Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

TVN nie zleca żadnych rekonstrukcji polskich klasyków, a co najwyżej korzysta z materiału dostępnego od projektu KinoRP które zajmuje się remasteringiem polskich filmów. Te komedie są finansowane przez bank PKO http://www.youtube.com/watch?v=eujJp-sz_cI

 

Zrekonstruowane polskie filmy można zobaczyć również w Kino Polska (SD) i alekino+ (HD).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vinci, Seksmisja po raz enty. Do kompletu brakuje Vabanku.

,,Vabank" w tym miesiącu poleci - 23 12, godz. 20:00 i 24 12, godz. 16:50 [powt.]. Vabank 2, czyli riposta 31 12 o 17:05.

Zrekonstruowane polskie filmy można zobaczyć również w Kino Polska (SD) i alekino+ (HD).

TVP, CANAL+ i CANAL+ Film także.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzmy sobie szczerze: czy jakiekolwiek długi Grupy TVN mają wpływ na jej działalność na rynku telewizji? To, że ma dług, jest efektem pożyczek, które o ile wiadomo, spłacane są na bieżąco, a sama spółka nie ma kłopotu z płynnością finansową. PR to PR, a fakt faktem, że to ostatecznie ich "układziki", a nie Polsatu czy TVP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie brawa za TVN za możliwość oglądania filmów z napisami! Zdziwiłem się wielce, gdy oglądałem w sobote "Sweet November" i była możliwośc włączenia napisów zamiast lektora. Myślałem, że to działą tylko w niektórych filmach w SuperKinie. Brawa, na prawdę! Z ciekawości przelaczylem w przerwie na TVN7 i tam rowniez film mial do wyboru napisy! To jest to czego oczekuje od kazdej stacji. Od razu przyjemniej się ogląda film/serial. TVP i Polsat - uczcie się od TVN'u. Co mi z tegoze POLSAt czy TVP daja mozliwosc wlaczenia napisow w niektorych pozycjach, skoro są one wyswietlane razem z lektorem. Totalny bezsens. Jeszcze raz brawadla TVN. Najlepiej rozwinieta technologicznie telewizja w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co z tego, że nawet super precyzyjnie wytniecie reklamy z filmów emitowanych na kanałach TVN i Polsat, skoro kanały te złośliwie zakłócają jeszcze wizję (belkami) oraz fonię na napisach końcowych (głosem lektorskim). A tego to już niestety nie wytniecie.

Dlatego zdecydowanie wolę oglądać i nagrywać filmy z kanałów TVP. Brak reklam i zakłócania wizji i fonii. :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż to belki czy lektor na napisach to nic niezwykłego. Jak się ściąga np. serial zgrany z amerykańskiej TV to pełno tego, a napisów końcowych w ogóle w takim ripie nie uświadczysz, bo stacje amerykańskie podczas napisów dają zwiastuny, a napisy lecą w małej ramce. Już bardziej denerwują mnie kolorowe logosy czy te beznadziejne oznaczenia wiekowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile jeszcze TVN bedzie promował tą Siwiec? :roll: TVN za niedługo będzie miał poważny problem. Wszystkie jego talent show mają już po kilka sezonów. Nie mogą ciągnąć tego w nieskończoność. Majewski odszedł, seriale się kończą, a nowości na ekranie brak. Ratowanie się ludźmi pokroju Siwiec jest łapaniem się brzytwy. Coś czuję, że po latach dominacji na rynku przyjdzie lekka susza w tym względzie. Chyba, że obudzą się w miare szybko i zaczną produkować/kupować coś dobrego i wartego uwagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...