Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Raczej już nie będzie ostatnich odcinków Dr. House, bo już ramówka wakacyjna się skończyła, teraz będą emitować Mentalistę, Szymona Majewskiego Show, Nie z tego świata i Superwizjer. Przeczytałem przed chwilą opisy programów TVN-u i tam nie ma Dr. House, czyli we wrześniu już go nie będzie. Zauważyłem, że strona reklama.tvn.pl ma trochę zmienioną grafikę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może dostali licencję czasową na tego "House`a", tzn. mogli go emitować tylko w wakacje, bo teraz już przecież wraca na "dwójkę" i "TVP HD" (wiem, że "TVN" puszczał chyba pierwszy sezon, a "TVP" doszło już do szóstego, ale dziwactwa w licencjach mogą być przeróżne :D ...)???

 

Edycja: Proponuję zainteresowanym rozwiać wszelkie wątpliwości przez napisanie maila na widzowie@tvn.pl :D . Mi w sprawie formatu "16:9" odpisali niegdyś BARDZO szybko :D!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem e-maila na adres podany przez @Frazesa ws. Dr Housa i odpowiedzieli mi tak:

Witamy,

 

Dziękujemy za maila oraz zainteresowanie nasza stacją.

 

W nawiązaniu do zapytania pragniemy poinformować, iż na chwilę obecną nie posiadamy sprecyzowanych informacji dotyczących ewentualnej kontynuacji serialu "Dr. House".

 

Pozdrawiamy,

 

Dział Kontaktów z Widzami

 

Czyli na razie nie szykuje się kontynuacja Dr House.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Deląg i Kwiecińska poprowadzą popołudniowy show TVN-u pisze portal http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/delag-i-kwiecinska-poprowadza-popoludniowy-show-tvn-u

Dorota Deląg i Olga Kwiecińska poprowadzą nowy popołudniowy talk-show TVN-u „Między kuchnią a salonem“, który zadebiutuje na antenie w październiku. Godzinny program emitowany będzie w dni powszednie o godz. 14.55.

 

„Między kuchnią a salonem” będzie popołudniową mutacji porannych magazynów informacyjno – poradnikowych. Stacja informuje, że program kierowany będzie zarówno do widzów wracających do domu po dniu spędzonym w pracy, jak i do tych zajmujących się prowadzeniem domu i wychowaniem dzieci.

 

W talk-show znajdą się rozmowy z różnymi gośćmi, poświęcone lifestylowi, showbiznesu i szerokiemu poradnictwu. - Stawiamy na sprawy aktualne, dotykające bezpośrednio życia codziennego nowoczesnych kobiet - mówi Remik Maścianica, pomysłodawca i producent “Między kuchnią a salonem”. Za produkcję programu odpowiadać będzie m.in. część ekipy porannego “Dzień dobry TVN”, którą kieruje Maścianica.

 

W czasie trwania “Między kuchnią a salonem” przygotowywany będzie również posiłek. Całość realizowana będzie w specjalnie zaprojektowanym studiu, będącym połączeniem tytułowych kuchni i salonu. - To duże show: na żywo, z udziałem kobiecej publiczności. Ten program ma ożywić drugą część dnia, zwłaszcza teraz, gdy nadchodzi jesień - za oknem będzie szarzeć, a u nas włączą się radosne kolory - podkreśla Maścianica.

 

Dla Doroty Deląg i Olgi Kwiecińskiej prowadzenie tego programu będzie debiutem w takiej roli na antenie głównego TVN-u, obie jednak związane były już dotychczas z Grupą TVN. Dorota Deląg wiosną br. prowadziła w TVN Warszawa talk -show “Spotkania Doroty”. Jest także aktorką, grała m.in. w nadawanym w TVN-ie serialu “39 i pół”. Z kolei Olga Kwiecińska od wiosny współprowadzi w TVN Style magazyn “Rewolucja na talerzu”.

 

Talk-show „Miedzy kuchnią a salonem“ emitowany będzie od poniedziałku do piątku o godz. 14.55, począwszy od 4 października br. Dotychczas tym paśmie stacja pokazywała seriale (w tej chwili są to powtórki „Heli w opałach“).

 

Na początku swojego istnienia – jesienią 1997 roku - telewizja TVN nadawała już program pod tytułem “Między kuchnią a salonem”. Tamta audycja była telewizyjnym poradnikiem, dotyczącym głównie domu, pieniędzy i kuchni, a program prowadziła Edyta Wojtczak. Emitowano go w dni powszednie o 9.00.

 

Trochę mi to przypomina program Marthy Stewart znany z anteny kuchnia.tv i domo, więc ciekawy jestem tego programu mimo, że program dedykowany jest dla kobiet :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tak z nudów obejrzałem wczoraj program Majewskiego.Muszę przyznać że Szymon upadł już na samo dno.Jest skończony.Wygląda jakby ubierał się na śmietniku.Nie umie nic śmiesznego wymyślić.Jako prowadzący zadający pytania gościowi jest beznadziejny.Nie umie się wysłowić dobrze i do tego robi z siebie większego błazna niż jest. Jego program ratuje jedynie Bill którego samo pojawienie się w studiu gasi Majewskiego.Przynajmiej jego filmiki są śmieszne w tym programie.Powini zrobić Bill Show bo Szymon już się wypalił i to dawno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo na Billa patrzymy od raptem paru miesięcy, a na Szymona w SMS od 5 lat (a przecież to nie pierwszy program z jego udziałem). SMS jest obecnie strasznie nudny, żarty są wymyślane bardzo, bardzo na siłę. Oglądając nie można nic ciekawego, ani tym bardziej mądrego wychwycić. Show jest robione bez pomysłu. Jakoś tam ciągną z odcinka na odcinek, ale nie ma już tego rozpędu, co na początku. Od 2 lat już tego programu nie oglądam. Ciekawi mnie tylko, ile jeszcze będzie na antenie... Ja bym zdjął już teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio w SMS jest coraz mniej samego Szymona, ponieważ emitowane są tu różne skecze tj. Dziady (robione trochę na siłę), Rozmowy w tłoku (które już nie trzymają swojego wysokiego poziomu; za dużo jest w nim świata polityki, za mało rozrywki), Ale o co chodzi? (lepszą edycję udało im się zrobic wiosną, kiedy to zamiast parodii Durczoka mogliśmy oglądac Biustynę Kochanke). Jednak najlepsze z tego wszystkiego to U1Bator i niezastąpiony Bill. Sądzę, że na razie TVN trzyma ten program, ponieważ nie wymyślili jeszcze niczego nowego, a oglądalnośc nie jest jeszcze wcale tragiczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to ja właśnie oglądam nowy "Między kuchnią a salonem". I co? Wreszcie coś dynamicznego, ciekawego, żywego, z publicznością, na żywo - pachnie nowością. Długo czekałem aż któryś z polskich nadawców odważy się na emisję tego formatu w Polsce. Jestem ciekaw jak szybko TVN stanie się liderem tego pasma, znikną rozmowy w toku, a program wydłuży się do 2h :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...