Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio American Ninja 2 z Dudikoffem na tvnie a dzis o 22.40h Missing in Action 2 z Chuckiem Norrisem. WTF, powrot do przyszlosci? Takie filmy ale to z hukiem powinny wyleciec z kanalow Polsat i tvn. :mrgreen: Rozumiem, ze sa kanaly typu Tele5, TV6 TVN7 na ktorych leca takie pozycje. Na tych kanalach mozna znalesc tez gry smsowe i telefoniczne...

 

Ale badzmy szczerzy, na dwoch najwiekszych narodowych kanalach prywatnych, takiego [beep]u nie powinno byc. Te kanaly naprawde powinny sie cenic i powinny zaoferowac kontent z klasa a tvn i Polsat sa takie slabiutkie - ZERO! Jako przyklad dam niemieckie kanaly RTL, SAT.1 i ProSieben. Na takim poziomie powinnien byc u nas Polsat, TVN i Puls mysle... TVN i Polsat strasznie gnebia mnie tymi telegrami i Mango. Tego sie ogladac nie da, to jest poziom jakiegos wloskiego kanalu regionalnego z Yagi we Wloszech. Eech... Posiadaja wlasne platformy w Polsce - Nke i Cyfrowy Polsat a na glownych swojich flagowych kanalach nadaja taka padline! :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo Polacy są jeśli chodzi o zagraniczne filmy dość mało wymagający i kochają oglądać powtórki. W dzisiejszych czasach jak ktoś chce obejrzeć nowości w domu to albo korzysta z internetu, VOD czy kanałów premium dlatego też np. Polsat puszcza jako "Mega Hit" tanie filmy z Segalem czy Van Dammem. Zresztą podobnie jest z serialami przyzwoitą oglądalność z nowo wprowadzanych ma 1 na 10 produkcji i nawet takie hity jak Modern Family u nas w głównych stacjach mają marne wyniki bo albo ktoś oglądał je już wcześniej dzięki internetowym stroną z serialami albo na FOXie czy AXN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo oglądał je już wcześniej i nad tym trzeba się zastanowić czy nie można puszczać serialu od razu a nie po kilku latach ?

 

Niektóre seriale oglądało sporo osób np Skazany na Śmierć czy Zagubieni

 

Po zatym jak widać Ludzie wolą oglądać polskie seriale o niczym i kilkunastokrotne powtórki polskich filmów lub lubianych zagranicznych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już pisałem o tym jakiś czas temu, pisząc o "ITVN", bo w nim jakoś potrafią się starać i dawać ciekawsze programy i bardziej różnorodne i taki właśnie powinien być też moim zdaniem "TVN" dla Polski, tzn. być "tubą propoagandową" kanałów tematycznych w "DVB-T", emitować wybrane programy z "TVN Turbo", "TVN Style", "TVN Meteo", "TVN CNBC", a nawet z "nPremium", żeby zachęcać użytkowników "DVB-T" do przesiadki na telewizję satelitarną.

 

Oni tymczasem najwyraźniej uważają, że widzowi polskiego "TVN", na którym przecież najwięcej zarabiają można wcisnąć po raz enty "Vabank", albo "Seksmisję", wrzucić masę reklam i on się tym podnieci...

 

Traktują widzów w Polsce jako bezmyślnych oglądaczy, którzy obejrzą wszystko byleby miało na sobie logo "TVN", a moim zdaniem widzowie w Polsce nie są aż tacy głupi !

 

W ogóle ostatnio miałem szansę pooglądać "ITVN" i strasznie dziwnie się ogląda kanał pod znakiem "TVN", na którym nie ma reklam (aż trudno uwierzyć, że to kanał "TVNu", a jednocześnie złość człowieka bierze, że u nas tyle reklam jest !) :D...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni tymczasem najwyraźniej uważają, że widzowi polskiego "TVN", na którym przecież najwięcej zarabiają można wcisnąć po raz enty "Vabank", albo "Seksmisję", wrzucić masę reklam i on się tym podnieci...

 

Traktują widzów w Polsce jako bezmyślnych oglądaczy, którzy obejrzą wszystko byleby miało na sobie logo "TVN", a moim zdaniem widzowie w Polsce nie są aż tacy głupi !

