Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj u "Kuby" jednym z gości będzie Paulina Krupińska - Miss Polonia 2012. Będzie na czym zawiesić oko. Zapraszam o 22:30 :D

Wczoraj widziałem ją chyba w TTV. Czyli typowo TVN-owskie zagranie. Jak kogoś chcą wypromować to pojawia się na wszystkich możliwych kanałach TVN. Jeśli jeszcze nie była w DDTVN to pewnie się pojawi a i o poranek TVN24 może zahaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj u "Kuby" jednym z gości będzie Paulina Krupińska - Miss Polonia 2012. Będzie na czym zawiesić oko. Zapraszam o 22:30 :D

Wczoraj widziałem ją chyba w TTV. Czyli typowo TVN-owskie zagranie. Jak kogoś chcą wypromować to pojawia się na wszystkich możliwych kanałach TVN. Jeśli jeszcze nie była w DDTVN to pewnie się pojawi a i o poranek TVN24 może zahaczyć.

 

Wykrakaliście:

http://www.fakt.pl/Katarzyna-Krzeszowsk ... 357,1.html

 

edit: Pomyliły mi się Miss Polonia z Miss Polski. Można usunąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem że na TVN-ie w nocy przed pasmem "nic straconego" były nadawane jakieś gry interaktywne bardziej przypominające komputerowe niż call-tv co jeszcze do nie dawna było. Poproszę o opis jak to dokładnie wyglądało oraz ewentualnie o zapy, gdzie mógłbym znaleźć.

A apropos "nic straconego", to pamiętam że parę lat temu był piłowany w tym paśmie jakiś stary program kulinarny z Kuroniem,ale on potem zniknął (chyba po śmierci Kuronia w 2008 r. ?)

P.S Pamiętam też że kiedyś przerzucałem kanały w analogowej tv ok. 4-tej nad ranem mając parę latek i zobaczyłem że tvn nadawał plansze kontrolną z kolorowymi pasami i wyciem :shock: (na pewno było to po 2000 r.) Czy zdarzało im się to więcej razy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa lata temu po programie ''Arkana Magii'' nadawano reklamy erotyczne (które trwały ponad 20 minut), po reklamach erotycznych rozpoczynało się ''Nic straconego''. Pamiętam że kiedyś w ''Nic straconego'' nadawano min stare odcinki ''Rozmów w Toku'' czy pierwsze odcinki ''W-11 wydział śledczy''.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Filmy w TVN w kwietniu 2013 roku:

Akademia Policyjna 2: Pierwsze zadanie [1985] / Akademia Policyjna 3: Ponowne szkolenie [1986] / Błękitna głębia / Iron Man / Iron Man 2 / Kłamca kłamca [1997] / Krwawy sport [1988] / Matrix [1999] / Mission: Impossible [1996] / Na własną rękę [2002] / Nieproszeni goście / Nico: Ponad prawem [1988] / Nieodebrane połączenie / Och, życie! / Oszukać przeznaczenie 2 [2003] / Oszukać przeznaczenie 4 / Piątek, trzynastego [2009] / Pocałunek smoka [2001] / Potwory kontra Obcy / P.S. Kocham cię / Saga "Zmierzch": Księżyc w nowiu / Saga "Zmierzch": Zaćmienie / Sweeney Todd: Demoniczny golibroda z Fleet Street [2007] / Turbulencja [1997] / Wielki Mike / Wygrać ze śmiercią [1989] / Zapowiedź / Za szybcy, za wściekli [2003] / Życzenie śmierci 4.

 

II dzień Wielkanocy (1 kwietnia): Dwaj bracia [2004] / Happy Feet: Tupot małych stóp [2006] / Kung Fu Panda / Maska [1994] / Nieoczekiwana zmiana miejsc [1983] / Sknerus [1994] / Szybcy i wściekli [2001].

 

 

UWAGA! Mogły nie zostać uwzględnione wszystkie filmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...