Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli ktoś miał wątpliwości to przypomnę że TVN nazywało swój odpowiednik Telegazety "Telestronami". Wiem że w dobie całodobowej telewizji nie ma szans na ten pomysł, ale mogliby wprowadzić chociaż w reszcie godzin lub minut nocnych tzw. "Nocne Telestrony" chociaż z informacjami m.in. od TVN24 czy też Eurosportu na koniec programu każdego dnia z Radiem ZET lub Chillizet w tle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, WA2511 napisał(a):

mogliby wprowadzić chociaż w reszcie godzin lub minut nocnych tzw. "Nocne Telestrony"

 

Nie ma takich szans, odpisali mi kiedyś że w Teletext będzie tylko program tv i napisy, a cała reszta "zostaje przeniesiona do Internetu na strony tvn.pl i tvn24.pl"

13 godzin temu, Marek79 napisał(a):

Nie ma telegazety na TVN

Mają to naprawić, już o tym wiedzą.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.08.2024 o 22:16, Mikuu napisał(a):

 

Nie ma takich szans, odpisali mi kiedyś że w Teletext będzie tylko program tv i napisy, a cała reszta "zostaje przeniesiona do Internetu na strony tvn.pl i tvn24.pl"

Mają to naprawić, już o tym wiedzą.

Pewnie wyłączyli z oszczędności bo był tylko program TVN, a na TVN7 też brak teletekstu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem po co komu teletekst z programem skoro w naszych dekoderach telewizyjnych (SAT, DVB-C, DVB-T2) jest publikowany program danej stacji przy przyłączaniu dowolnego kanału, a również 5. czy 7. dniowy (są opisy, szczegóły, streszczenia). Każdy z nas ma przy sobie smartfona, też przez internet można zobaczyć co było, co będzie i kiedy.

Edytowane przez Marek99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telegazeta miała sens istnienia w czasach smoka analoga i przed rozpowszechnieniem internetu. Teraz wszędzie program telewizyjny sprawdzimy  w EPG. Pozostałe informacje jak wyniki sportowe, wyniki lotto, prognozę pogody i wiadomości szybciej sprawdzę w smartfonie. Telegazeta jest ważna dla osadzonych w więzieniach, bo nie mają dostępu do internetu. Dla pozostałych ważna dla tych, co zatrzymali się na rozwoju technologicznym w latach 90. Obecnie nowo uruchamiane stacje tv nie mają teletextów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Klopseł napisał(a):

W teletekście jest mniej reklam niż w internecie

 

Ublock trzeba zainstalować i będzie wtedy ok :) 

 

6 minut temu, Ipo napisał(a):

Wy naprawdę myślicie, że ktoś jeszcze korzysta z Telegazety?

 

Ja jestem za tym aby jednak ta telegazeta została. Choćby ze względu na starsze osoby. 

Edytowane przez Beks
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Ipo napisał(a):

Ktoś to musi aktualizować przecież, redagować.

 

Kiedyś coś pisałem o jakąś aktualizacje do Telegazety Polsatu to mi odpisali że nie mają czasu już na większe aktualizacje, bo z kilkudziesięciu kiedyś osób redagującą Telegazetę zostały tylko 2 osoby i redagują tylko program tv, trochę informacji i ogłoszenia 18+ i ogólnie że Telegazeta Polsatu kiedyś przestanie istnieć, bo do tego to zmierza.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.08.2024 o 15:05, Ipo napisał(a):

Wy naprawdę myślicie, że ktoś jeszcze korzysta z Telegazety? Nie wiem, może jakieś starsze pojedyńcze osoby ale tak to raczej to umiera.

3% społeczeństwa w tym więźniowie.

W dniu 28.08.2024 o 14:56, swordfish napisał(a):

Pozostałe informacje jak wyniki sportowe, wyniki lotto, prognozę pogody i wiadomości szybciej sprawdzę w smartfonie.

Starsze osoby mają dalekowzroczność i nie tak często noszą okulary progresywne.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zauważyłem, że coraz bardziej Andrzej Ferenc mówi przyspieszonym głosem jak czyta zapowiedzi w TVN.

 

Pewnie używają jakiegoś przyspieszacza komputerowego, wszak Ferenc ma bądź zbliża się do siedemdziesiątki, ale brzmi to jak w przypadku reklam leków w stacjach radiowych, gdzie lektor bądź lektorka mają zbyt przyspieszony głos.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...