Gdyby ludzie tego nie oglądali to ramówka TVN nie wyglądałaby tak, jak to opisałeś. I trzeba dodać, że TVN nie jest jakimś wyjątkiem, bo powtórkowa dolegliwość dopadła praktycznie wszystkie kanały, które są dostępne w Polsce. Ale to nie wina nadawców tylko widzów. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVN i Polsat strasznie gnebia mnie tymi telegrami i Mango.

Jako, że TVN nie jest kanałem dodatkowo płatnym, emisję telezakupów Mango można zrozumieć i wybaczyć.

 

Tu sie mylisz kolego. Na telewizji publicznej i dwoch pierwszych narodowych kanalach prywatnych nie powinno byc ani telegier ani Mango. Te kanaly musza trzymac pewien poziom. To jest tak jak z ARD, ZDF, RTL i SAT.1 w Niemczech. Jakosc tych kanalow musi byc. To samo sadze o jakosci obrazu. Musimy isc do przodu a nie sie cofac.

 

Owszem, tvn i Polsat moga pokazywac Chucka Norrisa ale o 4h w nocy, kiedy puszczaja Mango. Tzn wtedy kiedy nikt nie oglada... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ty masz do Chucka Norrisa? W kanałach, gdzie powtórka goni powtórkę, oczekujesz poziomu kanałów niemieckich? Muszę Cię zmartwić, ale brakuje tu pieniędzy, a z ziemi nie wyrosną. A to, że akurat to się nie podobają powtórki, nie oznacza, że wszyscy tak myślą. Popatrz na wyniki oglądalności, a się przekonasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ludzie tego nie oglądali to ramówka TVN nie wyglądałaby tak, jak to opisałeś. I trzeba dodać, że TVN nie jest jakimś wyjątkiem, bo powtórkowa dolegliwość dopadła praktycznie wszystkie kanały, które są dostępne w Polsce. Ale to nie wina nadawców tylko widzów. :D

 

Moim zdaniem wina nadawców jednak tutaj jest, bo przecież nie bez powodu "TVN" nie udostępnia "ITVNu" w Polsce, bo gdyby polscy widzowie zobaczyli jak on wygląda, to na pewno domagaliby się, żeby polski "TVN" wyglądał podobnie, a tak sprawdza się przysłowie "czego oczy nie widzą, tego sercu nie żal" :D ...

 

Mnie tylko zastanawia fakt czemu u nas w Polsce nadawcy postępują dokładnie odwrotnie, niż nadawcy z Anglii, albo USA, którzy to właśnie bardziej cenią widza u siebie, niż zagranicą (angielskie kanały "BBC" nie emitują reklam, a w kanałach dla zagranicy jest ich pełno... - wiem, że to jest temat abonamentu, ale też nie za bardzo wierzę, że gdyby u nas nawet ściągnięto wszystkie zaległości w tej sprawie "TVP" nie emitowałaby reklam, mimo zapewnień Pana Brauna, tzn. wymyślili by na pewno jakiś powód, żeby to dalej robić, np. przepisy unijne, a każdy prezes, który zlikwidowałby reklamy w "TVP" zostałby odwołany równie szybko, albo nawet szybciej jak Pan Farfał...)???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tylko zastanawia fakt czemu u nas w Polsce nadawcy postępują dokładnie odwrotnie, niż nadawcy z Anglii, albo USA, którzy to właśnie bardziej cenią widza u siebie, niż zagranicą (angielskie kanały "BBC" nie emitują reklam, a w kanałach dla zagranicy jest ich pełno... - wiem, że to jest temat abonamentu, ale też nie za bardzo wierzę, że gdyby u nas nawet ściągnięto wszystkie zaległości w tej sprawie "TVP" nie emitowałaby reklam, mimo zapewnień Pana Brauna, tzn. wymyślili by na pewno jakiś powód, żeby to dalej robić, np. przepisy unijne, a każdy prezes, który zlikwidowałby reklamy w "TVP" zostałby odwołany równie szybko, albo nawet szybciej jak Pan Farfał...)???

