Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, dvbtowiec napisał(a):

I co w ttm dziwacznego że znane postacie zachęcają do pójścia na wybory? 

Wy już kompletnie nie macie się czego czepić :)

No to nie jest cos co nadaje się do dziennika informacyjnego. Pomijam juz fakt, ze zdecydowana większość jakoś tak się składa całkowicie zapewne przypadkowo zadeklarowana jako zwolennicy konkretnej siły politycznej. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak najbardziej nadaje się. Jest to promowanie postaw obywatelskich, bez wskazywania na kogo głosować. Ten przerywnik jest emitowany przynajmniej miesiąc jak nie dłużej. Bądź spokojny że gdyby to było coś nielegalnego, czy nieprzyzwoitego że organ taki jak obecna KRRiT już by się tym zajęła. 

Nikt nie wskazuje na kogo głosować. Jest zachęta do udziału w wyborach. A dorabianie do tego tzw. [beep] jest grubą przesadą. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, lakiman napisał(a):

Ta praworządność ma nijak do wspomnianej  autopromocji.

Praworządność to przestrzeganie prawa i norm konstytucyjnych a nie światopoglądowych :)

Na prawdę ogarnijcie się.

Nawet jeśli kogokolwiek subiektywnym wrażeniem TVN promuje kogokolwiek bardziej, to jest to telewizja prywatna. Może promować także zawód sprzątaczki jeśli im się spodoba. Ich klocki, ich pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, fanbonda napisał(a):

"Fakty TVN" przemilczały fakt ujawnienia taśm M. Banasia. 

Z ciekawości aż włączyłem bo dawno nie oglądałem kanałów informacyjnych i czekałem, czekałem ale ani na stronie ani w tv nic na ten temat. Jedynie Polsat poinformował o sprawie. Taki obraz dzisiejszych "wolnych, niezależnych i demokratycznych mediów".

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, dvbtowiec napisał(a):

Potwierdzam takie wolne i demokratyczne media a o raporcie NIK z dnia dzisiejszego w związku z aferą w NCBiR ani słowa. 

Nie wymagam tego od TVP Info bo znów zwijają jakieś taśmy, ale TVN? Jestem w szoku. 

Już w zeszłym tygodniu informowano, że dzisiejsze "Fakty" będą po prostu podsumowaniem całej kampanii wyborczej. Stąd też brak informacji o tych wszystkich dzisiejszych wydarzeniach. Według mnie lepszym rozwiązaniem byłoby podanie tych informacji, w jakimś krótkim bloku zamiast np. wywiadu z prezydentem Kwaśniewskim. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj to mnie przyznam TVN zaskoczył. Myślałem że przed ciszą wyborczą, puszczą o 20 film "Polityka", potem "Tylko nie mów nikomu" Sekielskich, a na deser " Korzenie zła" a oni wyskoczyli z filmem o księdzu Kaczkowskim.😁 To trochę jakby TVP, puściło film "Wałęsa. Człowiek z nadziei.😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...