wtorek to naprawde największe rozczarowanie ostatnich lat, ale czego sie spodziewać po programie z celebrytami, którzy zdaniem Miszczaka mieli dostarczyć większe emocje niż zwykli śmiertelnicy. Widać, że TvN nie wyciągnął żadnych wniosków z ubiegłorocznej klapy mamy cię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tu nie widzę klapy. Nie wiem kogo Wy się spodziewaliście jako gwiazdy? Myśleliście, że dadzą Górniak czy też Małaszyńskiego? Dali takich, a nie innych celebrytów i nie o ich wielkość tu się powinno rozbijać jakość programu, ale o zadania, emocje i rywalizację i to wszystko jest, a Wasza krytyka to mniej więcej dziecinada, bo krytykujecie rzeczy, które w takim programie są mało istotne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...