Przykład telewizji publicznej z UK jest ok, ale nie porównuj naszego rynku do rynku amerykańskiego. Tam kanały publiczne PBS (Public Broadcasting Service) praktycznie nie istnieją (tzn. nadają jako niezależne stacje, ale prawie nikt tego nie ogląda). Natomiast główni nadawcy komercyjni w 40 minutowy odcinek serialu potrafią wepchnąć 5 przerw reklamowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVN i Polsat strasznie gnebia mnie tymi telegrami i Mango.

Jako, że TVN nie jest kanałem dodatkowo płatnym, emisję telezakupów Mango można zrozumieć i wybaczyć.

 

Tu sie mylisz kolego. Na telewizji publicznej i dwoch pierwszych narodowych kanalach prywatnych nie powinno byc ani telegier ani Mango. Te kanaly musza trzymac pewien poziom. To jest tak jak z ARD, ZDF, RTL i SAT.1 w Niemczech. Jakosc tych kanalow musi byc. To samo sadze o jakosci obrazu. Musimy isc do przodu a nie sie cofac.

 

Owszem, tvn i Polsat moga pokazywac Chucka Norrisa ale o 4h w nocy, kiedy puszczaja Mango. Tzn wtedy kiedy nikt nie oglada... :mrgreen:[/size]

Ty sądzisz, że nie powinno być telezakupów Mango w TVN, ale co to zmieni? Mango to dodatkowy zarobek dla stacji i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast główni nadawcy komercyjni w 40 minutowy odcinek serialu potrafią wepchnąć 5 przerw reklamowych.

Fatalnie to się ogląda, ale to już plaga niestety. Ostatnia wizyta w AMC Theatres na 7th alei i godzina reklam przed Les Misérables ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty sądzisz, że nie powinno być telezakupów Mango w TVN, ale co to zmieni? Mango to dodatkowy zarobek dla stacji i tyle.

 

Zmieni, bedzie lepsza jakosc telewizji. Widzowie to zauwaza. :wink: Bedzie Chuck Norris zamiast Telezakupow. To wielki progres! :jupi:

 

Wiecej napisze, powinni zabronic telegry w polskiej telewizji, bo naciagaja dzieci i biednych naiwnych ludzi na wsi a o uzaleznionych od hazardu juz nie wspomne. Kiedys raz dzwonilem, aby sie przekonac. Przebimbalem 50zeta i potem kazali mi odlozyc tam na lini, bo wszystkie pieniadze strace. Powaznie! :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by co, ale w TVN nie ma telegier.

 

Ale "40%" programu TVN7 sklada sie chyba z telegier? :lol2: Sorry nie chce Was denerwowac ale to jest poprostu nabijanie ludzi w butelke i uwazam wedlug zasad etyki. Oni na tym tak duzo nie zarabiaja, podejrzewam. To samo na TVP w nocy i na Polsacie glownym. W Niemczech byla tez faza na telegry na kanalach prywatnych ale to wycofali, bo to sie kompletnie nie oplacalo! Czyzby niemiecki narod madrzejszy? Ich na to choc stac a w Polsce, kto tam dzwoni? Naprawde lepiej puscic jakis film z lat 80ych w nocy albo poprostu powtorki. Fakty mogli by w nocy powtorzyc np o 3h rano. TVN24 i tak nie nadaje chyba. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W najnowszym sezonie serialu "Czas honoru" jeden z epizodów zagra dyrektor programowy i członek zarządu TVN - Edward Miszczak

http://www.tvnfakty.pl/edward_miszczak_zagra_w_serialu

 

Ciekawe jaką rolę mu dadzą, tzn. pozytywną czy negatywną :D???

 

Warto myślę też w tym kontekście wspomnieć, że Pan Edward z tego co czytałem o nim w "Wikipedii" jest z wykształcenia historykiem, więc ten pomysł mu się nie wziął z kosmosu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krytykujesz i TVN i TVN7 za coś, czego nawet nie ma na ich antenie. Żaden kanał z Grupy TVN lub Grupy ITI nie nadaje telegier.

Ale nadawali te telegry jeszcze całkiem niedawno. Ba, stworzyli nawet kanał tematyczny TVN Gra (który na szczęście splajtował), nie pamiętasz już?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...